Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
3. říj 2009

nějak nezvládám čekat a občas si dost naběhnu, ale zase hned vím na čem jsem a je vyřešeno 😉

murynka
3. říj 2009

aronek já jako lev také 😉

murynka
3. říj 2009

holky ale tohle přeci není omluva 🙄 🙄 jako že jsou chlapi stejní 🤐 🤐

zlababa07
3. říj 2009

tercí, já bych počkala, ale zas ne moc dlouho a pak bych mu nějak dala najevo, že o tom víš! Zeptej se ho přímo, kam jezdí a co dělá, když není v práci ani doma a uvidíš, co ti poví. S těma smskama bych asi hned neříkala, žes je četla, mohl by se ještě víc naštvat 😒

aronek
3. říj 2009

stejní nestejní, mají se vybouřit a usadit a ne bouřit v trvalém partnerství ☹ Já bych to nevydržela, mohl by být rád, že by si neodnesl nějakou újmu 😠

sirella
3. říj 2009

mury:omluva to není...ale netuším co s nima...holky pokud někdo máte nápad tak sem s ním...kdyby to potkalo mě tak nevím co bych dělala.Ono se strašně lehko ,ta chladná hlava ,radí.
Mě je jen líto,že si neuvědomil jak Tercii i miminku ubližuje...ženskou to napadne hned

murynka
3. říj 2009

sir nevím ale dle mého nejsou všichni stejní....zase bych je do jednoho pytle neházela....
a to mám s chlapem blbou zkušenost ☹ ☹
ale jak říkám udělá jednou udělá zas at je to cokoliv- mlácení,týrání,opití,podvedení ☹ 😠 😠 😠

kerrie
3. říj 2009

To je fakt mazec..........já jsem to taky zažila, a to dokonce ve 2 vztazích............u obou to byl pro mě důvod k balení kufrů.........nevydýchala bych to ani náhodou. Ale je pravda, že jsme nebyli svoji a nečekali miminko. Pak už nejsme odpovědné jen samy za sebe a o to horší je dospět k nějakýmu řešení........chjo 😒 ☹

hanana
3. říj 2009

ja bych radila si s nim promluvit, a o sms nic nerikej, ale pokud to bude tak jak u nas, tak bude zatloukat a zatloukat..... dokud s tema sms nevyrukujes jako dukaz.... rekla bych ze nema cenu to v sobe dusit nebo se utrapis ver mi.... 😖

aronek
3. říj 2009

já mám zkušenost s pitím, bývalý pil a je to pořád stejné, akorát tuto novou partnerku ještě k pití bije 😠 , to u mně ani nezkusil 😠

murynka
3. říj 2009

chjooo mám chut tomu Míšinýmu chlapovi pěkně namlátit ☹ ☹ ☹
at si uvedomí co má!!!sakra to jsou někteří tak zabedněný!!!!! ☹ ☹ ☹

sirella
3. říj 2009

myslela jsem že jsou stejní v tom svém egu...furt si něco dokazovat.Já u manži zatím nenarazila na nic podobného jako tercie...ale on ví že jednou a jde.No...a já zas vím ,že jednou a jdu taky...v tomto máme jasno už od začátku

zlababa07
3. říj 2009

No, je fakt, že nesjou úplně všichni stejní, ale že se každej rád podívá i zaflirtuje s jinou, než s tou svou, to je svatá pravda. Ani o tom nemusíme vědět! Ale jak říkám, nesmí se to přehánět. Tohle, co píše Tercie, už zavání vážně něčím podivným, ale ještě bych to nějak zkusila v klidu propátrat, než na něj udeříš 😕

murynka
3. říj 2009

zlab to je jako každá ženská je rada když se na ní podívá nějaký chlap.....alespon já to přiznám 😅 😅
ale jak píšeš odsad podsad 🙄 🙄

aronek
3. říj 2009

koukat může, ale to je tak všechno 😠

murynka
3. říj 2009

tercinko kde jsi pojd mezi nás!!!!jestli s eo tom nechceš bavit tak obrátíme list..ale netrap se kočičko!!!!

aronek
3. říj 2009

murynka má pravdu, terci pojď sem, nemusíme to řešit, ale nebuď na to sama

sirella
3. říj 2009

aronek:Přesně tak...kámoška vždycky říká:mlsej,kocourku,mlsej ale papat budeš doma

aronek
3. říj 2009

teď mi napovídá přítel: mlsat může, hlavně se nesmí přežrat, aby měl doma ještě hlad 😉

sirella
3. říj 2009

aronek:😀 😀 😀

markee
3. říj 2009

ahojky,
Mirax moc tě tu vítám,zkoukla jsem fotečky a jsou opravdu krásné.
Jo holky to balení je fakt hustý ☹ oblečení jsem tu neměla(na mimi),to už bylo po Johance na půdě. Před 14dny jsem sbalila kolotoč na postýlku,matraci do postýlky a lahvičky. Dnes jsme to na půdu nandali a já to uklízela. Je tam starý peřiňák,tak jsem tyhle věcičky pro novorozeně dala dovnitř a pak i věci,které by se mohli rozbít,kdyby byli jen tak. Pak jsme tam dali ten kočárek,Míša sundal kolečka a já kočárek postavila na dřevěnou lýsu(nebo jak se to píše),tchýně na tom suší bylinky a nebo oříšky. Je to cca 10cm vysoké,takže nebude kočárek stát jen tak na zemi.Vyndala jsem tašku na mimi,nánožník a prostě to co tam bylo už přes rok. Nandala hezky do kočárku,tak jak to tam patří,nadrukovala a začla jsem brečet. Prostě je pořád tak krásný a je bez miminka. Prostě v lednu tam žádné nebude ☹
Mám debku? Asi jo,prostě mě to mrzí. Blíží se ta genetika, i když je až 21.10.,ale vlastně už.

Sarlott,téda 12kg dole. Závidím,ale opravdu.Já letos nehubnula,pže jsem chtěla být těhu a říkala jsem si,že to nemá cenu hubnout na pár měsíců.Ale teď už to schodit fakt musim,jsem jak tank.

tercie
3. říj 2009

No právě, že zatlouká, zatlouká a bude, dokud bude živ. Ani při tom minulým nic nepřiznal, ale měla jsem dost svýcgh poznatků, takže jsem přiznání nepotřebovala. Ještě ke všemu má dneska svátek, před chvílí přišel, teď tu sedí a zase smskuje... jak půjde ke psům, tak se podívám, Teď už mi zvědavost nezabrání. Měl asi 3 roky zakódovanej telefon, no ale já na ten kód přišla, a včera se podívala, protože mu nějaká holka volala a když jsem to zvedla já tak to položila, on mezitím byl pryč a ze zpráv jsem se dozvěděla že s ní, a ještě mu psala, že se snad příště sejdou na víc než 5 minut...zdrhl za ní během krmení psů, a mě řekl, že tu jezdilo podezřelý auto, tak se jel podívat jestli to nejsou nějaký šmejdi...no policajt. A pak tam měl zprávy ješt od tý druhý a o tý vím že to spolu táhnou, i jsem je načapala spolu v auě, ale to jsem si tenkrát nedomyslela, viděla jsem ji poprvé... Takže toho má víc...

kerrie
3. říj 2009

Terrci.........tak to je opravdu silý kafe ☹ 😔

zlababa07
3. říj 2009

Ježíš Tercí, to vypadá, že to je úplnej protutník 😕 ☹ 😠 To chce na něj jít nějak mazaně, protože když mu řekneš, že mu čteš sms, jen si ten telefon bude víc hlídat! A co to zahrát stejně jako on? Předstírej, že někoho máš, klidně ti budem posílat milostné smsky, aby začal žárlit on a poznal, jaké to je?!

aronek
3. říj 2009

zlab, to je supr nápad, jde to i z netu, takže nebude vědět ani číslo 😉 , třeba sechytne za nos

murynka
3. říj 2009

také mě to napadlo 😅 😝

míšo promin ale to je vůl 😠 ☹ ☹ ☹

sirella
3. říj 2009

Tak na toto absolutně nevím co říct ☹ Mě to prostě příjde sprosté až hrůza 😠 Že se nestydí...než by budoucí maminku rozmazloval tak ji trápí...Chtělo by to něco vymyslet...to má zlababa pravdu

sirella
3. říj 2009

mury:absolutní souhlas...JE

zlababa07
3. říj 2009

A když už jsi v tom čtení těch sms, opiš si i čísla na ty flundry, třeba se časem můžou hodit 😉

kerrie
3. říj 2009

Jo, zatloukat, to oni uměj...........ten můj bývalý to taky praktikoval............musela jsm ho jednou ožrat a když byl na kaši, tak se teprve přiznal.......blbec. 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru