Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
17. led 2010

nebo zkus někde najít ten formulář třeba na netu,já bych to s tím pomohla 😉

nicollka
17. led 2010

tak vždycky je vyplněné jen políčko 50
Plnění osvobozená od daně bez nároku na odpočet daně. To je vše jinak je vše proškrtlé

kopa
autor
17. led 2010

tak vydrž 😉

nicollka
17. led 2010

Musim jit nakrmit dítě. Dojdu do hodinky. Zkusim se na to mrknout.

zuz141
17. led 2010

Ikopretinko, to je celiakie, ta nemoc, kdy nemůžeš lepek:( obávám se, že to máš doživotně:( Když na to přišli až teď, tak tě ještě čeká fáze čištění nánosů ve střevech:( Ale dá se to přežít, kamarádka má obě děti celiaky, akorát to jídlo strojí strašně peněz a blbě se shání.
Kocour tady chodí a kvičí😉

kopa
autor
17. led 2010

Nici jestli to dobře chápu,tak ty to máš na náky koeficient?tobě ty lidi platí,ty na tom co jim vystavíš nemáš uplatněné Dph?jestli ne,tak to jen sečteš a dáš to do řádku 50.

nicollka
17. led 2010

no ja delala půjčky pro provident, mám 4 faktury kde mám výplatu a to je vše, žádné výdaje vůbec nic.

nicollka
17. led 2010

vidis to me nenapadlo jdu prepočitat faktury co mi vyjde za čislo kdyz to vyplnoval on :D diky

ikopretinka
17. led 2010

zuz ,
je buď jen alergie na lepek nebo ta celiakie-to je těžká forma nesnášenlivosti lepku

nicollka
17. led 2010

tak sem zkusila sečíst faktury a je to to číslo :D takže si to zítra vyplním a odevzdám :D Díky kopi mě by to nenapadlo.

Ještě vypsat knihu jízd po zpátku. To bude horší pošušnáníčko, sice každej týden, každej měsíc stejný km, ale nevím jak do toho vepsat soukromý účely. Nebo když to vypišu jen pracovně, jakože se s tím soukromě nejezdilo, to nikdo nezjistí ne? Kolik se platí silniční daň a vrátí mi nějaké peníze z toho nebo jak to je? Díky moc za rady ...

sirella
17. led 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem zas nakouknout co je tady nového...
Zároveň hlásím // do tabulky, tak kopi nebo šarlotko až budete dělat tabulku tak mi to tam písněte....děkuju 🙂
A s manžou to zkusíme vyblejsknout a když tak pak hodím testík do alba...čárka byla hodně slabá tak jsem měla strach jestli ji nevidím jen já,ale manža potvrdil,že tam fakt je 🙂
Jdu dočíst

farmarska
17. led 2010

sir supr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

to je zase hezká veselá zprávička! 🙂 tak tfuj tfuj, at pěkně sílí ! 😉 🙂 😵

sirella
17. led 2010

farmi...díky moc 🙂 ...snad to tentokrát vyjde

aronek
17. led 2010

sirel, mooocccccc gratuluji 😀

sirella
17. led 2010

aronku...moc díky 🙂
Jen jsem z toho jakási celá vyklepaná...já s tím tak brzo nepočítala...ale to není stížnost...jsem ráda 😵 Třeba to vyjde

cajori17
17. led 2010

sirel....moc gratuluji,mam radost... 🙂

nicollka
17. led 2010

sirell moc moc gratuluji 🙂 jaký dc jsi?

tady to krásně přibývá, já už chci takyyyy ☹

sirella
17. led 2010

cajori,nicolko:Holky moc děkuju 🙂

nicollko...dneska jsem 33DC,ale testila jsem už 31(ale ta čárka byla fakt moc slabučká tak jsem to nikde nepsala a testila ještě dneska)Ale jeden problém mi celkem ničí radost...nevím si s ním rady a nevím jestli je to nebezpečné...tak jsem včerejší ponocování věnovala netu a hledala info...nejhorší je,že chci měnit dr. a tak nevím jestli mne brzo veme.Napřed jsem chtěla čekat do 8tt ale teď nevím...chtěla bych min.hcg z krve

kopa
autor
17. led 2010

Nicolko a ty platíš silniční dan paušálně a nebo každé čtvrtletí odvádíš zálohy na dani?
Je to 25kč na den 😉
ale na silničku máš ještě čas,musí být hotová do 30 😉

Sirellko moc gratuluji 😉 😉 😉 😵 Přeji aby ti čárky sílily a aby jsi nedopadla jako já 😔 Držím palce 🙂

kopa
autor
17. led 2010

Sirellko na to hcg si můžeš zajít sama,na to nepotřebuješ žádanku,zaplatíš si to já platila 200kč.

sirella
17. led 2010

kopi...díky moc 🙂
Já vím,že se to dá jako samoplátce...jenže nevím kde tu u nás v těch prdelkovicích jít...musím to zítra obvolat...

mirax
17. led 2010

Ahooj 🙂

sirell taktéž moc gratuluju a držím palečky, aby čárka sílila 🙂

Holky, u nás zase sype, to je něco...před chvílí jely dvě sanitky...ten sníh dává autům opravdu zabrat.

nicollko, kopinko...a ostatní taky s e// dočkáte! 🙂 🙂 určitě...

kopretinko...to je dobře, že se vypátrala skrytá celiakie, dost často se stává, že objeví až takhlepozdě..nebo když s epříznaky zhorší. tvému tělu tomoc uleví, protilátky klesnou a mimísek se už určitě brzy povede!
Dnes je na trhu už spousta bezlepkových výrobků i chlebíků a dá se na to zvyknout..no a pro mimčo, to se bude dieta držet sama, co? 😉

farmíííku! 😠 😀já , že jsem dost chytrá, jooo? 😀..
Mám tady pěknou knihu od japonského autora...potřebuju čas od času nějak tak přemýšlet 😉

sarlotta
17. led 2010

Sirell🙂)))) Já to tušila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček
Kerrie................holčička Ema
Květinka 39tt.......................................čeká chlapečka
Mirax 38tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 37tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 35tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 33tt....................21.1.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 32tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 32tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 27tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 27tt........................18.1KO........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 19tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 17tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 15tt
Sarlotta 12tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 12tt
Mari 9tt......................................našla // 23.12
ee.liska......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // 17.1. blahopřejeme🙂))))))))))))
Cajori 56DC
Paaja 30DC
M.aa.b 28DC
Maendy 28DC
Nicollka 22DC
Pe.Martina 20DC
Markee 14DC
Katyna 11DC
Zlababa 10DC
Maarrtina 9DC
Aja.83 8DC
Ikopretinka 7DC
Kopa 2DC
If.v nehlídá

sirella
17. led 2010

šarlotko...moc děkuju 🙂
Snad to teď už dopadne líp

kopa
autor
17. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček
Kerrie................holčička Ema
Květinka 39tt.......................................čeká chlapečka
Mirax 38tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 37tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 35tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 33tt....................21.1.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 32tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 32tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 27tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 27tt........................18.1KO........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 19tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 17tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 15tt
Sarlotta 12tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 12tt
Mari 9tt......................................našla // 23.12
ee.liska......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // 17.1. blahopřejeme 🙂 ))))))))))))
Paaja 30DC
M.aa.b 28DC
Maendy 28DC
Nicollka 22DC
Pe.Martina 20DC
Markee 14DC
Katyna 11DC
Zlababa 10DC
Maarrtina 9DC
Aja.83 8DC
Ikopretinka 7DC
Cajori 4DC
Kopa 2DC
If.v nehlídá

kopa
autor
17. led 2010

jsem ještě doplnila Cajori 😉
Jinak hlásím už jsem v pohodě.S přítelem jsme se domluvily,že k doktorce zajdu až za dva měsíce(to bude přesně půl roku snažení) s tím,že teda testit nebudu a ani ten duphaston brát nebudu.

nicollka
17. led 2010

Tak holky vypadá to že už je po všem a odednes budu 1DC :(

Už ne špinění ale krev :( A to beru Duphaston a mrcha má dojít nejdřív až za týden, však sem jen 22DC sakraaaaa co se to zase děje a to už sem tak super fungovala a teď tohle. Nic mě nebolí, jen prsa víc a víc a je mi zle, takže já se loučím a jdu spát, až se proberu tak sem kuknu :(

tercie
17. led 2010

Ahoj hoky, přeju krásnou neděli 🙂

Sirellko tak už můžu pogratulovat veřejně, to je skvělýýýý .-) Mám obrovskou radost a neboj, všechno bude v cajku 😵

Kopretinko to je super že přišli na tu alergii, bezlepková dieta není tak strašná, dá se vydržet, a když je šance na mimi tak se dají vydržet i daleko hroší věci, žejo? 🙂 Tak přeju ať se co nejdřív zadaří 🙂

Farmi těhu kurz byl fajn, akorát teda nevím jestli je to běžný, ale asi jsme malý město... byly jsme tam jen 3 těhulky a jeden tatínek 😀 ale zas to byl takovej spíš neformální, ale fajn pokec 🙂 PA nám nabídla že až bude mít službu, že se můžem přijít podívat do porodnice, radila cvičit svaly pánevního dna, že to je fakt třeba, pak taky poradila že častým pobýváním v poloze na čtyřech 😀pomůžeme mimču aby zaujalo správnou polohu, to kdyby se mu nechtělo se otočit samo, a taky se pokusit ho přesvědčit, že tunelem se opravdu blbě couvá 😀 docela jsme se i nasmály. Pak padaly takový hlášky jakože každá trouba peče jinak - v souvislosti s TP, a taky že prý stav zubů může způsobit předčasný porod...ty, co nemají zuby v pořádku prý často rodí dřív..to jsem teda koukala, ale v pondělí se jdu hned k zubařce objednat, protože jsem tam za celý těhu ještě nebyla 😀
Taky nám líčila výhody látkových plenek, ale nijak nenutila...Jo, bylo to fajn. Příště máme muzikoterapii 😅

Jinak jsem dneska nakoukla do kalkulajdy a zjistila, jak se mi to teď tenhle víkend pěkně sešlo 😀 Jsem 28tt, už v sedmým měsíci a taky jsem se přehoupla do třetího trimestru... kdo by to byl řek, že to tak uteče... Na začátku to vypadalo tak nedosažitelně...

tercie
17. led 2010

Nicolko teda... 😕 ☹ ☹ ☹

murynka
17. led 2010

sir 😵 😵 😵 😵 gratuluju no vidíš na poprvé 😵 😵 😵 držím palce at je vše v pořádku 😉 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru