Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
14. bře 2010

Tak holky, pro manžu dělám nový recept z uzeného masa ("Uzené maso jako lahůdka"), pádž nejí ryby...to mám teď v troubě... 😉 No a chvíli mám čas na vás a za pár minut se jdu vrhnout na toho mého pstruha! 😉 Mňam, já už se těším!!! 😵

aja.83
14. bře 2010

Jinak když probíráte tu váhu - tak já jsem teď zhubla 7 kilo (během 2měsíců), ale ještě bych trochu chtěla 😉 ...Chtěla bych začít těhotnět tak maximálně se 65kg, jinak budu pak jako tank a to bych nechtěla 😅 ! No takže to máme ještě 8 kilo dolů 😅 😀 😀 😀 ...Já to říkám furt, že ještě nemůžu otěhotnět! 😀 😀 😀

petroska
14. bře 2010

ahoj holky SIRELLa no já už to řekla doma i od přítele rodičum ale bylo to až po 3 kontrole před screeningem.měla sem strach že srdíčko už po druhé nebude tak sem mlčela ale jak bylo vše ok po tretí ko a bylo srdíčko a vysledky z glykemie a z glykemické křivky taky v pořádku tak sem to řekla.ale moc lidí krom rodiny to ještě neví.jinak mě taky na prediku dlouho vše kontrolovala takže si myslím že to vše zkoumala jak má jestli něco nechybí nebo tak tak si myslím že je na ně spoleh když se na toto přímo specializují a že je vše ok i u tebe.opravdu všechno dukladně procházela tak si myslím že by došla po jejich zkušenostech na to kdyby něco bylo špatně.a pokud ti vyslo NT a kustka byla vidět a i oni ti tam řekli že je vše ok tak i krev musí byt ok.poznali by treba to šíjové projasnění moc vysoké a rovnou by tě hnali na další konzultaci a hned upozornili,takže si myslím že bud v klidu a i zítra to bude ok jako u nás.i když v krvi se dá najít cokoliv.ale papíry máš doma tak by si zjistila že tam něco nesedí.a kolik ti naměřili miminko v cm?já sem byla 12+5 a měla sem mimi 6,31cm.

petroska
14. bře 2010

jinak mě čeká taky ted ve stredu Ko u mojí doktorky tak sem zvědavá co bude,jestli jen zase její pohmatová prohlídka nebo mi mimi konečně ukáže.moc mi ultr nechce dělat že je prý drahy ☹ .a snad bude všechno po týdnu v pořádku.zase na mě z toho jidou nervy.jinak taky chválím tu sestřičku z predika.ta mi řekla víc jak doktorka.hned mě ujistovala jak sem platila že je to dobrý a na fotce ukazovala že tam ta kustka je jak sme se ptali proč je neměřitelná.a řekla že nemáme mít obavy že je to zdravé a vše vypadá tak jak má.takže sem spíš byla taky spokojenější ze sestrou 🙂

aja.83
14. bře 2010

Holky, jdu vařit! Zatím pa! 😉

mari111
14. bře 2010

tak ať se ti to povede Ajuš a jako tanky netanky, hlavně že jsme těhule, že jo holky 😉 (co vypadaj jak tanky) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
14. bře 2010

tak to já jsem tank a doufám, že to pak půjde dolů 😉

mari111
14. bře 2010

neboj Aronku, to víš že to pude dolú 😉

farmarska
14. bře 2010

ahoj holky tak my už jsme taky po obědě. Dělala jsem vepřový řízky s červeným zelím a domácím hrnečkovým knedlíkem. No závazky střídmosti šly v tomto případě stranou a nažrala jsem se jako čuně 😝 ale jinak se hlásím do nové kategorie, megatanků 😎
Ajuš jak jsi to dokázala ty tolik kilo za dva měsíce?? 😕 já chci taky! 😠 koukej mi poslat návod 😉

farmarska
14. bře 2010

jinak holky hlásím, že mne dnes malinko začlo pobolívat břicho..jakoby na mrchu.. 😵 tak já doufám že už ke mně jde! 😠 😎 😵

zlababa07
14. bře 2010

Ahoj hojky prosííím o radu, od včera od večera pořád zvracím, nejdřív sem si myslela, že to už jsou jako těhu nevolnosti, ale pak se k tomu přidala ta šílená srajda (pardon za tern výraz, ale toto se jinak nazvat nedá 😖 jen v noci jsem byla 4x Vy jste tu takové skoro-doktorky azkučené těhule, hojky, co si na to můžu dát ☹ ? je mi docela blbě ještě teď, tak zatím piju je ovocnej čaj a žvejkám suchou housku.

flair
14. bře 2010

Ahooooooj🙂
Jé, Žlabi, tak to nevím, já takové choroby nevedu, tak netuším, co na to funguje. Ať je ti co nejdříve líp, těhulinko 😉
Martinko, Aronku, Mabe, vy naše slonice 😀 Myslím na vás 😵
Farmi, moc ti tu mrchu už přejuuuuu 😉
Jinak včera jsme byli na tom veletrhu v Brně "Pro dítě". No a tak já jsem teda byla zklamaná a manža taky nebyl moc nadšenej. Moc lidí na malém prostoru. A připadalo mi, že tam toho moc neměli. Hodně noname kočárků, hadříky sice jo, ale to bych tam nenakupovala, bo na to potřebuju klídek a pohodu. A tam byl spíše takový stresík, shon. Kočárky Perego tam vůbec nevystavovali, takže jsme aspon pořádně okoukli ten Mutsy. A v nové kolekci je krásná barvy active champagne, tak půjdeme do ní 😉 Aspoň něco teda🙂

madormi
14. bře 2010

je holky to je pech tak to vypadá že mám ovulku a manža v tahu tak tento měsíc nic no 🙂 🙂 neva taky mám v pláná na sobě zamakat ( začínám dnes) shodit 4 kila a pak se do toho těhulování pořádně pustit 🙂 na svatbě jsem měla 61 kg a ted 67 fakt humus jsem z toho zhnusená ☹ já se nejlíp cítím na těch 60kg no stárnu a kynu no :D

flair
14. bře 2010

Madormi, dle čeho soudíš, že máš ovuli? 🙂 Jinak makání na sobě ti schvaluju 😉

aja.83
14. bře 2010

Jejda, žlabi, to máš teda "veselo"! 😅 Já nejsem teda takovej doktor jak ostatní holky, ale dala bych si spíš černej čaj, než ovocnej...Anebo zázvorovej čaj, ten je dobrý při zvracení. Na zklidnění žaludku je taky máta peprná - mátový čaj. No anebo ledová Coca-cola po lžičkách...

aja.83
14. bře 2010

Žlabi, hlavně hodně pij, protože ztrácíš hodně vody...Udělej si "iontový nápoj" - 1litr vody, půl lžičky soli, 4 lžičky cukru, trochu pomerančové a citronové šťávy...

aja.83
14. bře 2010

Farmi, tak tady máš návod, jak jsem shodila 7 kilo za 2 měsíce:
1. nejíst po 18hod. (anebo jen trošku a jen někdy 😀 )
2. jíst tak 5-6 x denně, menší porce
3. jíst hodně zeleniny a ovoce
4. hodně pít - vodu z kohoutku, nebo neslazenou, neperlivou minerálku
5. nejíst sladké, chipsy, chlebíčky, tučná jídla a další dobrý věci 😀 (povoleno je jen na oslavách 😀 )
6. chodit ven se psem, chodit pěšky na autobus, hodně sexovat 😀 😀 😀 , sem tam si zacvičit!
😀 😀 😀

flair
14. bře 2010

Ajo, parádní recept na hubnutí 😀 Můj manžel by měl nejraději u mě bod č. 6 ta třetí položka o sexování 😀 😀 😀

kerrie
14. bře 2010

Nazdárek...............no to mi snad děláte schválně...........přišla jsem si dočíst, u toho se cpu sušenkama a aja na mě s takovým návodem? 😀 😀 😀 No.........budiž mi aspoň omluvou, že ty sušenky jsou cereální 😀 😀

farmarska
14. bře 2010

oj oj žlabko to je nepříjemné 😅 😅 Já praktikuju vždycky černej čaj, suchej rohlík, rejži,hořkou čokoládu a někdy na to zvracení fakt zabírá ta cola po lžičkách. No a víc ti nepovím, bo ted mám v hlavě naráz vygumováno, jak si chci narychlo vzpomenout 😀 ale neboj ono to možná ještě přijde..průběžně 😀 😀
mador už ovuli jo? tý jo mě to přijde jako chvilka co jsi hlásila mrchu..tý jo to to letí 😝
flair taky mne nejvíc zaujal ten bod č.6 😀 to je divný že nehubnu, my ted sexujem poměrně často, to bych měla mít už alspon půlku dole 😀 No nic zkusím se pořádně opřít i do těch ostatních bodů 😎
hele ještě takovej technickej dotaz, nešlo by vypustit pětku a nahradit to dvojnásobkem té šestky? 😀 😀 😀

farmarska
14. bře 2010

kerie a nezhořkli ti v puse 😀 😀 😀
jo tak ted čtu že jsou cereální, tak to jsi na pochvalu 😎
a co jinak jak se máte princezny?

farmarska
14. bře 2010

holky jak je u vás? u nás celej den prčíí 😝 bud je kosa, nebo chčije 😝 už mě to fakt nebaví 🙄

sarlotta
14. bře 2010

Zlabi, no neporadím nic víc než farminka... rýže, vařená mrkev, such pečivo a černý čaj... + hodně čisté vody. Když to nepřejde do 3 dnů tak šupajdi k obvodní. 😉

zlababa07
14. bře 2010

Babulky děkuju, udělala jsem si ten ionťák, jak radila ajinka a čekám až manža dovalí banány, hmmm s hořkou čokoládkou to je krásná léčebná kombinace 😀

kerrie
14. bře 2010

Farmi..........no právě že zhořkly 😀 😀 😀 Tady je taky hnusněěěěě............mrholí a fouká. Byly jsme s Emičkou na nákupu a já přišla zmrzlá............ale jí se to asi líbilo.......doteď chrupe v kočárku, ale už doma v chodbě 😉

farmarska
14. bře 2010

jéé žlbi že bych si taky naordinovala průjem 😀 😀
ájuš v těch tvejch bodech se nepíše nic o banánech a čokoládě vid 😉 ...jooo vlastně ovoce, to se má 😀 😀 😀
kerie no malinký asi nic nechybělo, vezla se a ještě shcovaná pod stříškou a určo krásně zachumlaná, v teploučku 😵 to si taky umím představit, to by se mi taky líbilo 😵
holky kerá mě chcete povozit?? 😅 😅 😀

farmarska
14. bře 2010

slibuju že usnu brzyčko 😉 😀

kerrie
14. bře 2010

Farmi, viď? Já si taky kolikrát říkám, že nechápu, proč spustí sirénu, když ji položím do postýlky nebo do kočárku. To já bych klíďo dobrovolně prospala 2 dny a ani bych nemukla 😀 😀 😀
Hele, klíďo přijeď, já Tě povozím, jestli Ti Emička půjčí kočárek 😀 😀

kopa
autor
14. bře 2010

tak já vařím obídek,a do toho jsem dodělala koláčky 😵
Ale musím vám říct co me si přihodilo 🤐 🤐 🤐 Jak jsem ve spěchu vařila,pekla,tak mi podjeli nohy na dlaždičkách a dost hustě jsem se praštila do nosu 🤐 🤐 😔 Holky to bylo krve 😅 😅 Nesnáším krev tak jsem začala histericky ječet 😅 Snad nemám zlomený nos,bolí to 🤐 Snad jsem nák tím mým stresem neublížila mimíkovi. 😢

kerrie
14. bře 2010

Jééé, musím běžeeet.............už mě volá, prdelka naše malinká........papa všem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru