Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
30. črc 2010

Ahoj Terculík, a u vás je hezky? U nás začne brzo pršet a to máme jít na grilovačku , síce to maj krité a uzavřené ale ono to není ono když se nemúže sedět aspoň chvíli venku. Já dopekla buchtu"snad mi ta rebarbora nic neudělá, když si dám dva kousky, ja stejně víc nesním" a udělala jsem ještě salátek k masu na grilovačku

tercie
30. črc 2010

Mari taky to tu vypadá všelijak, máme jít ven,ale jestli bude chcát tak zas zkejsnem doma a to je otrava, malej je pak protivnej a jak prší tak chce pořád spát... Na grilovačku bych si taky dala říct, jenže nikdo ze známejch nic nechce udělat kvůli mě odpoledne abych mohla s malým, všichni pařej na noc, ignoranti 😝 😀

paajaa
30. črc 2010

@ivomal: je mi líto, že to nevyšlo. Máš k tomu dobrý přístup, tak snad už se ten další pokus vydaří. Hlavně neztrácet hlavu a být optimistická

@tercie: ty bublinky jsou krásné. Ráno jsem přes bříško cítila bušení srdce- je to možné?? Cítil to i manžel, tak nevím. Už se na kopanečky těším.

Farmi: jsem moc ráda, že ti je dobře a už se ti ten čas v práci krátí.

mari111
30. črc 2010

Terci ségra grilovala aj do večera s malou, malá pak hají v kočárku a prej ji teda nic nechybělo 😉

tercie
30. črc 2010

@paajaa to jsem taky vždycky nevěděla,jestli je to srdíčko malýho, takhle pod rukou cítit,a nebo nějaká moje tepna... a nebo placenta, tu jsem měla na přední straně... tak těžko říct, ale užívej 🙂

@mari111 no jo když oni všichni začínaj až navečer, třeba v osm, a když malej chodí v devět spát,, tak je to naprdlačku...

tercie
30. črc 2010

Holky mě se asi sype zub... jáá nechi zubařiiiiiiiii ☹

kammka
30. črc 2010

@ivomal byla jsi v Podolí???? mně pobavil anesteziolog 😀 😀

mari111
30. črc 2010

No jo Terci tak udělaj grilovačku ty u vás doma a dřív a hotovo. 😉 Joj zub jo 😖 hm taky se mi k zubaři vždycky nechtělo ale jak mám teď nového tak ten je docela v pohodě, udělá všechno šup rup rychle a mám klid 🙂

zlababa07
30. črc 2010

Ahoj holky, zdravím vás a hlásím, že žiju. Koukám, že tady jsou nová miminka, @sarlotta velká gratulace k malé šarlotce, hodně zdravíčka aať se ji na světě líbi 😵
Já se mám fajn a moc si tohle období užívám 😵 říkám si, že bych klidně byla těhotná celej život 😀 Dneska jsem byla na kontrole, ale tedy vzali mě dost fofrem, jen tlak, moč, váha a prohmat, všechno vypadá v pohodě. Ultrazvuk už mi nedělali už od 20.týdne, ale mimčo se každý den ozývá, tak jsem v klidu. Všem přeju hodně pohodičky a užívejte miminka, léto a pupíky 😉

mari111
30. črc 2010

ahoj Zlababko, no že se taky občas ukážeš, aj nové foto koukam že máš.Tak to je dobře že ste v pořádku a že se mimik hlásí každej den 🙂

zlababa07
30. črc 2010

@mari111 😅 foto mi vymazali, tak mám nové, uvidíme jak dlouho s eudrží ;) a jak ty, už to máš za pár koukám, jak se na laurinku těšíš?

mari111
30. črc 2010

Strašně mocinky moc se na ní těším, šak už se nemúžu dočkat až už bude venku. A co ty, utíka to co 😅 A jméno už máte?

zlababa07
30. črc 2010

jojo, letí to jak voda 🙂 ale já si to docela užívám, strašně se mi ten břuch líbí. Jsem zvědavá, jestli toto budu tvrdit i měsíc před porodem 😀 A malej je zatím Kubík, ale ještě jsme se definitivně nedohodli.

mari111
30. črc 2010

jé Kubík, taky hezké jméno. No ja občas aj si postěžuji ale stejně mám z bříška radost, jen už bych šla klidně rodit, za prví sem nedočkavá, za druhé to chci mít za sebou a pak když začne něco bolet a pořádně tak už říkam prťavko poď už véééééééééén 😅 😅 😅

tercie
30. črc 2010

@zlababa07 Jééé ahojky,to jsem ráda,že jste s prckem v pohodě 🙂Úplně vím jak ti je, já bych taky byla nejradši těhotná furt, bylo to skvělý 😉Sice ke konci už jsem funěla ale stejně na to ráda vzpomínám 🙂
@mari111 no jo, to je nápad .-D Ale to bych zas musela všechno chystat a o všechny se starat a to bych si to neužila😀 No jo, ale asi mi nic jinýho nezbyde. 😀
Moje zubařka ta je zas na dlouhý lokte, než mě vezme, to je měsíc, a pak mi toho najde určitě víc a budu tam pečená vařená zas půl rokou. A těch peněz vždycky 😕

Ty jo malej už dvakrát vypadal že se vzbudí, vždycky hodil oko a chrní dál. To je jasný,to bude pršet 😀

zlababa07
30. črc 2010

Pro holčičku jsem taky chtěla Lauru ;) No jéje já si porod radši zatím vůbec nepředstavuju 😅 ale věřím, že pak už je to dlouhé, však se dočkáš. kam jdeš do porodnice?

tercie
30. črc 2010

@mari111 Jo a co ta tvoje kyčel, je to lepší trochu?

@zlababa07 Kubík se mi taky moc líbil, ale manža nechtěl. Nedávno měl svátek, viď? 🙂

zlababa07
30. črc 2010

@tercie lukášek je k sežrání 😵 a zuby tedy nezávidím 😖

zlababa07
30. črc 2010

jojo, v neděli, ale ten náš ještě neslaví, páč to nejni jistý. Manžel furt prudí s Míšánkem, prý po tátovi, ale to mu neprojde 😀

tercie
30. črc 2010

@zlababa07 díky 🙂 snažili jsme se 😀 No, já si ty zuby taky nezávidím 😀

tercie
30. črc 2010

@zlababa07 Míšánek to je taky krásný, to by byl můj jmenovec 😀

zlababa07
30. črc 2010

@tercie to nikdyyyyyyyyy 😀 tedy né kvůli tobě ale páč mě vždycky přišlo pošahaný pojmenovat své děti po sobě

mari111
30. črc 2010

K nám co nejblíž do porodnice du. Ono si stejně asi člověk nevybere a prej se to u nás už zlepšilo. No hlavně ať už mám Laurušku doma v postýlce 😅
Terci už lepší, mi přijde že mi to de dolu postupně, nejdřív záda, pak ten kloub a teď pipi-kost nebo jak to napsat 😀 a na tu grilovačku musíš mazaně, ať každej něco přinese, my to taky tak děláme, teď jsem upekla a udělala salát, jindy zas připravím maso a tak si to střídame a pak toho není tolik 😉

mari111
30. črc 2010

jéé Zlababko to múj taky chtěl Michal nebo Michaela nebo něco na M aby sme měli všichni prej inicjáli M.M. a nakonec teď když někdo řekne ža máme krásne jméno pro Laurušku tak machruje že to vymyslel on, drzej je jak opice, takle lhát, přitom to byl jen a jen múúúúj nápad 😀 😀 😀 😀

mari111
30. črc 2010

A taky jsem si to musela vybojovat 😠

handm
30. črc 2010

Ahoj!!!🙂
my dneska taky na oslavu.. ale moc se mi nechce 😝
ještě musím vylovit nějakou lahev vína dobrou

mari111
30. črc 2010

Handm kam to chodíš lovit 😀 Ja si musím jít vylovit džús a minerálku 😉

handm
30. črc 2010

@mari111 k nam do "špajzu" - pro oslavence 🙂 jinak budu lovit taky samy nealko, krom tedy jedny sklenky maly pocitam 🙂🙂🙂

zlababa07
30. črc 2010

No my se na kubíkovi nejdřív shodli a on pak začal s míšánkem. Tak jsem mu řekla, že když vymyslí lepší jméno, tak klidně. Ale míša prostě stačí jeden ;)

handm
30. črc 2010

jinak tedy my s manželem jsme taky proti jménům po rodičích...😀 ale kvůli našemu zoufalství se jménem pro kluka už jsem taky navrhovala po manželovi... ale nechce ani slyšet 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru