Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
26. črc 2011

@zlababa07 Tak ty zamlklinky nezmlknou 😀 je fajn 😀
Jestli chcete tak to založím, ale ted jde malý jíst,

ikopretinka
26. črc 2011

Jj taky se mi líbí.
@kopa teda ode mne máš plnou důvěru, klíďo to založ 😉

kopa
autor
26. črc 2011

Holky tak jsem to založila 😀 tak snad se tam dostanete.Vložím tam hnedka příspěvek.Kdo tam bude chtít napište mi.

kopa
autor
26. črc 2011

tak šup tam 😀 já musím za malým,leze mi za fretkama 😀

madormi
26. črc 2011

brý podvečer holčiny, tak dne jsem byla v nemocnici na ko a vše v pořádk a malá se zatím ven nechystá ( má štěstí potvůrka) tak vše ok, ale už se jí nemůžu dočkat 🙂

kopa
autor
26. črc 2011

@ikopretinka už tam jsi 😀

madormi
26. črc 2011

Holky, já nevím jestli se už můžu počítat mezi staré vrány na koňovi a vezmětě mě mezi sebe nebo neee ☹ 😀

tercie
26. črc 2011

@madormi a to víš že seš vráááánaaaa 😀
@kopa Kopi šup tam s ní 😉

madormi
26. črc 2011

@tercie jéé děkuji 🙂

kopa
autor
26. črc 2011

@madormi už tam jsi 😉
@tercie o.k 😀

ikopretinka
26. črc 2011

@madormi já už ti odpovídám na vránách jo

farmarska
27. črc 2011

jéé starý vrány už mají slet ju? 😉 😀 😀
mad , ty jsi si s náma prožila taky pěknej kousek života, jasně že jsi vrána 😉 🙂
tak já jdu pohledat , kde jste 😉 😎

aja.83
27. črc 2011

Ahoj holky, koukám, že se tu zakládá soukromé témátko - doufám, že se taky už můžu počítat mezi starý vrány? Vezmete mě tam taky? 😅

ikopretinka
27. črc 2011

@aja.83 čau já bych řekla, že vrána jsi. Napiš kopi

tercie
27. črc 2011

Holky vůbec se neptejte jestli smíte!!!! Prostě jestli chcete povídat zamčený tak šup jen napište Kopi o přístup, ať si zase jednou pokecáme, tady se fakt nedá mluvit o všem, bohužel...

mari111
27. črc 2011

ahojda holčinky a zdravím aj staré vrány, já jsem taky stará vrána 😒 ale nevadí aspoň múžu k vám do kubu 😀

kopa
autor
27. črc 2011

@aja.83
@mari111
Už tam jste holky.Omlouvám se,ale byli jsme na prochajdě.Tak mějte strpení. 🙂

aronek
27. črc 2011

@kopa já chci taky ☹ prosím prosím 😀

tercie
27. črc 2011

@kopa Kopi já bych přidala všechny holky co jsou v tabulce a kdo bude chtít, přijde. Ať se zas jednou sejdem jako parta, co vy na to?

madormi
27. črc 2011

@farmarska no ono ten čas letí jak blázen ty jo 😲

kopa
autor
27. črc 2011

@aronek jasně,večer to udělám 😉 trd jsme přišly teprve z venku 😀

kopa
autor
27. črc 2011

@aronek už jsi tam 🙂
Holky já tam přidám holky které sem prostě chodí...Někteří se tu dost neukázali- bobinka,kupina,kelly....takže kdo tam nebude a bude chtít chodit písněte 😉

kopa
autor
27. črc 2011

Nevím jestli vás dnes všechny stihnu 😅

wlladka
27. črc 2011

Ahojda 🙂
Musím vás jít pozdravit. Omlouvám se, ale pořád někde cestujeme, tak nějak není na PC čas. Teď se mi do toho přidali nějaké zdravotní potíže, tak to už není ani nálada.
Jinak koukám, že se všem maminkám daří dobře a všechny mimča krásně rostou. Nic lepšího už nemůže být 🙂 🙂
Šimonek je taky v pohodě, má 4 zoubky, leze jako čert a staví se na zadní 😉 😀 Teď i poznal svou druhou polovinu rodiny na Slovensku. Ti ho znali jen s fotek nebo přes skype. Tak se pořádně pomuchlovali, aby jim to vydrželo, než tam zase za rok pojedeme.
Teď mi konečně drobínek usnul, tak musím využít toho, že je mi celkem dobře a poklidím, požehlím.
Všechny vás ještě jednou zdravím a věřte, že na vás hodně myslím i když nenapíšu.
Zatím se mějte krásně a užívejte sluníčka 😉 😉

tercie
27. črc 2011

@wlladka ahojky Vladi, to je dobře že se máte s Šimonkem a rodinkou fajn 😉 Tak se dej brzo do kupy ať si můžeš s náma přijít zase popovídat pořádně. A kdybys nás tu náhodou nenašla, tak si najdi téma Zamlklinky nezmlknou 😉 Je to zamčená diskuse, abychom nemusely dávat pozor na to, jestli nás náhodou někdo nečte nepovolaný 😉

mari111
28. črc 2011

ahojda holčinky ,
@wlladka je je copak tě trápí, doufam že to není nic vážne. 6e staví na zadní, no je to šikulínek ,4 zoubky máte, nám leze třetí 🙂

kopa
autor
28. črc 2011

Holky!!!!!!!!!!!!!!!
Které jsem nepřidala písněte mi o vstup 😉

mari111
28. črc 2011

no a tady neni ani dušičky 😒

kopa
autor
28. črc 2011

@mari111 Mari já bych sem už nechodila aby jsme si nepsali ve dvou tématech.
Holky vědí že jsme pryč.

tercie
28. črc 2011

Ale pro nově příchozí dušičky jsme tady pořád, když bude někdo potřebovat, poradit, vypovídat se, je nás tu dost, abychom vlily novou naději do bolavých srdíček 😉 Ale doufám, a přeju si,aby vás bylo co nejmíň...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru