Zistenie pohlavia plodu - kedy?

galaxy
22. únor 2013

Kočky v 13 týžni,idem do centra diagnostiky do Brna - povedia mi už pohlavie? prípadne čo všeko mi povedia??

naomi6
22. únor 2013

my jsme věděli pohlaví už ve 13. týdnu z 3d ultrazvuku

alyssa.anna
22. únor 2013

nám ve 13tt ještě pohlaví neřekl, prý je to jak sázka do loterie (byli jsme na 3D genetickém UTZ), v 17tt byla malá otočená zezadu takže nebylo nic vidět, takže u nás až 21tt 🙂

petrusew
22. únor 2013

Zjistí, jestli je přímná nostní kůstka, projasnění šíje, délku lítkové kosti(na vyloučnení některých onemocnění)pustí ti srdíčko😀 Pohlavní v 13. týdnu...no jisté je to vždy až po porodu 😉

olcab
22. únor 2013

já jsem zářným příkladem že pohlaví až po tom co se to narodí,ve 20tt nám tvrdili kluka,ve 32.tt holku,ve 38tt opět kluk a máme holku 😀

pett21
22. únor 2013

u me to dr nerekl ani ted v 18 tt , nebylo spravne natocene, takze podle me zalezi i hodne na stesti .

gletnulka
22. únor 2013

Nám to dr řekl v 15+0 a i to je hodně brzy. Dříve je to pouze hádání, pohlavní orgány vypadají u obou stejně.

tulikiss
22. únor 2013

Me v prenatalu v Brne rekli ve 13tt ze to na 70% bude kluk, no a taky ze jo 😀

ajina17
22. únor 2013

nám to Dr. řekl v 16tt,ale já už to poznala ve 13tt na UTZ v I.trimestru 🙂

pavlanatlinka
22. únor 2013

koukni na tohle u mě a známích to vyšlo na 90% pravdivé

aneta0707
23. únor 2013

@pavlanatlinka 🙂 tak bych mela mit a cekat kluka a mam a cekam holku 🙂

maximka33
23. únor 2013

13tt ještě nemusí být jistota, mně to říct nechtěli. v 16tt jsem si zašla na soukromý ultrazvuk a už to víme. ale počkám si ještě na 20. týden, to by se to mělo potvrdit. a čínský kalendář mi nevychází vůbec!!!

janesafari
23. únor 2013

Podle toho kalendáře mě vychází holka,ale nějak cítím že je tam kluk...po neděli nás čeká 3D ve 20tt,tak snad se to dozvíme-v prvním těhu si nikdo ani nepomyslel,že by to měla a mohla být holka-a pro překvapení všech-byla!Ale pravda je ,že vydá jako pět kluků... 😕 Pro někoho je to blbost,ale i kartářka mě řekla,že dcera měla být původně kluk,ale na poslední chvíli se rozmyslela... 😀

kettynka1234
23. únor 2013

Ahojky, nám to řekli ve 13tém týdnu ( také v Brně na screeningu.) Co se týče těch tabulek tak mi nevišli ani jednou ( teda jednou ano, ale to byly dvojčátka - chlapeček a holčička) Je jedno co to bude. Hlavně ať je to zdravé 🙂)

leg
23. únor 2013

tak podle tabulky mi to vyšlo u obou dětí přesně naopak 🙂 Podle ultrazvuku mi kluka řekli už ve 14tt a vyšlo to a holčičku ve 20tt a ve 30tt to bylo na 200% jasné

zandanem
23. únor 2013

dobrý doktor to pozná ve 13tt

kkklarka
13. bře 2013

ve 12 tt na 70% a ve 21 tt se to potvrdilo

hojda
13. bře 2013

Sousedkám řekli oběma kluka v tom 12. týdnu a měli pravdu.

kimby
13. bře 2013

ve 13. týdnu na prvním 3D, potvrzeno v 16. týdnu....a tak tomu samozřejmě i bylo 🙂

jasminecek
15. bře 2013

No já byla na screeningu normálně u svojí gynekoložky a ta řekla, že nejdřív za měsíc, takže doufám, že 8. dubna už to budeme vědět.

ivajaro
15. bře 2013

Nám to povedali na 22. týždni 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru