Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
1. srp 2009

tý jo to bude práce 🙂 ale určitě to bude pak krásné

zlababa07
1. srp 2009

Nojo, právě mi tu nad hlavou dusá zedník s manžou a já se tu poflakuju u netu, je to fakt dřina 😀 😀 ale zase jsem jim uvařila výborný obídek, tak to mám teď zasloužený odpočinek. A navíc mi začíná teda ale fakt dost bolet břuch 😝 😒

tercie
1. srp 2009

Holky já se musím smát, když třeba prohlížím alba, jak tam holky píšou... začali jsme stavět, nebo našla jsem si novu práci, nebo pořídili jsme si štěně a zadařilo se... my stavíme, práci jsem měnila podruhý, štěně taky máme hele a ono furt nic, tak už nevím, co bych měla dělat, abych přišla na jiný myšlenky a taky se nám zadařilo. Asi se postavím na hlavu 😀. Prostě přijde mi to úsměvný 🙂

kvetinka7
1. srp 2009

Ahoj Venus, vitej zpatky 🙂
Kelly, bomba sen 😉 😉 .. a jeste ke vsemu se ti libil
Hmm, rekonstrukce domecku, to zni hezky..
Ja mam v posledni dobe takovy manyry,ze bych se nejradsi prestehovala nekam do domecku na samotu u lesa a byl by tam klid, a ja bych si to tam taaak uzivala 🙂 mohla bych si tam poridit i nejakou tu domaci zvirenu..
Kopi, tvuj pritelak by te ted mel na rukou nositi, aby odcinil ,co zpusobil 😝 a zadny vareni.. hezky do restauracky na jidelko .

Mirax, motorova mys 😀 hm, skoro.
Dneska jsem naoplatku nejaka vystavena.
Kam chodis? Nekam do nadstandartniho zarizeni nehrazene pojistovnou? Plomby byvavaji drazsi , hygienistky ,mam pocit,berou vic nez zubari.. ale 7tis? v tom bylo i nejaky endo (kanalky)?
Ty kartacky(vsechny ) samozrejme chvalim 😀 tak to ma byt.
Ty testy ti budou delat kvuli cemu - stanoveni bakterii vyvolavajici ti zvysenou kazivost zubu nebo kvuli dasnim?
Kdyztak mi pisni do IP. 🙂 zauvazuji nad cenou 😝

kvetinka7
1. srp 2009

Tercie, nezoufej , zadari se.. uvidis.. doted jste jen cekali na vysledky a ted to pojede 🙂 kdyz se zadarilo jednou, tak se zadari i napodruhe a driv.. telo je ted nachystany 🙂
My jsme si za prvni potrat koupili auto,ktery nam v den,kdy jsem zjistila,ze jsem podruhe tehotna, ukradli,bylo to jako rana bicem, takze jsme se neposunuli nikam a zase jen setrime.
Tve plany na vikend vypdaji naramne, pak napis, zda manza zvitezil 😉

kvetinka7
1. srp 2009

Eli , ty uz mas za sebo prvni mrsku?! Wow! Jak jsi to dokazala? 🙂 gratuluju 🙂

tercie
1. srp 2009

květi, třeba 5 samíc a tak, jo? 🙂 J8 bych taky už nejradši daleko od lidí, tady je pořád plnej bará, furt někdo dupe po schodech, žádnej klid. Snad ta kolaudace klapne a buem se na podzim stěhovat 🙂

Květi já nezoufám, jenom jsem se nd tím usela usmát, a z toho žebych notěhotněla strach nemám, povedlo se 2x, potřetí to půjde taky, jen vědět kdy, hned by člověk byl klidnější, ale co tu budu vyprávět, to jsme si zažily všechny🙂

JO vidíš já si ani nevšimla, že venusa se nám vrátila z dovči... venusko tož vítej zpátky v realitě 🙂 snad jste si to užili jaxepatří 🙂

Jo květi s tím ukraeným autem to m mrzí, ale třeba o bylo nějaký znamení, třeba jko že tehulím víc prospívá pěší chůze než ježdění v autě 😀 No pokus o vtip, asi blbej 😀

tercie
1. srp 2009

takovejch překlepů, se stydím normálně...

ee.liska
1. srp 2009

kveti jj sice 1-3 dny trvala ale byla tu 🙂

kelly1983
1. srp 2009

kerrie no přítel v tom snu právě vůbec nebyl, byla tam se mnou mamka. Já jim pořád dokola říkala,že je ještě brzo na porod, že jsem v 28týdnu ale musela jsem tlačit a nikdo mě neposlouchal......no hotovo 😀 😀 😀

kvetinka7
1. srp 2009

5 samíc 😀 jo, treba

Elisko, to je fajn 🙂 ,ja bych to po druhe menstruaci uz asi zkousela. Vy musite na neco cekat? mam pocit,ze jsi psala,ze to zkusite ke konci roku..

ee.liska
1. srp 2009

čekám jna dr, jestli už je vše správně vyčištěné, já bych chtěla, jen manža chce až za rok, ale asi ho nějak zpracuju a skusíme tak na konci roku

tercie
1. srp 2009

kuk jsem zpět, já sem musela pustit majitelku a ještě jsem si dojela nakoupit a uklidit na barák, když zejtra budem mít ty hostí 😀 Jsu dočíst a jsem hned zpátky 😉

JO aha, teď koukám, že jste nepovídaly 😀 Dobrý no 😀

tercie
1. srp 2009

Eli držím palce, ať manža nestávkuje, i když začnete hned, tak se to stejně do konce roku nemusí povést, a kdybyste začali až koncem roku budete další třeba půl rok čekat než se zdaří, je lepší mít už náskok, tak jsem to brala i já, ono si tělo řekne, až bude připravený a těhu přijme. Mezitím vychytáš ovu, no a kdyby se povedlo dřív, tak přece tím líp 😉

ee.liska
1. srp 2009

terci tak si to myslím i já, ale vysvětli to chlapovi 😀

tercie
1. srp 2009

Eli já vim, nejlepší je, jim nic nevysvětlovat, páč jsou někdy dobrý akorát na to semeno 😀

ee.liska
1. srp 2009

někdy fakt jo 😀 ale já mám asi štěstí, že jsem našla super chlapa 🙂

tercie
1. srp 2009

Tak to já samozřejmě taky, když to vezmu kolem a dokola, tak jsem mohla taky dopadnout o moc hůř 😀

ee.liska
1. srp 2009

to jo mít doma něco jako je třeba Al Bunda tak mě klepne
a vy budete zkoušet kdy?

tercie
1. srp 2009

Kristova noho, Al Bunda to je postrach 😀 I když někdy když na to koukám, tak si říkám, že na ně do nich dvou nemáme daleko... když Peggy se snaží zatáhnout Ala do postele a on nechce, to je přesný jak u nás 😀

My se snažíme už teď. Mám po třetí mrše, sice mi říkali půl roku počkat, ale já čekala hlavně na ty výsledky, aby tam něco nenašli a ty už máme, takže házím veškerou opatrnost za hlavu a jdem do toho, chtěla bych aby to do konce roku vyšlo...

ee.liska
1. srp 2009

tak doufám že za chvilku budou // a pak zdravé mimi 😉 no nic jdu na pivečko, sednout chvilku s kamarády a pokecat, tak papa a užij si snažení 😀

tercie
1. srp 2009

Eli díky, já ti moc přeju totéž 😉
My taky jdeme na akci, proběhne ta sázka, kdo dělá lepší hemenex, tak jsem zvědavá, jak se manža vytáhne 😀 😀
Tak se hoky mějte a hezkej večer, zítra se nejspíš neukážu, takže v pondělí. Pááááá

mirax
1. srp 2009

ahoj kelly, takové sny jsou normální 😀 ...já , když čekala t., tak jsem měla sen, že jsme porodila toho perníčka ze Shreka...tancovala smál s ena mě a mně se íbila a byl můj 😀
Pak s emi to zdálo ještě hodněkrát...i takové sny, že to dítě bylo hrozně malinké, jako panenka..nebo, že jsem na něj zapomněla a někde ho nechala..třeba několik dní..joo, to byly děsy 😉

kveti..píšu ti IP

murynka
1. srp 2009

ahojky

holky manžel skákal ten tandem strávii jsme celičký den v Kolíně a bylo to super počásko vyšlo no super 😎
manžel skočil a přežil 😀 😀 trochu mu zalehli uši ale máme profi video a profi fotky i ze vzduchu 😎
to pak malá Sofí uvidí jak tatínek řádil 😀 😀
jinak skákala i moje mamka také se jí líbilo ale řekla že už stačí že už skákat nechce 😅

jsme utahaná jako kočka ale moc krásný den 😵 😵 😵

kvetinka7
1. srp 2009

Ten sen,ze mimco nekde nechate.. ja mam strach,aby to u me nebyla realita.. 🤐
ono je to hned, treba v tramvaji, v zamysleni vystoupite a ono tam zustane..
Skoky .. to je vec, do ktery bych asi nikdy nesla.. desne se bojim vysek.. asi by se mi uz pri tom letu zastavilo srdce. 😖

kopa
autor
1. srp 2009

Tercie IP 😉

kerrie
1. srp 2009

Holky, hlavně bacha na tatínky 😀 Mojeho švagra zapomněl jeho tatínek i s kočárkem u hospody. 😀 😀 😀

kvetinka7
1. srp 2009

Kerrie, muj strejda doted vypravi,jak ho tata nechal zaparkovanyho v kocarku u fotbalovyho hriste.. 😀 .. jak prisel domu, manzelce licil,jak vyhrali.. 😀

kerrie
1. srp 2009

květi, tak to je něco podobnýho.......... 😀 Švára má vůbec dobrý zážitky z dětství..........Jednou takhle koukaj v TV jeho rodiče na přímý přenos ze Závodu míru a najednou mamča: Ježkovy voči, v televizi je náš Péťa 😀 Asi 3 roky mu byly a zdrhnul jim ze zahrady a štrádoval se koukat zblízka k hlavní silnici..........no a oni si toho nevšimli 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru