Zjištění pohlaví podle pH, zkoušely jste to?

maximka33
9. únor 2013

ráda bych zjistila, co mám v bříšku. u syna se to podle ultrazvuku nepotvrdilo, 2x nám říkali, že asi holčička... do drahých testů na pohlaví se mi nechce investovat. zkoušela jsem testy se sodou, jeden týden to šumí, další týden to nešumí, a to vždy z ranní moči. tak zkouším testovat podle Ph, nakoupila jsem si v lékárně papírky. dneska ráno z ranní moči pod 7, manžel nad 7, takže to vychází na holku. zkoušeli jste to někdo???

maximka33
autor
11. únor 2013

Nikdo nezjišťoval pohlaví v těhotenství podle ph?

innula
5. zář 2013

Já zkoušela jen sodu.. to by mělo být na stejném principu jako Ph papírky. Ale nevěděla jsem, že musí být ranní moč, takže budu muset znovu 😀 . Dvakrát a ani jednou nešuměla.. to by měla být holčička, že 🙂 Myslím, že se to tady v diskuzích už probíralo, ale výsledek na kolik procent to vychází/ nevychází jsem nepočítala..Také se dělá "test" se zelím - kdy se uvaří červené zelí ve vodě. Voda ze zelí by měla pak díky moči měnit nějak barvu a dle toho se určuje jestli chlapeček nebo holčička. Určitě to bude někde na netu.

anetapap
1. led 2014

jé to slyším poprvé oba dva "testy" Můžete mi prosím napsat podrobněji jak se ty testy provádí? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru