Zjedla som volačo? Mam vyrážky na hrudníku a brade...

lucwika
9. led 2012

Ahojte, už asi druhý dýžden, možno viac pozorujem na hrudníku malinké vyrážočky, po jemnom vytlačení biele bodky - ako krupica. Mamina sa ma hned spýtala či som volačo nezjedla. možno ano , ale neviem čo... Môže to byť z citrusov? boli sviatky, bolo toho viac.... nikdy som takéto problémy nemala, tak som tomu neprikladala nejaký význam, nerobila som z toho problém. dakujem za akukolvek odpoveď... Lucia

kacenka1111
9. led 2012

Ahoj, stejny problem mam taky, myslim, ze to zacalo, kdyz jsem snedla asi kilo mandarinek...Dela se mi na koneccich prstu, nohou, ruce a hlavne v obliceji...Dost to svedi, ma to tmave ruzovou barvu a zklidnilo se to po kalciove masti...ale nezmizelo...jen prestalo svedit a zesvetlalo to...jsou to bile vacky, do kterych puchnes a jde z nich voda....myslela jsem na alergii na psa ( nikdy jsem ji nemela ), pak ty citrusy ( platek citronu a muzu se zblaznit ), ale mam to porad, i kdyz je nejim, ale je fakt, ze uz vyrazne lepsi....( mozna se spravnymi leky by to zmizlo, ale to ted nemuzeme )....

tyrisa
22. led 2012

Já to mám taky a nic jsem teda nesnědla.... Myslím,že je to tím,že se prostě horší plet.Nikdy jsem neměla problémy a ted mám ty vyrážky na hrudníku...obličej katastrofa a na zádech bedary ☹Mám to stejné jako lucwika,něco jako krupičku,po vytlačení bílé tečky....

coxa
22. led 2012

Ahoj, já to mám taky a to nejsem těhu - mám to každou zimu - asi alergie na chlad. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru