Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
3. říj 2009

Holkyyyyy, asi není moc nálada, ale musím vám prásknout, že mám // 😵 Snad to nezakřiknu. Ale jsou už teď krásně zřetelné a to jsem asi 12 DPO.

sarlotta
3. říj 2009

Zlababo ☹ ☹ ☹ ☹ jsme moc smutná s Tebou, holčinko moje - tohle mi nedělej. Tolik jsem Ti to přála. ACh joooooooooooooooo 😒 😠 Podruhé je člověk víc připravený na to že to nedopadne....ale dušička dostane pořádnou ránu. Přeju aby Vám na genetice nic nenašli a další pokus vyšel. Nesmíš to vzdát. Dej si čas, dej si pauzu, jeďte na dovolenou - ale nevzdávat.Myslím na Tebe 😉

zlababa07
3. říj 2009

Ahoj holky, tak předně flair super zpráva! Potichoučku gratuluji a držím palce 😵 Tak konečně zas někdo hlásí pozitivní zprávy, bylo na čase ne?
Jinak jábyla dneska ještě dodatečně na té injekci na protilátky (jsem Rh-) a prý mi v odběrech po revizi v té krvi našli nějaké specifické protilátky nebo co a vyžádali si další krev, takže mi sestřička vycucla dalších 5 baněk 😒 Tak třeba se dozvím něco víc? Měli jste některá v krvi specifické protilátky nebo nevíte, co to znamená?

sarlotta
3. říj 2009

flair.. tak já budu první gratulant!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu - tak a teď držím všechny palečky ať vydrží a zdárně se kulatíte jak máte. 😀

sarlotta
3. říj 2009

zlababi a manžel má jaký faktor ?

zlababa07
3. říj 2009

Já jen doufám, že mě na ty různé testy pošle mudra už rovnou. Po 2 naprosto setjných zamlklých potratech a navíc teď ještě dvojnásobném by snad už měl, ne? Nevíte, co všechno se v těhle případech dělá?

zlababa07
3. říj 2009

Sarlott, já jsem O mínus a manža je bohužel O plus ☹

murynka
3. říj 2009

flair potichu gratuluji at sílí a je vše jak má být 😉 😵 😵 😵 😵

venuska
3. říj 2009

Ahoj holky,

mirax: moc hezké fotečky z dovči. Malý je kouzelný, a tobě to bříško moc sluší 🙂

Tak ten příběh s Theou je fakt prča (o: Mají moc hezkou holčičku 🙂

Vložila jsem nějaké fotečky do alba...

venuska
3. říj 2009

Včera mě chytla nějaká střevní chřipka, dneska už je to lepší. Pane bože, já za celý život takhle nemarodila, jako při těhotenství ☹

sarlotta
3. říj 2009

zlab no ty protilátky můžou být problém - ale těhulí se s tím normálně - jen je to rizikovější- no.U prvního těhotenství to není problém ale u druhého už se to hlídá.

To určitě bude potřeba pořádně probrat s odborníkem. A na genetice vyšetřují karyotyp- tzn-chromozomy-počet a kvalitu a pak trombofilní mutace u Tebe.

venuska
3. říj 2009

zlababa: pane bože, teď to čtu. Mam úplně slzy na krajíčku. To už přeci není normální? Je mi to moc líto, myslím na tebe. Drž se holka...

flair
3. říj 2009

Holčinky moje, děkujííí 😵
Žlabi, o těch protilátkách nic nevím 😒 Holky Ti tady určo poradí, co za testy se dělá. Bohužel se to stává, že se to opakuje a holek takových tu je dost 😔
Holky, ale fakt to nesmíme vzdávat, pozitivní mysl je hrozně důležitá!!!!!!!!!! V případě gen. vady nic nezmůžeme, to ne, ale zas je přece dobře, že tělo takový plod sám vyloučí. Pokud budeme pozitivně naladěné, mimča k nám do bříška budou chtít. Musím to potvrdit i teď. Tento cyklus jsem se rozhodla, že budu klidná, vyrovnaná, koupila jsem si relaxační hudbu, neprudila jsem, nerozčilovala se ani kvůli práci, kterou mám náročnou. A ono to vyšlo. Ty 3 měsíce snažení jsem se na to hrozně upínala, stresovala, ryla jsem do manžela, nervovala se v práci. A mimčo nic. Takže zkuste zvednout hlávky vzhůru, usmát se a VĚŘIT!!!!!!!!

mirax
3. říj 2009

Ahoj holky, pěknou sobotu přeju!

Dnes jsme obědvali dřív a jdu si schrupnout, mám pořád nějaký deficit.
Děkuju za pochvalu fotek 🙂 , včera jsem to sotva dodělala, jak mi už padala víka 😉

Nakoukla jsem jen o pár stránek dozadu, abych zjistila, co se žlababou a tak smutnou zprávu jsem teda nečekala! Žlabi drž se, je to kruté..všechny jsme tady měly s tebou velikou radost a teď taková rána.
Vyřiďte si všechna vyšetření ať už nikdy nemusíš znovu prožívat takové zklamání a bolest.

Jinak koukám, že ovu testíte, čárky máte 🙂 , tak snad brzy přibudou nějaké veselé zprávičky 🙂

kerrie: jen jak budu moct napíšu IP 😉

venuska
3. říj 2009

Flair....taky potichoučku gratuluji, hlavně ať je vše v pořádku 🙂 🙂 krásná zpráva. 🙂

katyna6
3. říj 2009

flar-tichučká,ale moc velká gratulace 😉 🙂

zlababa07
3. říj 2009

Flair, já nemám problém s otěhotněním, oba pokusy vyšly hned napoprvé, problém je, že jsem pokaždé potratila v 7. týdnu 😔 ☹ A nic rozhodně vzdávat nehodlám, jen prostě teď do dalšího těhulení nejdu, dokud se nezjistí buď, že je všechno v pořádku (což by mě hodně překvapilo a asi moc neuklidnilo) a nebo se neodhalí příčina. Tohle prostě potřetí dobrovolně nechci prožívat ☹

kopa
autor
3. říj 2009

Flair moc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵
Ted to tu bdue samá // 😵 😵

kopa
autor
3. říj 2009

já už chci taky // 😀 😀 😀

kopa
autor
3. říj 2009

Flair čárečka je moc hezky vidět 😉 😵

flair
3. říj 2009

Žlabi, jasně, teď jsou důležitá ta vyšetření. Držím pěstičky 😔 😉
Kopi a holky, co řešíte ty ovu testíky, tak nevím, jestli to chápete správně. Pozitivní ovu testík (silné // ) hlásí, že ovulace dorazí do 24-48 hodin 😉 Taky jsem testovala tento cyklus a ovu byla přesně jak nahlásil ovu testík🙂

kopa
autor
3. říj 2009

tak se mějte,jdu dělat obídek.

flair
3. říj 2009

Kopi, dobře uvař a pak brou chuť 😵

sarlotta
3. říj 2009

zlabi - taky jsem vždycky otěhu hned a 2x to nevyšlo- jednou zamlklé a podruhé samovolný potr velice brzy. Genetiku máme ok- jen potřebuju víc listovky. Teď máme femibion a listovku 10mg - od doc... tak až bude snažení tak doufám že tohle bude stačit... ale strach mám opravdu velký.
Někdy je možná lepší nějaký důvod najít a pak ho moci řešit, než nemít nic a 2 neúspěchy 😒

zlababa07
3. říj 2009

Sarlot, to si přesně říkám taky. Femibion i utroš jsem poctivě brala, takže nedostatek progesteronu ani listovky to zapříčinit nemohly. Mám tak nějak už od minula pocit, že trabl bude v té naší krvi, resp v těch faktorech, protože je mi divné, že mi ty protilátky našli, ačkoliv by se po té injekci měly zneutralizovat. Nejsem odborník, ale co když je prostě v těle mám a ty plůdky to prostě vždycky zahubí? ☹

sarlotta
3. říj 2009

zlabi- tohle je možné - ale ne u toho prvního těhu...tam musel být důvod jiný...
kamoška měla vyšší hladinu protilátek po porodu dost dlouho,ale pak se jí to zpravilo.
Je nutné to pohlídat. Ale jak říkám těhotenství to nevylučuje ... Evička z vlaštovek má taky tohle hlídané a je 34tt 😉

nicollka
3. říj 2009

flair jo? Já myslela že jak sou tlusté tak už to je :D tak když byli tlusté předevčírem a včera, tak že by :D

Moc moc gratuluji a držím palečky at jsi už zase další štastná která to dotáhne až do konce.

kerrie
3. říj 2009

Jůůůů, tak tu máme konečně po dlouhé době i krásnou zprávičku...........flair...........posílám gratulaci, mám z Tebe radost!!! 🙂 😵

farmarska
3. říj 2009

ahoj holky, jak je možný, že když je sobota, tak je tu tolik popsáno 😨 😝
tak já jdu na dočítání 😝 😝
jinak hlasím, že včera se u nás fakturovalo ; 😀 moc pěkně a důkladně
😉 😎

flair
3. říj 2009

Nicolko, děkují🙂 a tak jak jsem napsala s těmi ovu testy, jak jsou tlustice, tak ovulace je za dveřmi🙂 Je to napsáno v návodu, vy lajdačky 😀
Kerrie, taky moc děkujííííí, věřím, že to dobře dopadne🙂 Je to teďjiné jak při prvním nevydařeném těhu. To byly // později a pomalinku tloustly. Teď jsem měla // už 8 DC!!! Testovala jsem kvůli tomu,, že jsem brala Wobenzym a ten pro začátek těhu není dobrý. Tak jsem ho hned vysadila. Vůbec jsem nepředpokládala, že bych i přes Wobenzym otěhu🙂 Krásné překvápko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru