Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
7. pro 2009

Ahoj holky 🙂
za chvilku tu budu i s tabulkou 😀 😀 😀 jen obstarám zvěř 😉

Kerrie no ono to cukroví je delikatesa 😀 já ho jedla každý den večer k telce a s čajíkem 😵 😵 já teda ještě nepeču 😅 moc se mi nechce,přítel to nejí a já bych vše zase snědla sama 😀

zlababa07
7. pro 2009

Kerrie, díky za optání. Mám se celkem fajn. Ale jž je to pauzírování jakési dlouhé 😅 🤐 Kdybych nemusela na tu hysterku v lednu, asi už bych se vrhla na plodění 😀

kopa
autor
7. pro 2009

jo a děkuji všem za podporu 😵 potřebovala jsem se večer vyzpovídatbylo mi hrozně,ráno jsem zase brečela v posteli a pak i v autobuse 😅 😅 no jsem magor 😅 Ale vše to na mě dolehlo.příteláka to prý včera taky trápilo a hnedka mi řekl,že se taky dočkáme.Byl taky smutný.

kerrie
7. pro 2009

Kopi..............to si ho budu muset po porodu upíct znova, až mi ta cukrovka zmizí, páč teď mi ho určo všichni ostatní sežerou 😀

Zlabi...........leden je za chvilku a pak už bude k plodění jen krůček............teď si aspoň ještě užiješ krásný Vánoce s punčem a svařáčkem 😉

kopa
autor
7. pro 2009

Aji je mi líto mrchy 😔 a jak dlouho se snažílkujete??My ted jedeme 3cyklus 😅 ale myslím,že to opět nevyšlo,kvůli té naší krizi doma 😔 tak snad v lednu se dočkám 😅 jinak mám balení Duphastonu asi na 4měsíce 😅 tak pokud do té doby neotěhotním,zajdu někam na vyšetření,nebo už asi na umělé oplodnění nebo něco takového...

Zlabi zdravím tě 😵

kopa
autor
7. pro 2009

a ted jdu na tu tabulku 😀

sarlotta
7. pro 2009

hanana jo vcelku ok 😉 ... akorát dítkomi dává zabrat, ještě ho mám doma, ale nemocný už teda není 😠 😀 tak furt něco děláme, malujem, vystřihujem....pohádky v tv ho neba 😲 ... jéééé... už aby bylo venku lepší počasí 😉

zlababa07
7. pro 2009

Ale jo, já vím, uteče to a se svařáčkem to bude určitě fajn, ale jak tady tak čtu ty vaše úspěchy, nemůžu nezávidět. Ale v dobrém 😵
Kopí, jaký cukroví máš? Poslala bys mi prosím taky recept? Hledám inspiraci, kde se dá. Děkuju 😵

kerrie
7. pro 2009

Kopi.............neplakeeeej 😉 Všechno chce ten pravý čas...............třeba to takhle prostě mělo být. Vyřešili jste si ty problémy doma a teď se budeš moct soustředit na mimíska...........vždyť kdybys teď byla těhulka, tak by ten prožitej stres ani nebyl dobrej.............třeba se vám zadaří přes svátky 😵 😵 😵

kerrie
7. pro 2009

Zlabi.............to cukroví je fakt luxusní a docela je i rychle hotový..........to nám tu Kopinka dobře poradila.
A u všech tady úspěchům předcházely neúspěchy a "slzavý údolí" Hlavu vzhůru, dočkáme se všechny!!! 😉

kopa
autor
7. pro 2009
aja.83
7. pro 2009

Kopi, jo, já jsem taky klidnější, když teď začnem jednat. Pojedem na ta vyšetření do sanusu a prý už na druhé návštěvě ti klidně provedou tu inseminaci, pokud jsi teda v pořádku a pokud manža bude mít aspoň jednu spermijku! Já se tomu nebráním, ale zas si říkám, že je ještě čas, počkám až to bude rok od potratu, do července, zatím se aspoň necháme otestovat!

zlababa07
7. pro 2009

Kopinko, díky moc, jsi pudinková královna 😀

ee.liska
7. pro 2009

ahojky 🙂 po dlouhé době nakukuju (jsem pořád v práci) tak jdu dočítat

kopa
autor
7. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 40tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 37tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 34tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 34tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 32tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ......................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 31tt....................... 3.12.KO
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 27tt...............................................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 26tt.................................................................................čeká chlapečka
Mabe 25tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 22tt......................
Tercie 22tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka
Flair 13tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 11tt.......................11.12.KO
Sarlotta 6tt............................15.12.UTZ
Hanana 6tt
Maarrtina 30DC
Zlababa 30DC
M.aa.b 27DC
Ikopretinka 24DC
Kopa 24DC
Markee 23DC
Katyna 23DC
Eliss.ka 22DC
Paaja 21DC
Sirella 20DC
Nicollka 17DC
Mari 17DC
Maendy 16DC
Aja.83 1DC
If.v nehlídá si DC

kopa
autor
7. pro 2009

Aji musíme být v klidu 😉 moc tomu věřím,že jednu to prostě výjde 🙂 a pak budeme mít u sebe taky miminka 😀 a já ho potom nikomu nepučím 😀 😀 😀 budu si ho užívat.Moc se těším 😵 a až zjistím,že jsem těhu,tak to semnou šlehne 😀 😀 😀 budu oslavovat 😀 pro mě to opravdu znamená moc 😔

aja.83
7. pro 2009

Holky, mně se nelíbí na dně tabulky! Honem rychle nahoru! 😉

kerrie
7. pro 2009

Jůůůů, Miraxka měla dnes velký UTZ............doufám, že nám přijde říct, jak dopadla a že to budou jen samý dobrý zprávičky 😉

aja.83
7. pro 2009

Pro mne taky, Kopi. Já už jsem si plánovala, jak manžílkovi oznámím těhu, no tak ještě musím počkat. A samozřejmě to první vyzvoním vám na koníkovi! 😉

murynka
7. pro 2009

ahojky holky

tak jsme byli v poradně malá má 3300g 😎 už tu nejsem tolik protože už je čilejší ted od 17 hod.čumákuje a hraje si s hračkou kuk do alba kdo chcete 😀 😉

kerrie
7. pro 2009

Muryyyy, Sofinka už je veliká slečnaaaa...........krásně roste a přibírá, to je dobřeeee 😵 😵 😵 A jak válčíte v noci? Pořád se budí po 3 hod.? 🙂

murynka
7. pro 2009

ker jo jo stále po 3 hod.ale už si zvykám 😀 ted byli dvě noci úplně krásné nakrmila jsme hned usnula a zase se vzbudila až po 3 hod. 😉

ale přes den už vyžaduje pozornost víc a víc 😅

ty jo ty za 6tt rodíš 😕 😵 😵

kerrie
7. pro 2009

Mury..........přes den je to asi větší hoňka, ale zas to musí být krásný, když každý den vidíš, jaký dělá nový pokroky a co novýho se naučila.........už se na to taky těším 😵

No jo, čoveče, rodím..............mě to furt připadá, jako že se mě to netýká. Zatím začíná plašit manža 😀

murynka
7. pro 2009

ker je to honička a den uteče fakt jak nic 😅 vůbec se nenudím 😀 😀

jo měla jsme i krizičku ale tu mají asi občas všichni nevyspalá unvená a prostě to na mě padlo ale už je líp 😵

máš se na co těšit..je to náročné ale krásné 😵

kerrie
7. pro 2009

Mury, nějaká ta krizička přijde na nás na všechny, s tím se počítá.............je to přece jen veliká změna a ještě ty rozházený hormony........... 😉

No........docela se bojím, jak náročný to bude 😅 Ale nemám strach o sebe, spíš o malou...........aby všechno proběhlo v poho, atd. 😉

sarlotta
7. pro 2009

Murynko neboj... hned jak si budeš myslet, že má malá nějaký režim, tak se to změní🙂))))
Za krizičky se nestyď🙂)) já jednu dobu předávala malého manžovi mezi dveřmi jak došel z práce a odcházela vedle do pokoje.... hysterka noooo🙂))) ale jinak to nešlo 😀 😎 a pak jsem se po půlhodince zase vracela pže mi bylo už smutno 😅

sarlotta
7. pro 2009

Holky šplhejte🙂))) Copak Maarti ? 😎 se neukázala.. že by testík.

murynka
7. pro 2009

sarlot no někdy to mám chut udělat také ale vrazit jí komukoliv 😅 😀

ty brdo jak ti tam svítí 6tt to je krásnýýý 😵 😵 😵

kerrie
7. pro 2009

Sarlottko.............a jak se cítíš? Už se objevily nějaký nevolnosti nebo únava? 😉

aja.83
7. pro 2009

Holky, kde jste? vy určitě koukáte na vyřazování superstar! Kdo myslíte, že vypadne? Já myslím, že Šmajda, nebo Dominika, i když té to moc přeju, ale hlasujou tam převážně holky pro kluky, tak je to nespravedlivý.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru