Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
8. srp 2009

Farmi to je pravda 😀
ještě prosím žehlím 😀

farmarska
8. srp 2009

ted mne napadá kopi, kdyby se u tebe někdy změnily pudy a ty jsi se stala lesbou, zbal fretky a přijeď k nám 😀
já chci aby se o mne někdo taky tak hezky staral 😀 😀 😀

kvetinka7
8. srp 2009

Kopi, ja si taky myslim, ze by lepsi holku .. a jeste takovou fajn a pohodarku.. hledal tezko

farmi, vy uz se opet snazite? Toto leti.. Sarlot uz taky planuje...
Kopi, rekni mladymu,ze uz mas po ovulce,i kdyz se bude teprve blizit a uvidis.. to by bylo, aby nebylo 😀

farmarska
8. srp 2009

kopi máš u nás vrata otevřené 😀 čím dřív tím líp 😀 😀 😀

farmarska
8. srp 2009

květi jo jo snažíme 🙂 teda už máme po snažení 😅 ted budu testovat a pak asi depkovat 😝 😀

farmarska
8. srp 2009

tak já jdu holky taky okouknout telku a pak chrupinkat 😉
dobrou 🙂

kvetinka7
8. srp 2009

Ja myslim,ze to brzy vyjde.. nerikam,ze treba hned za 14 dni budes hlasit dve carky,ale prijde to rychle 🙂
Hlavne nad tim nepremyslej,aby melo telo klid "na praci "

kvetinka7
8. srp 2009

dobrou noc 🙂

farmarska
9. srp 2009

dnes jsem první! 🙂

hezký ránko holky! 😵

kopa
autor
9. srp 2009

teda nymfonku ze mě udělají a ted ještě chtěji abych se stala lesba 😅 😀

kopa
autor
9. srp 2009

tak co Farmi testila jsi?? 😕

mari111
9. srp 2009

zdravim holky, teda vy ste toho napsali za tu chvili co sem tu nekukla,pak nemam mit bolave oci kdyz vas musim docitat. dnes je zas krasny den ale ze by sem mnela dobrou naladu se neda rict. tak sme boli vcera na ty svatbe a samozrejmezas ty co rekli ze sem tehotna zapomneli oznamit aj t ze uz nejsem, takze zas sem musela trapne odpovidat na otazky typu jek ti je mamino a uz vite co to bude a kdy to bude 😢 no hruza,clovek rekne ze prisel o mimi a oni to jeste hodinu rozebiraj,mnela sem sto chuti vypadnout domu 😠 lidi sou bezohledny, no proste sem zas dostala par ran do srdce,to vzdy tak boli kdyz to takto nekdo resi,no jo snad to uz vedi vsichni a uz nebudou na mne pokrikovat "ahoj mamino"

farmarska
9. srp 2009

kopi no jasně, zamilovala by jsi se do mne a přestěhovala se k nám 😉 tady by jsi mi pekla koláčky, a vařila špízy a pizzu 😉 stříhala mne a jako bonus by jsi mohla žehlit 😀 😀 😀
kopi netestila, po ránu to nějak nestíhám, když nejsem sama doma 😅 nakrmili jsme se s manžílkem, pak jsem šla krmit zoo, pak jsem chvíli dělala venku, shrabávala jabka a tak a ted jsem se šla schovat do baráku před sluncem a jdu uklidit doma, pak chystat obídek, ..no kolotoč 😝
bud to vydržím a testnu zítra ráno, nebo to už prubnu večer.. no co, šmejďáckejch testu mám ted doma dost 😀

flair
9. srp 2009

Krásnou neděli přeju 🙂 A na svou omluvu, že jsem tu 2 dny nebyla: jsem u manžílka a užíváme si sebe navzájem, bo jak jsem psala, máme víkednové manželství 😝 Teď studuje něco do práce, tak jsem toho využila a přišla vás trochu dočíst a pozdravit 😉 Kopinko, děkujíííí za doplnění do tabulky 😵 Jen ten čas bych trošku už chtěla posunout směrem k ovuli 😝 No jo, tak já si počkám 😉
Jéé, ahoj pekelnice pekelná - farmi, jsme se tu ještě spolu nepotkaly 🙂 Ráda tě poznávám, tvůj smysl pro humor mě bavil několik měsíců, co jsem jen šmírovala 😅

murynka
9. srp 2009

ahojky holky 🙂

jéé Leničko moc děkuji 😵 😵 😵

já s eráno vzbudila a prý už jsme stará 😀 😀 😀

mari111
9. srp 2009

murynko vse nej k narozkam 😲 jestli sem to spravne pochopila tak mas dnes 25 tak to si uz na svete ctvrt stoleti 😉 ale urcite nejsi stara

tercie
9. srp 2009

Ahoj holky, jdu dočíst, ale prvně přeju Murynce vše nej k narozeninám, a spolnění všech snů 😉

zlababa07
9. srp 2009

Ahoj baby, koukám že tu máme oslavence, tak mury, všecko nejlepší 🙂 Jinak jsme byili včera za tim kamarádem a fakt ho obdivuju, jak to zvládá. Holčina je v nemocnici a on tam za ní každý den jezdí. No nemá to chlapec lehký, nejhorší je asi to, že se před tou holčinou musí vždycky tvářit, že je všechno v pohodě a parádní, pořád dokola probírají ty její stavy a noční můry a pak musí zas za malym...Ale je to mazec, prý se normálně člověku při té psychóze spojují dohromady věci, které spolu nesouvisí a pokaždé mu vyjde, že je jesný, že umře 😒 ☹ 😝

zlababa07
9. srp 2009

Mají tam prý paní, co nosí pořád čený brejle, protože nechce, aby se jí někdo díval do očí. No a ta naše kamarádka si začaa myslet, že je jasný, že když se někomu podívá do očí, tak ten dotyčnej umře. Při téhle psychóze prý mozek šrotuje asi o 1000% víc a zrpacovává úplně všechno, s čim příjde do styku a pak z toho tvoří právě tyhle hororový scénáře. No už aby to bylo za ní a byla zas zpátky u rodinky...

zlababa07
9. srp 2009

Jinak jsme ještě včera poseděli a popili trochu víc vínka a dneska mám teda kocovinu jak vyšitou 😝 Už abych byla zas v tom a nemusela takhle trpět 😀

farmarska
9. srp 2009

jejda mury i já přeju vše nej a kupu dalších harantíků aby nebylo Sofince smutno 😀 😉 😝

flai i mě těší! vidím, že jsi poctivá čtenářka, to se chválí 😉 navíc jsi si u mne udělala očko hned v začátku, holka jedna mazaná, napsat mi že jsem vtipná,.. no moc pěkný, dík za lichotku 😵 taky by si toho mohl všimnout už i zbytek osazenstva a napsat mi něco takhle pěkného, že 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀
navíc koukám jsi vzorná žákyně a proto ty máš omluveno 😉 😎

terci stále neomluveno 😠 ale ono se jí to promítne, v závěru klasifikace 😀 😀

farmarska
9. srp 2009

jejda i žlabab, vy se tu teda scházíte! jak by ne, když musím zrovna za chvilku odejít co 😠 😀
brambory skoro dovařený, ještě jdu udělat rajčatovej salát, dofritovat žampiony a jdu se nažrat k prasknutí 😝

farmarska
9. srp 2009

mari neboj ono se to brzy roznese a pak už všichni na potkání budou vědět že jsi potratila a skončej blbý otázky 😅 ovšem začnou takový ty okecávky okolo 😝
vydrž holka bude líp! 😉

venuska
9. srp 2009

Ahojky holčiny,

Markét, přeji ti k dnešním narozeninám všechno nejlepší. Krásně to oslav 🙂 🙂 🙂 🙂

tercie
9. srp 2009

žlabab to je děsný, chudinka malá, místo aby si užívala s miminkem tak je v blázinci... snad ji z toho brzo dostanou aby mohla domů...

Jinak já jsem u rodičů v DOmažlicích, manžílka tu mám na závodech v Mrákově, mezinárodní kynologický klání CACIB, dneska jedeme na ukázku, náš Sorbon bude dělat zadržení z vrtulníku, se má, u nás lítaj psi, ale paničku ještě nevzali 😀. Tak se těším, jaký budou ohlasy, a naše čubina bude zas dělat ukázku s vyhledáním drog, tak jsem včera napytlíkovala kilovku mouky, aby to pro diváky na tribunách vypadalo autenticky 😀

No a včera jsme byli u sestry, slavili jsme neteřinky druhý narozeniny. Malá dostala novej dětskej pokojíček, a spoustu hraček a bylo to nádherný, je to taková treperenda ukecaná, úplně zářila, no zážitek za všechny prachy, už se těším na naše 🙂

Farmíku tož zejtra ráno budu držet palce všechny co mám, i manžovo, aby byly // jo? 😉 Bysme těhulily spolu, to by bylo príííma 🙂

Kopi tys to zase vyfásla, lesba a ještě poskok co? 😀

Jdu obědvat, a pak se ještě stavím!!!

farmarska
9. srp 2009

žlabab hezky si kocovinku vychutnej, však to třeba bude tvá poslední 😉
to s tou kamarádkou je normálně jak z nějakýho filmu! 😕 tý jo si to vůbec neumím představit! 😨
asi bych ani nevěděla jak se k takovýmu člověku chovat.... 🤐

musím letět dodělat to papů... zatím!

tercie
9. srp 2009

Jé já než to dopíšu tak tady je milion novejch přízpěvků.... jak já to dělám??? 😀

Holky tak pokecáme po o, Farmi žampíky závidím, ale my máme plněný papriky a ty jsou taky super 🙂

Doobrou chuť pokud právě obědváte 😀

venuska
9. srp 2009

Markét, kam myslíš do prosince? 😕

Tercie, tak to je super, že už jsi jim to řekla 🙂 Jupíííí. 🙂 Mam z tebe radost.

tercie
9. srp 2009

Venusko díky 😀 však mi to dalo práce.
Mury asi myslí téma na společným termínu porodu, jsou tam holčiny co budou rodit stejně, chodí tam i Jitie, tu taky znáš odsud.

Tak a jdu fakt na ty papriky už 😀

zlababa07
9. srp 2009

Chjo, holky, mě je fakt zle, musím jít ležet. Už nebudu nikdy pííííít 😝 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru