Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ivomal
8. pro 2010

@aja.83 děkuji a u vás - s chutí do toho, půl je hotovo 😀 😀 taky držím palce

lenik_25
8. pro 2010

@paajaa no tak to jsou báječné zprávy 😉

majjka24
8. pro 2010

@lenik_25 Ahojki, držím palečky aby MS nedorazila a bylo vše v nejlepším pořádku 🙂

majjka24
8. pro 2010

@ivomal, @aja.83., @madormi- holčičky moc Vám budu držet palečky , 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

madormi
8. pro 2010

@aja.83 no my taky chtěli začít, ale manžel přijel ze zápasu až v půlnoci a to já už jsem byla nepoužitelná no á já zjistila, že já přijedu až dnes až po půlnoci tak to asi bude nepoužitelný manžel i když teda tvrdí, že ho vzbudím a může hned ale nevím nevím🙂

@ivomal tak držím palečky, aby se mimísek uchytil

lucierob
8. pro 2010

ahooooj,
no kde jste? Já mám dneska konečně čas a tady nikdo 😠 Malá spí a manžu s Robem jsem poslala na představení Disney on ice. Takže dorazí až kolem 22 hodiny.

Snažilky- držím palečky ať už to konečně vyjde.

a jelikož nedočítám, tak nemám moc přehled. Tak mi prosím zdělte důležité události.¨
tak např. Co se děje s Paajou, že už je v nemocnici?

zuzago
8. pro 2010

Ahoj holky, na radu jedné z maminek na jiné diskuzi se přidávám i k vám. Krátce se představím. 15. září jsem potratila v 6,5tt a byla na revizi. Proti mnohým z vás to bylo v počátku těhotenství, ale taky mě to zlomilo, protože o těhotenství jsem věděla úplně od začátku kvůli špinění. Doktoři stále říkali, že je to v pohodě. Po různých radách jsem se rozhodla počkat 2MS a pak zkoušet. Právě dnes však mám celý den slzy v očích, protože přišla třetí mrcha a já jsem tak strašně doufala, že se to povedlo. Vás bych poprosila o zkušenosti, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět. Nebo mi aspoň prosím pisněte, na které stránce diskuze bych našla odpověď, pokud jste už tady podobný dotaz řešily. Pokusím se prostudovat aspoň část vaší diskuze, ať vás trochu poznám.

lucierob
8. pro 2010

ahoj zuzago. Vítám tě mezi námi.Já po prvním potratu čekala 6 měsíců a stejně jsem potratila. Takže pak jsme to zkusili hned po první MS a máme krásnou roční holčičku. Takže univerzální doba, kdy počít neexistuje. Hlavně bys měla být psychicky i fyzicky připravená. Neboj, mimčo si k vám taky cestu najde.
Všechny jsme se tady bály dalšího těhotenství. Ale když kukneš na předchozí stránku,uvidíš, kolika s nás už se to podařilo. Holky tady jsou úžasné. Poradí a povzbudí.

lucierob
8. pro 2010

Holky, které už máte starší dítko. Nevíte odkdy se může místo autosedačky používat podsedák? Naši odčas vyzvedávají malého ze školky a to věčné přehazování sedačky z auta do jejich auta je pěkná pakárna. Ale přece kvůli tomu nebudu kupovat další sedačku.

aronek
8. pro 2010

@lucierob paaja je v nemocnici, protože malý velikostně neodpovídá, je menší. 😖
@zuzago vítám tě v tomto témátku, raději bych tě tedy vítala jinde. Mně doktor řekl snažit se hned, tak jsme se tím řídili a dorazily jen dvě MS, ale neboj, tak jsem je ořvala 😢

madormi
8. pro 2010

@lucierob koukám že tebe nemáme v tabulce chceš tam k nám? 🙂
@zuzago ahoj vítám tě mezí námi a je mi líto co se stalo, já potratila 16.září a byla jsem 6. 5 tt taky ☹ bohužel u mě to byl druhý potrat první byl už v únoru. jinak pokud jsi nebyla na revizi tak asi můžete hned / já to tak měla v únoru) a pokud si měla revizi tak min 6 týdnu doporučájí lékaři a někteří říkají 3 - 6 měsíců, ale my počkali dvě ms a jedem do třetice 🙂

lucierob
8. pro 2010

@madormi to mi ani neříkej, že mě někdo zase vymazal. Hned se jdu na ní kouknout

lucierob
8. pro 2010

@madormi co mě lekáš? jsem v ní 6-tá od vrchu

madormi
8. pro 2010

@lucierob no fakt tě tam nevidím nebo jsem slepá :D tak pokdu se tam nenajdeš tak nahlaš dc a já te tam dám zítra :D

madormi
8. pro 2010

@lucierob je promin, ty si tam vlastně s dítětem jsem bblá :D :D

madormi
8. pro 2010

@lucierob blondýna jsem no :D

lucierob
8. pro 2010

odpuštěno 😉

madormi
8. pro 2010

@lucierob děkuji, fakt se kaju :D

lucierob
8. pro 2010

no tak Oliverek má ještě 3 týdny čas, tak to snad na ty 3 kilča vyžene.

zuzago
8. pro 2010

@madormi Děkuji za odpověď. Snad jich tu dostanu ještě pár.

Nejdřív jsem se vůbec do diskuzí nechtěla přihlašovat. Ale teď jsem už zjistila, že vy holky mi pomůžete nejvíc, protože jsme si všechny prošly stejným trápením. A kdo to nezažil, nepochopí. Dnes jsem to říkala i svému manžílkovi, protože když jsem dnes měla depku z té přišlé MS, čekala jsem od něj větší podporu! Vím, že je mu to taky líto. Ale jsem ráda, že se k vám můžu přidat. Jako některé z vás už mám taky doma jednoho prcka, sedí mi zrovna na klíně. A proto mi mnozí známí říkají, že už dítě mám, ať to neřeším. Nechápou, jak je to těžké! Je jedno, o kolikáté děťátko jsme přišly, když bylo vytoužené. Omlouvám se za zdlouhavý komentář. Potřebuju se trochu vypovídat, je mi fakt hodně smutno. Myslím, že jsem se s potratem vyrovnala celkem dobře, ale dnes se ta bolest zase vrátila, protože jediný lék - dvě čárky na testu - tento měsíc nebudou!!!

lucierob
8. pro 2010

a kolik je tvému dítku?

zuzago
8. pro 2010

@lucierob 18 měsíců. Chtěli bychom dvě děti brzy po sobě. Hodně známým to vyšlo a je to super. Snad se to brzy povede.

lenik_25
8. pro 2010

@madormi Ahojky, prosím, dnes jsem 2 DC, ještě včera jsem to dostala. 🙂

lenik_25
8. pro 2010

@lucierob Ten podsedák je myslím od 3 let, ale záleží i na výšce.

petroska
8. pro 2010

čau holky jdu pro radu.Filípek má na jedný nožičce v roskroku opruzený místečko a mooc červený.dělá se mu na tom jako by krupička a mokvá mu to.mužu to namazat bepanťákem nebo rači nechat být a nemazat?poradí někdo?sem si říkala proč je celý den uplakaný a nervní a asi z toho ☹

lenik_25
8. pro 2010

@zuzago To si právě neumím přestavit. Taky mám teď druhou porevizní MS a slibuju si, že se mimčo povede hned a nebudu čekat a už to prostě nedostanu.... je mi to líto. Neboj, zvládneme to!

lenik_25
8. pro 2010

@zuzago Naprosto vím, co cítíš. Taky mám jedno dítě a to druhé je prostě vytoužené, strašně moc ho chci a taky jsem po revizi. Taky jsem slýchala, že mám ASPOŇ jedno dítě, ale i tak to bolí. Jo, možná je pravda v tom, že to rychleji přebolí, přebolelo, ale to nic nemění na tom, že moje biologické hodiny ohledně druhého děťátka tikají o sto šest.

lenik_25
8. pro 2010

@petroska Já bych to namazala.

aronek
9. pro 2010

Ahoj, taky vám nejde celý den kůň???? 😠 😠

murynka
9. pro 2010

@aronek upozornují na to nahoře 😉 předělávají beremese a vypnou občas koně 😎 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru