Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
5. říj 2009

Kopi........vždyť vy sexíte každý den a ne jednou........to prostě už MUSÍ vyjít 😵 😵 😵

kopa
autor
5. říj 2009

Kerrie..................no musí 🤐 😠 😠 😠 😀

kelly1983
5. říj 2009

Ahojky

kopi držím pěstičky aby ti to ted už vyšlo, to by bylo aby to nebylo 🙂

kerrie
5. říj 2009

Kopi, dobrou chuť přeju 🙂

markee
5. říj 2009

Tak já vypnu PC,pže tu nikdo není a vy začnete kecat 😖 Téda,vy uličnice 😀 Tak já vás snad časem dočtu. Ještě dělám u záclony tunýlek a mám před sebou ještě 2 metry a 80cm 😀

kerrie
5. říj 2009

Kelly.......ahojík........37tt, pááni, za chvilku je z Tebe maminka........jak se cítíš, nějaký příznaky, že by se to už blížilo? 🙂

Markee........to je teda pořádnej tunel 😀 😀

if.v
5. říj 2009

markee, musíš dopředu nahlásit, že přijdeš 😀

markee
5. říj 2009

Kerrie,to je tunel,to jo 😀

kelly1983
5. říj 2009

Ahoj kerrie...no právě že nějak moc nemám, ale chtěla bych už mít a ani by mi moc nevadilo, kdybych porodila dřív.....těším se a bojím se no zkrátka těším se jak to budu mít už za sebou. A co ty jak se máš? Jak ti je a tak...

kerrie
5. říj 2009

Markee......to je ta záckona k Johance do pokojíčku? 🙂

markee
5. říj 2009

Jojo,je. Včera jsme až navrtali konzoli,takže už mám míru a můžu to konečně dodělat. To víš v sobotu po tom uklízení na půdě,jsem už nebyla schopná donutit Míšu,aby šel navrtat konzoli 😀

kopa
autor
5. říj 2009

Kerrie díky mám housku a lučinu 😀
Kelly děkuji za palečky
🙂 a tobě se to taky blíží už 😉

kelly1983
5. říj 2009

kopi není zač, to bych se na to podívala kdyby zase nic......jooooooooooooooo blížíííííííí ale já chci už rodit ne až 4.11 😀

murynka
5. říj 2009

ahojky jen zdravím

MÁM ZPRÁVY OD TERCINKY MÍŠI 😵 😵
😵

holky spadl mi obrovskej kámen ze srdce,malý je živý a čilý,Nt dopadl dobře vše odpovídá a dr říká že i genetika dopadne dobře,fotka večer mám nějaké vyřizování

no super 😵 😵 😵 😵

moc gratuluji Míšo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kerrie
5. říj 2009

Kelly.......to chápu......mám z porodu stejný pocit.........strach a zároveň se strašně těším........dobře to dopadne, uvidíš..........Páááni, vy už letos budete mít krááásný vánoce s malinkým Ježíškem 🙂
Já se cítím celkem fajn........jediný trable, který mám, jsou pořád ty nateklý ruce...........brní mě už neustále celé dny a zmizí to až po porodu.......ale co, to vydržím.......jsou na světě horší věci 😉

Markee.........to máš teď takovou pěknou prácičku, která bude odměněna dobrým pocitem......já si taky vždycky lebedím, když mám v bytečku něco pěknýho, novýho 😵

if.v
5. říj 2009

Terci, gratuluju ke krásnému mimískovi a výborným výsledkům

kelly1983
5. říj 2009

mury gratuluji k pozitivním výsledkům

kerrie a co ti řekl dr na ty ruce, říkala jsi mu to?

murynka
5. říj 2009

kelly já nikde nebyla 😕 😕 😕 nemám žádné výsledky 😀 😀 😀

to je zpráva od tercie 😉 😎

holky co se to s timi chlapami proboha děje 😲 😠 maendy to mě moc mrzí 😢 😢 snad to bude brzy v pořádku u nás to náš vztah spíše posílilo musím říct.....ale každý to bere jina k 😔 😔 drž se!!!!!

katyna6
5. říj 2009

tak vás holky teď opustím,jedu ke kámošce na pokec,taky má problémy s chlapem...oni prostě nedají pokoj a nedají...Jo,a taky mi te´d před minutkou volala další kamarádka,která bydlí daleko a už nejsme moc v kontaktu,že za měsíc bude rodit...no,co vám mám říkat,pocity smíšený.udělala mi hroznou radost,ale ta chvilka,kdy se ptala,co my.....no nic,já radši jedu.Taky zatím čauky 🙂

kerrie
5. říj 2009

Kelly........ptala jsem se několika doktorů............všichni to samý..........někdy se to v těhu stává......piju Magnesii a nic jinýho na to není...........zmizí to bezprostředně po porodu 😉

Mury.........děkujeme za krásné zprávy od Tercinky.........však si je zaslouží, holka naše 😵 😵 😵

kelly1983
5. říj 2009

mury promin, já myslela že tobě dopadl dobře NT ...musím pořádně číst 😅

kerrie co bychom pro mimča nevydržely, že? Já teda nemůžu ležet na jednom boku, pač mě strašně bolí pod levým prsem, tak nevím jestli tam má nohu nebo ruku ale bolí to dost, hlavně když se chci ohnout nebo tak

kerrie
5. říj 2009

Kelly, tak to je možný, že Tě tam malá šťouchá tlapkou. 😀 ..........holt už tam má málo místa 😉

kopa
autor
5. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 37tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 35tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 34tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 34tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 33tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 23tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 22tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 13tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Flair 5tt
Maarrtina 28DC
Eeliska 28DC
Ikopretinka 27DC
Mari111 26DC
Paajaa 21DC
Nicollka 20DC
Kopa 19DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 16DC
Farmarska 15DC
Handm 7DC
Hanana 5DC
Aja 83 4DC
Sarlotta 4DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
5. říj 2009

Gratuluji moc Tercince a mimískovi 😵 😵 😵

kelly1983
5. říj 2009

no asi jo, ale je to fakt nepříjemné, mám strach abych jí tu nožku nezlomila když se ohýbám, ale i když do ní dloubu tak se nemůže nic stát ne, když je tam ta placenta ....aby se nenarodila s důlkama 😨

kerrie
5. říj 2009

Kelly, nebooooj............důlky určitě nebudou 😀 😉

kelly1983
5. říj 2009

tak to jsem ráda 😀

mari111
5. říj 2009

tercinko tak gratulace k dobrym vysledkum, takze uz bud v klidu a uzivej si tehulkovani 😉

mari111
5. říj 2009

kopinko ja ti taaaaaaaaaaak moooooooooooooooooooc drzim palecky aby ti to vyslo. ale po tom maratonu uz by jako melo, no 😉

zlababa07
5. říj 2009

Tercíku, paráda! jsem moc ráda, že ti mrňous dělá radost, když ten velkej zlobí 😉 Aspoň že takle se to vyváží.
Kopí, tobě taky moc moc držím palečky, zasloužíte si to po tom maratonu s přítelákem oba 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru