Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
11. črc 2009

Ahojky, přeji všem dobré ráno.
Tak jsem opět v práci ☹ , pochlubte se, co plánujete na víkend, ať mohu tiše závidět. 😎

nicollka
11. črc 2009

ahoj holky tak zase nakukuju.

Kopi jaký DC jsi, ovulka už byla podle tebe? Já bych ti ji u toho skoku podle teploty tipla tam.

Sarlot, jo nervy? A jak si s tím zabojovala? Já teda nervy nemám, je mi fajn, včera sem byla s děckama na pivu, dnes jdu zase, ted si jdu koupit tričko, prostě vše jak má být, žádná depka nic ale žaludek a únava až hrůza.

nicollka
11. črc 2009

Jo a taky jsem se pěkně nachladila, byli jsme o půlnoci v bazénu a byla pěkná kosa :D ale sranda to byla a adrenalin, jestli nás někdo nechytí :D

nicollka
11. črc 2009

aronek ty jo v sobotu v práci, no já jdu v neděli na chvilku.

Teď si půjdu dát do vaňkovky kafe, zákusek, tričko :D no a potom odpočívat a večer zase na pivo...asi ze mě bude alkáč.

murynka
11. črc 2009

dobré ráno 😉

aronku já se budu nudit ☹

kopa
autor
11. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Murynko tak příště napiš třeba o dva dny dříve a můžeme někam vyrazit 😉

Nici dneska jsem 18DC 🙂 já bych asi taky tu ovulku tipla u toho skoku,ale já to nepoznám.Minulý týden v sobotu mě furt píchalo v podbříšku a tenehle týden nic ani žádný hleník....Tak nevím 😅

murynka
11. črc 2009

a je strašná zima 😠 😠

murynka
11. črc 2009

ahojky leni 🙂

kelly1983
11. črc 2009

Ahoj mury, kopi a tak dále 🙂

aronek
11. črc 2009

Koukám, že máte všechny plány na víked, že ani nestíháte o nich psát.
Mury, já bych se raději nudila doma. Dnes máme návštěvy, první mám za sebou, tři hodiny v neskutečném hluku a ještě jsou na tebe ti rodinní příslušníci arogantní 😠 . Ještě odpoledne tři hodky a ve čtyři hurá domů. Přijede na návštěvu mamka, tak vyrazíme večer alespoň na pohár 😉

kelly1983
11. črc 2009

tady nikdo není:(

kopa
autor
11. črc 2009

já holky vařím tu svíčkovou a ted jsem zadělala na knedlíčky,takže mám o zábavu postaráno. 😀

kelly1983
11. črc 2009

ahoj kopa, mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaam svíčková, škoda že bydlíš tak daleko 😀 😀

kopa
autor
11. črc 2009

Kelly já jí ted vařím po třetí v životě 😀
Ale je fakt deluxe 🙂 je výhoda mít kolegynky v práci starší vědí co se jak vaří atd....
Přítelák se těší jak malý dítě 😅

kopa
autor
11. črc 2009

tak já udělám tabulku 🙂

kopa
autor
11. črc 2009

Vroninka 33tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 32tt ................................................................................čeká chlapečka.......Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku......... Kristýnka
Kagatkaga 22tt
Lucierob 21tt ............................
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ............čeká chlapečka............Šimon/Matyáš
Murynka 19tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka.......Kryštůfek
Jitie 19tt....................................
Amynka 17tt...............................
Venuska 15tt ............................6.8.poradna,15.7 odběry krve na triply
Markee 14tt...............................21.7.poradna..............................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 12tt...............................
Secretacka 10tt...........................30.7.poradna
Mirax 11tt....................................14.7. NT screening ....................Mikuláš/Alžběta
Wergina 8tt................................13.7.kontrola
Martinkal.....................................našla //
Aronek........................................našla //
Eeliska 48DC................................ -čekatelka na mrchu.......10.7.kontrola
Ikopretinka 27DC
Paaja 26DC
Kopa 18DC
Skritkova 16DC
Hanana 14DC
If.v 10DC
Nicollka 8DC
Samsa 7DC
Tercie 3DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 3DC
Farmaska ...................................čekatelka na mrchu
Sarlotta .....................................čekatelka na 2 MS.............výsledky genetiky O.K.

kopa
autor
11. črc 2009

😕 Eelisko jak jsi včera dopadla na té kontrole????? 😕

kelly1983
11. črc 2009

kopa já jí ani nikdy ještě neudělala, nějak si na to netroufám🙂 týýý jo já jsem 25tt no to letí teda 😝

zuz141
11. črc 2009

No teda ženy, já koukám jako vrána!!! Chodila jsem tu asi tak před půl rokem, pak jsem to tak nějak...asi rozumíte...a teď koukám!!! Všecky baby v tom!!! No teda jak se vám to stalo??🙂)))...jsem tu vás jen zkouknout a POGRATULOVAT!!!! A jak jsem na tom?? No, poprvé mám podezření, že bych třeba mohla bejt v tom...zpoždění ms je týden. Cyklus se od revize pořád zkracoval, minule byl 29 dní, teď je 35.den..a ms se nechystá aspoň pocitově..jen tak od středy jsem začala "hnědě tečkovat", zesilovalo se to, a dneska dělám hnědý flíčky..už jsem volala ve čtvrtek k MUDrovi a ten říkal, že pokud jsem v tom, tak testy ještě budou negativní, protože je to hrozně krátce, a špinění že může bejt..nojo, ale to byly tečičky, dneska jsme na flekách...takže nevím..je to pořád hnědý, žádný tlaky, ms bolesti, nic...testovat se mám ve středu a zavolat mu...no nezbláznila bych se už z toho?? Tak mi držte palce, ženy🙂

murynka
11. črc 2009

zuz moc držíme palečky 😉 a děkujeme za gratulace!!je nás už opravdu hodně a za chvíli budou všichni 😵 😵

holky já mám den po Obídku jsme zalezla a spala do ted 😅 to se mi zase dlouho nestalo 😕
ted jsu s kámoškou ven a pak jdeme k nám na vínko 😅 😀

leni jééé svčková tu bych si dala 😵 😵

murynka
11. črc 2009

aronek tak ještě hodka a domů vid? 😨 😎

aronek
11. črc 2009

Murinko, teď jsem si odskočila z návštěvky, oni tam tak ječí, že se mi snad rozskočí hlava. Za půl hodky končí návštěvy, pak uklidot a ve čtyří konec 😀 . Spánek tiše závidím, já bych pořád jen spala. 😀

aronek
11. črc 2009

a ještě blbnu a píšu tě s měkým, promiň 😅

murynka
11. črc 2009

aronek to neva 😀 😀 co vlastně děláš??jaké návštěvy 😨
neříkej že dělá v nemocnici??

murynka
11. črc 2009

a jak jinak je?no mě s tím spánkem se to už fakt dlouho nestalo ze začátku to je normální tak do toho 15tt ale od té doby jsme byla fit až dneska 😅

aronek
11. črc 2009

V nemocnici by to ještě šlo, ale já dělám ve věznici 😠 , takže klientela nic moc 😉

murynka
11. črc 2009

aronek fakt jo 😕 😅
co tam děláš?
tam dělal i můj tatínek 😉

aronek
11. črc 2009

Jsem speciální pedagog, ale nědy vyfásnu i návštěvy

murynka
11. črc 2009

ahaaa a půjdeš na PN nebo budeš pracovat?? 😕

aronek
11. črc 2009

Dokud to půjde tak budu dělat a až ne tak neschopenka, normálně když bych řekla, že jsem těhotná, tak mně stáhnou z práce s odsouzenými a jenom v kancekáři bych se zbláznila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru