Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
31. bře 2010

Sarlottko, vážně jde Zlabi dnes na KO, psala to ve Snažilkách ze září... 😉 To je fuk, hlavně že to dopadne dobře a i všem ostatním!!! 😉

sarlotta
31. bře 2010

ahojík Nicol, já se v tom teda nevyznám, tak nevím 😅 😉

kopa
autor
31. bře 2010

Aji díky za info 😉
Tak Zlabi moc držím palečky 😵 😵

nicollka
31. bře 2010

Tady je to celé nové, musím se s tím naučit zacházet :D
Zlababce taky držím palečky. Leni tobě zítra :D
Tady zase prší, chtěla jsem objednat kontyš, no ale aby nám do něj napršela voda, to je na prd :( Ještě půjdu stát frontu na finančák to se mi taky nechce.

kopa
autor
31. bře 2010

Nici koukala jsem na Fb na fotečky baráčku,ty jo máte to fakt krásný 😵 😵 😵 I když s tím budete mít ještě asi dost práce vid? 😕
Tady je taky hnusně 😒

ee.liska
31. bře 2010

dobré ráno, dneska jsem si přispala 😀
jé, markee má brigádu, to je super 🙂
ohledně kočárků, náš stál 10000,- je tam autodsedaška, vajíčko, hluboká korba a sporťák. má ho kamarádka a měla na něj samé dobré reference, taky jsem ho vyzkoušela. jen ještě dokoupím fusak a slunečník
u nás je dneska strašně hnusně 😝

aja.83
31. bře 2010

Sarlottko, tabulečka už se mi teď líbí! 😀 Zvlášť když si mezi snažilkama hovím pěkně na vrcholu! 😀 To zas bude za pár dní pád! 😀

nicollka
31. bře 2010

Leni díky...no vevnitř už moc práce ani ne, ale ten dvůr, všechno zbourat a vyvozit pryč to bude něco. Ten chlap si schovával veškerý bordel na dvůr, hnus. Už máme skoro vymalováno na bílo ty jeho barevný stěny, teď počkat na elektriku a kuchyňskou linku a převozit zatím náš starý nábytek. Já už se snad nedočkám, se to pořád táhne všechno.

kopa
autor
31. bře 2010

Nici no vevnitř to vypadá super!!!
No a ten dvůr vyklidíte a odvozíte 😉 😉 Já když jsem prodávala barák po otci,tak na zahradě byl taky bordel a ani uvnitř sem to nák nechtěla vyklízet,tak jsme jim dali menší slevu,za to že to vyklidí a odvezou.
No z té zítřejší ko začínám být lehce nervní 😅 😅

kopa
autor
31. bře 2010

Eli moc hezká nová fotečka 🙂

kopa
autor
31. bře 2010

tak mizím,čeká mě kupa žehlení 😝

aja.83
31. bře 2010

Nicollko, já bych dle mého amatérského názoru řekla, že ovulka u tebe teprv bude! 😅 Teda já už to aspoň u sebe trochu vypozorovala, že mám před ní takovej ten vodnatej výtok! 😉 Pak teprv přijde egg... 😀 Ale v tomto cyklu mě to celý nějak vypeklo, myslela jsem, že ovule byla už 14DC, ale fertility mi ukazuje, že byla až později (17DC) a navíc mi právě egg výtok přišel až ten 17den, takže asi má fertility pravdu... 😉 No a 17DC nebylo snaženíčko, no co, to je fuk! 😉

zlababa07
31. bře 2010

Ahoj kočky prý je po mě scháňka, tak se hlásím. Mám toho teď v práci trochu moc, takže sotva stíhám 😝 Jsem v pořádku a na KO jdu opravdu dneska, přeobjednala jsem se, abych šla k tomu mému dr, takže odpo vám napíšu, jak jsem dopadla. A děkuju, že na mě tak myslíte, jste zlatíčka 😵

nicollka
31. bře 2010

bude to dobrý uvidíš ;)

nicollka
31. bře 2010

aja no já minule měla krásnej egg jako snad nikdy a ovu přišla až po vysazení utroše místo mrchy :D
Teď mám čípek už dva dny schovaný, dnes už spíš krémový ..vodnatý tak ty tři dny dopředu. No tak asi ještě počkám a utroš nasadím v pátek teda raději.

madormi
31. bře 2010

ahojte holky, to je děs zase marodím. v únoru jsem marodila kvůli potratu a ted nějaká zákeřná chřipka no hnus to budou výplaty 🙂 ale naštěstí antibiotika nemám, tak doufám že to do neděle pořádně vypotím a vyležím, protože příští týden si hodláme udělat miminko a bez debat prostě v zimě bude tu a hotovo 🙂

ee.liska
31. bře 2010

kopi dík 🙂
zlabi držím palečky 😉
madormi tak se brzo vylež 🙂

cajori17
31. bře 2010

cau holky.....vsimla jsem si,ze se bavite o FB nechcete mi nekdo poslat IP s vasim kontaktem na FB????

Jinak Nicol,byt tebou tak ten utrogestan nasadim az v patek pro jistotu......ja si ho nasadim taky asi o par dni pozdeji...

zlabce drzim pesti na kontrolu...

cajori17
31. bře 2010

http://www.rozumacit.cz/novinky.html

holky,dneska je sluníčkový den,já už si dneska sluníčko koupila,ale pošlu ještě i sms...... 🙂
patronkou je Nada Konvalinkova ,tak se mrknete na stranky 🙂

sarlotta
31. bře 2010

cajori já na FB nemám nic🙂

sarlotta
31. bře 2010

madormi dobrýýýý plán🙂))

aja.83
31. bře 2010

Cajori, já chci taky koupit sluníčko 😵 , ale u nás to nikdo asi neprodává 😅 . Tak pošlu sms. 😉
Cajori, já jsem na FB - jestli mě chceš za přítelkyni, napíšu ti do IP 😉 😵

cajori17
31. bře 2010

aji,jasne ,ze te chci za pritelkyni.... 🙂
u nas pred obchodem chodily nejake holciny a vybiraly penizky,ale asi moc nevyberou ptze prsi ☹

cajori17
31. bře 2010

holky pritel se vzbudil,tak sa mrknu odpoledne,jo?papa

handm
31. bře 2010

Ee.lisko a jaká je značka toho kočárku?!
Nik, už ti závidím, že se skoro můžete stěhovat 🙂)🙂🙂 ale v dobrým!!!
žlabi, držím palec a kopi ty se taky neboj!!🙂
já FB ignoruju 😀

ee.liska
31. bře 2010

handm je to firkon qutro set, slyšela jsem na něj chválu i špatné reference ale vyzkoušela jsem si ho tak jsem ho vyzala, hlavně se mi strašně moc líbí 😀

handm
31. bře 2010

Ee.lisko, díky ahaa, to jsem ještě u nikoho ani asi neviděla, tak na něj kouknu 🙂
díky za tip

handm
31. bře 2010

Jo a Kopi, zkoumala jsem to malování v Motole, tak můžeš být v klidu, malují teď v dubnu 🙂

ee.liska
31. bře 2010

handm není zač 😉 ale jak říkám, lidi ho buď nechcou ani vidět nebo zase velká spokojenost, je spíš ne dědinu, je těžší ale zase má jednu z největších korbičejk na trhu a je jeden z nejbezpečnějších, podle testu mfdnes
www.batolatko.cz

farmarska
31. bře 2010

ahoj holky, dnes jsem to stihla až ted a ještě mám dočítat dvě stránky 😝 zahlídla jsem jen že markee sehnala asi prácičku hurá hurááá!! 🙂 🙂 🙂 🙂 jsu šikulka! 😎
taky moc myslím na m.a.b. jestli už má pidižvíky v bříšku 😉 😵
Jinak holky Peti a sir neplašte určo to bude mimi. Ty jsi Petulko hubeňour, tak se ti prostě nemá kde schovat v břiše tak se protlačuje ven 😉 😀 Já o todle teda taky přišla, pač se svojí pneumoškou by mi dítko udělalo boule až tak hodinu před porodem 😀 a to ho nechci podceňovat, ale dřív se u mě protlačit, na to teda nemá 😅 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru