Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
17. pro 2010

nechci falesne nadeje,jen vas nazor......

cajori17
17. pro 2010

omlouvam se za kvalitu,je to focene mobilem

lenik_25
17. pro 2010

@flair Ahojky, já jsem si říkala, že je to deka, ale nikde jsem neviděla takhle plně černou, vždycky na ní někde byl vzoreček. Hodila by se mi taky.

lenik_25
17. pro 2010

@cajori17 Jupí, jupí, jupí, moc gratuluji!!!! 🙂

lenik_25
17. pro 2010

@cajori17 Ducha tam vidím taky, neboj nevydedukovala sis ho 🙂 Čárečka sílí a počkej za další dva dny, jak bude hezky vidět.

lenik_25
17. pro 2010

@wlladka Nádherná fotečka. Také přejeme krásné svátky, hlavně ať jsou o pohodě a klidu 🙂

cajori17
17. pro 2010

Leni dekuju,zatim se neraduju,pac to neni poprve co jsem nasla // a nikdy to nevyslo.......zkusim testnou zitra rano,tyhle testy jsou delany vecer a odpoledne....zatim to nikdo nevi,jen vy konikovky 🙂

lenik_25
17. pro 2010

@paajaa Už se těším na zprávičku. Myslím na vás!

lenik_25
17. pro 2010

@cajori17 No tak z ranní moči už tam budeš mít ty dvě čárky jasné. A kolikrát to už nevyšlo?

wlladka
17. pro 2010

@cajori17 vydrž ještě pár dnů. Snad to konečně vyjde 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Držím ti moc palce 😉

lenik_25
17. pro 2010

@tea80 Mně po revizi nevolali vůbec, tak to beru tak, že tam nic pro mě zásadního nenašli a nebyl důvod volat.

m_artasek
17. pro 2010

@cajori17 Ahojky, nic si nenamlouváš, taky tam vidím druhou čárku a mooooc Ti přeji, aby to konečně vyšlo.

cajori17
17. pro 2010

leni,nevyslo to celkem trikrat...jednou jsem potratila ve 12 tt a dvakrat to odeslo samo s menstruaci par dni po pozitivnim testu.........nevim,jestli si nemam na noc zavest utrogestan,pro jistotu

cajori17
17. pro 2010

diky holky,jsem z toho nesva...akor kdyz to nikdo nevi,nechci to nikomu rikat,ani pritelovi,ale jestli bude silit,reknu mu to na vanoce-dostal by boticky

lenik_25
17. pro 2010

@cajori17 Já nevím, jestli se utrogestan může nasadit takhle hned, ale holky možná poradí. Já jsem ho nikdy neměla. Pokud je to možné, tak bych ho být tebou použila.

lenik_25
17. pro 2010

@cajori17 To vydržíš mu to týden neříct? To jsi dobrá. Já bych neodolala.

cajori17
17. pro 2010

@lenik_25 jo vydrzim to,pac se spolu zrovna nebavime,takze to bude snadny 🙂 a dneska mame v praci vecirek,tak nevim jestli mam jit,pit samozrejme nebudu

lenik_25
17. pro 2010

Omlouvám se, ale zase jdu. Od rána se mi motá hlava, že nemůžu ani sedět, tak se radši natáhnu, když leží i mrňous. Pa

lenik_25
17. pro 2010

@cajori17 U nás v práci je dneska taky vánoční večírek, ale nejdu, protože na zítřejší mega velkou rodinnou oslavu dělám tři dorty. Určitě běž, aspoň se odreaguješ. Neblbni, neskákej nějak při tanci 🙂 a určitě nepij alkohol. A teda tak to chápu, že bude snadné udržet tajemství do vánoc. Ale vy se stejně usmíříte dřív... neboj.

cajori17
17. pro 2010

@lenik_25 dekuji ti moc za podporu,moc mi to pomohlo,jsem uplne na nervy a cela jsem z toho zmrzla 😔

mari111
17. pro 2010

čajdo už se nemúžu dočkat ranního testu a moc moc držím palečky aby to už bylo jak má 🙂
@wlladka krásne foto, no bodeď by ne když je focenej takovej fešák 😵

lenik_25
17. pro 2010

@cajori17 Taky budu na nervy, až budu mít dvě čárky na testu, budu se bát, aby se to neopakovalo. Věřím, že máš obavy, ale neboj, jednou to vyjít musí a to už bude teď!

mari111
17. pro 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý hurááááááááááááááá Oliver je na světě, psala pajuš " Nejkrásnější vánoční dáreček se jmenuje Oliver, narodil se dnes v 13:13 s mírami 2880g a 49cm. Je to celej taťka. " 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cajori17
17. pro 2010

Mari,dekujeme za zpravicku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je nadhera,gratuluji a mamince i Oliverkovi preju hodne zdravicka 😵 😵 😵 😵 😵

m_artasek
17. pro 2010

@mari111 to je úžasná zprávička od pajuš, a ani není Oliverek tak malinkatej, jak se obávala paaja. Jsem taky prosincové dítko a taky mamku strašily, že budu malá a muset být v inkubátoru a nakonec jsem měla 2600 g.

petroska
17. pro 2010

kuku jéé kukám akorád včas 😵 😵 gratuluju mamince k Oliverkovi.Nakonec jaké má krásné míry šikulík 😉

aronek
17. pro 2010

@mari111 děkujeme za zprávy 😉 Oliverkovi vše nej do života 😀
@cajori17 vypadá to slibně 😉 potichoučku gratuluji 😉

markee
17. pro 2010

ahojky,moc Pajušce gratuluju. To jsou krásné zprávičky. 😵 😵 😵

petroska
17. pro 2010

@cajori17 držím palečky ať čárečky zesílí 😉

mari111
17. pro 2010

no máme tady další miminečko. Taď už jen aby se sypali samé // 😉

mari111
17. pro 2010

@aronek jsem si na tebe nedávno spomenula, jak si taf´dy tenkrát psala jak tio moc padaj vlasy, no mne teď taky, ale jako fakt hodněm, no asi budu za chvíli plešounek 😖 A jak se máte s Honzíčkem, co tatínek zvláda a co ty, máš toho hodně co?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru