Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
15. srp 2009

jo to tak pobolívá, jako před MS to mi taky dělalo. Víš co? Třeba je to už ovu, co ty víš a MS ti dojde po 31 dnech!!! 😎

mari111
15. srp 2009

no tak to ani srnka netusi 😕 mne se ale nechce cekat dalsich 31 dni a vlastne jeste vic nez se zacneme snazit 😠

lucierob
15. srp 2009

mari a ty máš v plánu se začít snažílkovat hned po první porevizní ms?

tercie
15. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Farmi ty testy jsou fakt nějaký vadný... a op jemá teda taky dvný, když někdy ukazujou ěhu i kd\yž není těhu... teda KOpi ale ten tvůj bych velice ráda viděla, tak hoď do alba, jo? A my ti to okomentujem 😉

Mari záleží jak se cítíš, ale po první mrše bych se ještě bála, přece jen byl čípek násilím roztaženej a měla bys mu dát chvíli na egeneraci..ale jak říkám, tvoje tělo 😉
Však to znám tu netrpělivost, zažila jsem to už dvakrát!!!!

kopa
autor
15. srp 2009

teri zkoušela jsem to vyfotit,ale není tam nic vidět.
Už mě trošku zase bolí břicho,takže mrcha určo příjde.

tercie
15. srp 2009

Ty Kopi a kolikrát se ti to už stao takhle s těma testama? To je divný...

mari111
15. srp 2009

jo my chceme hned po prvni mrse,samozrejme kdyz se budu citit,ale po fiz. stranke je to dobry,ja jen ze skusenosti holek co sou v okoli a hned po prvni ms na to vlitli a je to vse O.K. dve uz maj mimi a treti za mesic bude rodit a aj jine na to vlitli hned a je to v poho,jak sem uz jednou psala tak jen jedna cekala myslim ze pul roku a uz se nezadarilo a je to uz asi rok apul nebo dva,tak ja nevim,no kazdopadne uvidim co mi na to rekne dr. co sem vycetla z diskuzi a tak v netu tak kazdej doktor rika neco jineho,jeden ze se muze hned,druhy az po 3 mesicich a treti po pul roku, tak nevim.Psala sem aj na gynekolog online a tam mi napsali ze aspon po dvoch ms 😕

kopa
autor
15. srp 2009

Tercíku mě se to dřív stalo s nákymi těmi Besty to tam byla vždycky čára 😅

mari111
15. srp 2009

jo a kamoska otehotnela v sestinedeli po porodu a holku ma jako lusk 😉

lucierob
15. srp 2009

mari, mi tehdy dr řekla, že bych měla počkat 3 měsíce, ale hned dodala, že když budu dřív no tak co jako. Tak jsme to zkusili hned a vyšlo to. Sice mám nějaké problémy, ale ty nesouvisí s tím rychlým otěhu. A ve kterém týdnu jsi měla ZP?

tercie
15. srp 2009

Mari já jim to neberu, holt měly zrovna štěstí, ale byly tady i holčiny, který kvůli čípku, kterej mimi neudržel porodily předčasně, po 20tt a mimi nepřežilo, toho já osobně jsem se bála, proto jem radši pro, aspoň ty 3ms nechat projít a nechat tělo zregenerovat, ale jak říkám, každej podle toho, na co se cítí, tím tě nechci nijak zrazovat.

tercie
15. srp 2009

Kopi a teď jsi testovala mamatestem? Ty falešně pozitivní nebejvaj, tak držím palce, třeba se z toho něco vyklube. Já měla mamatest pozitivní taky 27DC 😉

tercie
15. srp 2009

Luci jak rychle jsi otěhotněla?

lucierob
15. srp 2009

15 ledna jsem byla na revizi, 18 února jsem měla první ms a pak jsem otěhu. Ono taky asi záleží na tom, v kolikátem TT o mimi člověk příjde. Pokud je to na začátku nebo až někdy ve vyšším stádiu těhu.

mari111
15. srp 2009

lucierob, na revizi sem podle spravy byla v 7 tt a nestraste mne holky ja dlouho cekat nevydrzim. ja jen ze vetsina dopadla dobre kdyz otehu hned. jasne ze se bojim a bat budu ale to bych se bala aj kdybych otehu az treba za rok. a luci jake problamy mas jestli to neni tajne?

mari111
15. srp 2009

tercinko ja by sem cekala ale asi by mi s toho hrablo 😖

mari111
15. srp 2009

a hlavne se bojim ze by se mi zas udelali cisty nebo by se to zas dlouho nepovedlo,na to prvni nevydarene sme cekali tri roky ☹

tercie
15. srp 2009

Mari je mi to jasný, já jsem chtěla taky co nejdřív, jenže já už poznala pohyby, o mimi jsem přišla ve 20tt, u tebe to je něco jinýho, to bych taky nečekala. Já čekala po prvním MA a to jsem si na další otěhu počkala než se podařilo 8 měsíců... teď se povedlo napotřetí už po třech 🙂

lucierob
15. srp 2009

mám placentu praevia.Přesahuje mi přes vnitřní branku.
Moje sestra po prvním potratu čekala 6 měsíců než otěhu a stejně znova potratila. Tak to pak zkusila hned po prvnlí Ms a má 2a1/2 letou holčičku

aronek
15. srp 2009

Ahoj holky 😀
Mari111 mně doktor řekl klidně se snažit hned a vyšlo to po druhé MS, takže se klidně snažte, tělo si řekne kdy to zvládne 😉

tercie
15. srp 2009

Já si tak myslím, že tělo samo to buď přijme, nebo pustí... A ty čekací lhůty jsou dost individuální, spíš bych řekla, že je to hodně o náhodě.

mari111
15. srp 2009

no hned mi je lip,to mam zas o cem celou noc premyslet, ale asi do toho stejne pudeme hned 🙂

mari111
15. srp 2009

a ja sem rekla ze az se to ted povede tak nebudu vuuubec nic delat jen se valet a s nohama nahoru 😝

tercie
15. srp 2009

Holky jdu koukat na Gejšu a odpojuju se, mě to ruší televizi 😉 Pak se ozvu, pááá

mari111
15. srp 2009

tercinko pockej,ja uz mam konecne to foto,ne 😉

mari111
15. srp 2009

lepsi sem nenasla ,jsem totiz strasne nefotogenicka 😀

ikopretinka
15. srp 2009

Mari,
mě řekla dr. že se můžeme snažit za chvíli, ale pak z ní vylezlo že myslí po uplynutí 2MS. NO my nechali uplynout první porevizní a začali a stejně se ještě nepovedlo, takže nevím jak je to s tím, že je po revizi jak pohnojeno Já přišla o mimi v 17tt a na revizi byla 9.3.09. Já jsem nevydržela čekat a šla do toho hned, cítila jsem se naprosto dobře.

mari111
15. srp 2009

tak to se urco brzo povede,vy asi holky vsechny cekate na mne,no bylo by to krasne kdyby sme do toho vlitli vsechny najednou 😀 my sme tak chteli se segrou,ji se to povedlo o mesic pozdej nez mne ale ona na stesti jeste furt je tehu ale ja uz ne,snad ona to nestesti mit nebude,drzim jej palecky jen mne to o to vic mrzi ze sme my o mimi prisli,tak snad se to povede co nejdriv 😠

zlababa07
15. srp 2009

Ahoj holčiny, tak sobotu jsme si s manžou docela užili, chudák má nohu v sádře a tak ani nikam nemůžem jít, ale napustili jsme si ten bazének, udělali dobrej obídek a váleli se u toho na zahradě. Prostě pohodička.
Jinak mari, úplně tě chápu, taky jsem hrozně nedočkavá a nejradši byh a to taky skočila rovnou. Ještě že mám tak rozumného manžílka 😠
No a k tomu špinění-taky si nemyslím, že by to byla už mrcha, spíš se tělo stále ještě čistí. Já po revizi špinila asi 10 dnů a pak občas třeba den jo a den ne a první porevizní mrcha přišla po 37 dnech.

mari111
15. srp 2009

ajoj zlababo, tak to ste si pekne uzili acopak manzilek delal ze ma nozicku v sadre? Ja mam sice mileho taky rozumneho ale tim ze ty holky zna (co se jim to taky stalo a sli na to hned a je to v poho) tak si taky mysli ze pokud to doktor zasadne nezakaze tak by sme to skusili hned. no uvidime co dr rekne du tam az pristi pondeli,ted ma dovcu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru