Zlepšila se vám v těhotenství pleť? A po porodu?

hojda
18. čer 2011

Chtěla bych se zeptat, jestli se vám zlepšila v těhotenství pleť a pokud ano, tak jestli se po porodu opět zhoršila, nebo už zůstala pěkná?

Taky mě v souvisloti s tím napadá, jestli platí ta pověřa o pleti a pohlaví?

hezká pleť = kluk
špatná pleť = holka

Platilo to u vás?

Díky

hlavinka
22. čer 2011

Zlepsila, zadne akne - super. A obe tehu bylo s holka,a cili na krase neubraly 🙂

hpaja
22. čer 2011

Během obou těhu jsem měla pleť krásnou, nehty lepší, vlasy se mi méně mastily a dokonce zmizely i lupy, které se mi čas od času objevovaly 🙂 Po porodu se mi pleť začala trošku víc mastit, ale pořád dobrý a cca 7 měsíců po porodu mi najednou naskákaly pupínky, kterých jsem se pár týdnů nějak nemohla zbavit 😝 Teď už se to zase trochu zlepšilo, ale musím tomu věnovat daleko víc péče než dřív. Připisuju to tomu, že se mi zřejmě změnila hladina hormonů (možná v sovislosti s tím, že jsem začala malou přikrmovat a už ji tedy plně nekojím).
Mám kluka i holčičku, takže to, že holčička bere krásu u mě neplatilo, já jsem jenom zářila 🙂

brisalek
22. čer 2011

plet jsem mela vzdy dobrou a vtehu se mi nezhorsila i kdyz jsemcekala holku. Vlasy a nehty se mi o hodne zlepsili, ale i tim , ze od te doby co jsem otehotnela i ted vic jim. Ale musim priznat, ze jsem si v tehu asi od 3 mesice pripadala takova osklivejsi -divna v obliceji a myslela jsem si, ze to bude holka🙂 a byla🙂.

miarosa
22. čer 2011

Já se o sebe hodně starám a když sem byla těhotná tak sem na to měla ještě víc času, ale nemusela sem vůbec pleť sem měla jak čerstvé jablíčko a každý jak mi to sluší, myslela sem si že je to ze slušnosti, ale celé těhotenství sem fakt vypadala dobře a narodil se kluk. po porodu sem vypada jak upír, ze ztráty krve, úplně bílá, pupínky sem tam, vyřízená kruhy pod očima, ale bylo mi to jedno a teď zase pohoda. Já bych tomu věřila každý mě hádal na kluka 🙂)))

martinka.pida
22. čer 2011

Skoro 4 měsíce jsem trávila neustále na kožním jak jsem měla "krásnou" pleť. Byla jsem samý bolák a nemohla jsem se toho vůbec zbavit. Pak to tak nějak přešlo samo a pleť jsem měla v pohodě. Po porodu taky žádná známka zhoršení. Ze začátku mi každý říkal, že budu mít holčičku a pak když se mi to ztratilo, tak zase kluka. Máme Verunku 🙂

malformatio
22. čer 2011

Problematickou pletí trpím už od puberty, ale od začátku těhu až do konce jsem jí měla ukázkovou, ani jeden beďar. Po porodu jí mám ještě mnohem horší než před těhu 😒 . A mám chlapečka 🙂

smilezuzik
23. čer 2011

No mě se v těhotenství spíše zhoršila,až hrůza.Chodím ke kosmetičce na laser a mám speciální krém, jinak si to nedovedu představit jak bych vypadala.Takhle se mi to aspoň trochu léčí.

aemmi
23. čer 2011

Plet se mi zlepšila a čekám holku, takže to asi neplatí, vlasy se mi ale bohužel mastí pořád stejně 😒

verisek2010
23. čer 2011

Tak mě se teda pleť zlepšila o 100%, měla jsem ji mastnější a teď teda úplně super, jako dětská prdýlka 😉

lenya79
23. čer 2011

vždycky jsem měla bezproblémovou pleť a teď jsem samý beďar, že můžu puberťačkám dělat konkurenci 🙂 A čekáme chlapečka, tak si myslím, že ta pověra teda vůbec není pravdivá.

veroska
25. čer 2011

Mě osobně se pleť zhoršila (čekám holčičku), ale v tu pověru nevěřím, protože kamarádky co čekaly chlapečky byly na tom o dost hůř. 😎

sussanah
25. čer 2011

Me se u obou tehu plet vyrazne zlepsila a jednoho kluka mam doma a druheho cekame. Ale teda po porodu jsem mela behem 3m tak prisernou plet jakou snad ani v puberte ne, jeste ze jsem skoro ani nevychazela z domu 😀

pitruskaskarolinkou
27. čer 2011

U první dcery se mi pleť výrazně zlepšila a to hodně - normálně trpím na drobné pupínky, nemám hezkou pleť zadarmo, stojí mě to hodně úsilí 🙂 Žádná hrůza jako, že bych měla zanícený obličej, ale mám běžně takovou tu krupičku na čele a jednou začas se ukáže nějaký větší potvorák, který si "léčím" 😠 - ale je to fakt vzdy tak 1 max 😅
V tom těhu s dcerou jsem byla uplně vyhlazená, napnutá - úplná spokojenost 😎
Teď to nějak zatím nepozuruju - zlepšení 😀 - ale myslím, že i poprvé se mi to zlepšilo až tak po 20.tt 😎
A na pověru nevěřím - mám kolem sebe plno kamarádek, které jsou spíše opakem toho co čekají a než říká pověra. Já sama s dcerou toho nejsem důkazem 🙂

petkave
27. čer 2011

Vôbec som nepocítila rozdiel...

mifinka
27. čer 2011

Při prvním mimču ano, měla jsem lepší plet, vlasy, možná i nehty , na gelových to nepoznám 🙂 ted je to děs běs, všude samej bedar, i na zádech a ramenou, vlasy mi padaj o 106, takže já si myslím že to bude holčička.. Kdyby kluk, budu se hooodně divit 🙂

hehena
27. čer 2011

Nejdřív se mi pleť o něco málo zhoršila a kolem 16-17tt se začla zlepšovat, ve 20. týdnu už jsem začala vypadat celkem k světu 🙂)) takže v půlce těhulení se mi pleť výrazně zlepšilo oproti normálu. teď je to občasně opět nic moc (momentálně hrůza, vypadám jako puboš), jinak celkově po dítěti musím říct, že lepší... krom toho mám konečně i pravidelnou MS 🙂)... při těhotnění byly moje cyklóny mezi 33-75 dny 🙂)) takže tělo se srovnalo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru