Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zuz141
28. únor 2011

Holky, možná si na mě ještě ty "nejstarší" pamatujete🙂) Chci jen říct, že 25.8.2010 se mi narodil Honzík, 50 cm a 3200g, a to i když byl císařem o měsíc dřív😉) Tak se všecky držte a ty, co zatím čekají, chci povzbudit - NAKONEC SE VŠICHNI DOČKAJÍ!!!!🙂 Na fotce Honzík teď minulý týden, kdy měl půl roku😉

katyna6
28. únor 2011

Nazdárek holky 🙂
jdu jen nahlásit,že žiju,ale v děsným fofru.Přípravy na rekonstrukci celkem finišují,obývák máme skoro zaskládaný matrošem na koupelnu,do toho jsem pořád v práci,ted to byl zase celý víkend a navíc nám asi 3 dny nešel net.Dnes mám odpolední,ještě musím skočit do pojišťovny,na netu vybrat nový vysavač a uklohnit něco k obědu a pak "můžu"jít do práce.já vás jdu v rychlosti aspoň trošku dočíst,ať vím,co je nového 😉

nicollka
28. únor 2011

ahoj holky je tu někdo ze sociálky, nebo vyzná se prosím?

já už to nějak nezvládám. Nebo není nějaká injekce do podnikání?

Právě nám odpojili vodu :( a to sme byli dva měsíce bez elektriky a ve středu mám jít na ten NT a já nevím kde si ještě půjčit :(

madormi
28. únor 2011

@nicollka by ses asi musela přímo zeptat na pracáku a na sociálce ☹

sarlotta
28. únor 2011

@nicollka To mě mrzí, Niky 😔 moc Ti neporadím, snad jen jakou máš pojišťovnu ? NT by Ti mohli proplatit 😉
a jinak na městský úřad, pokud už nemáš nic z pracáku. Nebo jsi na nemocenské ? nevím. o podnikání neporadím,
drž se, pohlaď mimušo... na dítě není nikdy vhodná doba... tak to nejde naplánovat líp, vždycky něco bude.

sarlotta
28. únor 2011

@zuz141 blahopřeju, je nádherný 😎 😀

nicollka
28. únor 2011

jj zkusim jim napsat, ted se ani do vyškova nedostanu kdyz nemam ani na bus. no je to utrpení. Pojištovnu do července ještě MEDIA , no nevim, zkusim někde popátrat. Kdybych měla peníze na dodávku tak bych začala vydělávat aspon něco.

Půjdu se nahlásit na pracák, ale nedostanu ani korunu, byla jsem tam a 0,- a pak v domácnosti, protože vše táhl MM, no a ted je fuč a ja bez koruny

sarlotta
28. únor 2011

@farmarska 40tt 🙂))) šikulkááááá🙂))) jo tam už sem se nedostala... jen si to kinderko užij 😀 😀 😀
ty teletelenovely mě taky nebaaaaa... hroznééé... už ani ordinačka mě nebere 😅 čumím na akorát na sicomy typu přátelé, u toho nemusím na ničím přemýšlet a včíl na suprstar... ale taky slabota celkem zatím 😀

sarlotta
28. únor 2011

@nicollka ale když se nahlásíš na pracák, tak Ti budou aspoň platit pojištění, bacha ať tam nemáš dluh 😅

aronek
28. únor 2011

@nicollka mrzí mně co teď řešíš 😖 bohužel neporadím. Jestli se můžu zeptat, jak je manžel fuč?

sarlotta
28. únor 2011

@petroska a víš že to mama znamená ,že druhé bude děvčátko 🙂))) 😎 😀
malý je krásný okatý kluk, šikulka. jo a já hledám zoubky už 3měsíce, dle kakání a slinění a houbelec 😝 😉

sarlotta
28. únor 2011

@aronek juj, tak už snažníčko, si troufáš 🙂) matko🙂 😎

katyna6
28. únor 2011

tááák,vcelku dočteno.
ahoj sarlotko a mad 🙂
farmi-to teda koukám,že Mišáček je ještě v teplíčku,máš dobrý držáky 😉 Ale on určitě čeká,jak se ojaří,taky bych nelezla do zimy 😀
nicolko-sakra,to je mi líto,žemísto pohodovýho těhulkování musíš řešit tydle starosti.Zatraceně dobře si pamatuju,jaký to je,nemít na najem a skoro ani na jídlo.Nám do výplaty mockrát pomohla mamka,nebo mi i kámoška na ten poslední týdne před výplatou půjčila.Snad ti někde poradí,co dělat ☹
zuzi-nádhernej klučík 😵
zase poběžím,ale ještě mám na vás holky prosbičku,jak bude někdo dělat tabulke,jsem prosím 11DC,moc děkuji.Zatím se tu opatrujte a já zas brzo načuhnu,papa

aronek
28. únor 2011

@sarlotta troufám, jen aby to vyšlo, to budou zasa nervy 😉

nicollka
28. únor 2011

pohádali sme se, právě kvůli penězům , že nic nedělám a tak. byla jsem na x pohovorech, ale proste matku nevemou :( no a ted asi těžko někde nastoupím. Podnikat to můžu, ale na to taky potřebuji peníze. Proste se sbalil a šel nevim kam.
Ono zase mu odlehne, ale už i na něj to bylo moc, 4 měsíce mu nezaplatili, dluží mu 300tis, co už asi neuvidí, maly parkrat řekl že má hlad, zaplakal, manža už to psychicky nezvládl a šel nevim kam. mam dluhy, pořád někdo volá a nervuje mě, až to vše převezmou exekutoři tak bude ještě veseleji teda.
Tak chci zkusit aspon nějaké peníze dostat zatím, třeba bude zase líp...co já vim. Malý si hraje v pokojíčku , ja ležim v betli pořád od rána a přemyšlim a vymyšlim, jak vydělavat aspon 10tis. práce dom nejsou, gel. nehty dělá snad už každý..ja fakt nevim

nicollka
28. únor 2011

a víš že to mama znamená ,že druhé bude děvčátko
to co?

madormi
28. únor 2011

@nicollka a ty jsi teda nezaměstatná? a čím bys začla vydělávat? nejde to přes poštu posílat nebo já nevím jak? když jsi bez peněz tak ti něco musí dát sociálka ne? a co dělá tvůj manžel, ten ti nemůže poslat na účet nebo přes western union?

aronek
28. únor 2011

@nicollka co rodina, nepomohla by? Jak dlouho už je pryč?

madormi
28. únor 2011

@nicollka je ted jsem to dočetla až, to je mi moc líto ☹

madormi
28. únor 2011

@nicollka já bych se fakt obrátila na sociálku, vysvětlila jim situaci určo najdou něco co se dá dát a zeptat se i na pracáku no co tam tam na to jsou ženské školené tak ví co jde a nejde

zuz141
28. únor 2011

@nicollka Proboha na sociálce ti něco musí dát, jsi v hmotné nouzi, kdyby bylo úplně nejhůř, doma nic, nikde nikdo, tak zkus zajít do azyláku nebo na charitu. Práce, když máš dítě, asi fakt nebude. Co nějaká rodina, sousedi, známí?? Kdyby bylo naprosto nejhůř, my ti něco pošlem🙂

cajori17
28. únor 2011

ahoj holky,jen tak v rychlosti nakukuji a ctu jake ma nicolka trapeni,tak teda: byla jsem na tom stejne jako ty,pred tremi lety,kdyz jsem byla tehu a a byla jsem po maturite a tehotna.........sla jsem na socialku a ptala se ,jestli mam narok na nejakou financni injekci,ze jsem tehotna atd,bohuzel mne odpalkovali,ze nemam na nic narok,protoze bydlim s pritelem,ktery vydelaval 10 000,a najem jsme platily 7500,ale to nikoho nezajimalo,ze nemame co jist,odesla jsem s brekem...........ALE!na podporu urcite narok nemas,ale ja zazadala o rekvalifikacni kurz pres urad prace a dostavala jsem malou podporu,protoze pri rekvalifikaci podporu dostavat musis.....tak to zkus na tom pracaku

nicollka
28. únor 2011

no jo ja ale nebydlim s nikym jen se synem ani tu nikdo jiny než ja a syn není hlášeny. Díky , zkusim tu socialku aspon neco snad daji. Naši jsou sami zadlužení, kamaradka mi pomaha, ale taky to nejde pořád dokola. Uvidim snad to půjde.

Dělala bych gelovky, prodloužení řas, hlídání dětí, chtěla jsem s bratrancem kdybych měla na dodávku, jezdit, uz sem se radila s plno lidma a vydelavaji si pekne penize, takže 10-15 bch měla. Jen ten start neni jen tak

madormi
28. únor 2011

@nicollka gelovky i hlídání děti můžeš začít rozjet i bez dodávky ne? jen tak po doma, já si koupila celou tu sadu ale aby si člověk vydělal tak se musí patlat furt takže já ji zae zabalila a po pul roce ji prodávám, nevím jeslti se tím dá vydělat v této době když jich je plno a dělají to i vietnamci

madormi
28. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................14 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 13tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................13tt, KO , TP
Mirax........................................11 tt, KO, TP
Ivomal......................... ...........?? DC
maendy................ ................31 DC
Martasek ................ . ...........31 DC
M.aa.b ...................... ...........24 DC
lenik_25................... ..........20 DC
majjka24 .............................13DC
Katyna ........................ ..........11 DC
nikissek28...........................6DC
Natalie77 .............................. 5 DC

suzamen
28. únor 2011

Ahoj holky jak se vede? Já měla pracovní víkend a teď si budu užívat týden dovolené 😉

cajori17
28. únor 2011

@madormi ja uz jsem od vcera 15tt 😉

kopa
autor
28. únor 2011

Ahoj holky,
jaký jste měli víkend?My dneska s Vítkem zkusíme bramboru 😀 měl ted dva dny brokolici,ale ta ho staví 😅

Nici s těmi penezi mě to mrzí 😔
Na sociálce ti možná něco dají,ale spíš bych viděla problém ten,že jsi vdaná a bude je zajímat příjem manžela 😅
Já přemýšlím,že bych taky začala podnikat 😅 nák to doma už nemohu vydržet z manžou 😠 😠 práce žádna na obzoru,ale sem tam má kšeftíky 😉 😉 tak aspon něco 😠
Nevím no,myslela jsem že bych se buďto vrátila ke kadeřničině 😅 že bych si třeba otevřela malé kadeřnictví pro maminky a pro děti s malou hernou 😀 😀 a třeba bych makala jen podle objednávek a nebo jsem myslela eschop s vlasovou kosmetikou(jenže toho je celkem dost)

cajori17
28. únor 2011

jinak vidim,ze Farminka je porad Kinder 🙂

kopa
autor
28. únor 2011

ještě vám ukážu toho našeho chlapáka 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru