Zlepšila se vám v těhotenství pleť? A po porodu?

hojda
18. čer 2011

Chtěla bych se zeptat, jestli se vám zlepšila v těhotenství pleť a pokud ano, tak jestli se po porodu opět zhoršila, nebo už zůstala pěkná?

Taky mě v souvisloti s tím napadá, jestli platí ta pověřa o pleti a pohlaví?

hezká pleť = kluk
špatná pleť = holka

Platilo to u vás?

Díky

doldol
18. čer 2011

u mě naopak...čekala jsem kluka a byla jsem po čas těhu sám beďar 😀 po porodu se vrátila do normálu...

alamo
18. čer 2011

U me to neplatilo. Behem tehotenstvi jsem mela hezkou plet, vlasy, pevne nehty a mam holcicku 🙂. No a pak se to zase zhorsilo - dokonce mam ted i ekzem ☹.

skajana
18. čer 2011

Tak mě se pleť neskutečně zlepšila 🙂 vždycky jsem měla mastnějsí problematickou pleť a trápil mě ekzém se kterým si na kožním moc nevěděli rady. Po vysazení antikoncepce se to ještě o dost zhoršilo a v těhotenství obrat o 100% k lepšímu. Po porodu se mi jenom zase začala víc mastit, ale akné a ekzém už se nevrátily. A pohlaví miminka na to evidentně vliv nemělo ;)

maxi.smile
18. čer 2011

za mě při těhu krásná pleť - holčička - teď pleť opět hrozná (pomáhá mi HA, ale snažíme se o mimčo)...doufám, že budu brzy těhu a zase budu mít hezkou pleť 🙂

luciana43
18. čer 2011

tak mnĕ se při obou tĕhu taky pleť zlepšila,po porodu se mi vratila lupenka,ale jinak celkovĕ se mi pleť zhoršila až když sem přestala kojit


ivicek1
18. čer 2011

Ahojky. Mě se pleť v těhu velmi zlepšila,měla jsem ji ukázkovou 🙂 a mám 3 a půl letou princeznu,takže to vliv nemělo. 😉 😵

ffiinnkkaa
19. čer 2011

První tři měsíce byla pleť hrozná..a pak do konce těhotenství ukázková 🙂

lu777
19. čer 2011

tak tak, na začátku spíš horší, pak se hormony srovnaly a bylo to spíš o něco lepší než před těhu...
a já jsem teda v obou těhu vypadala zhruba stejně, i mi to okolí říkalo a byl to kluk a pak holka, takže pověry jsou pověry 😉

kejvinka
19. čer 2011

Mě se pleť určitě zlepšila. Měla jsem velké problémy s pupínky na zádech a teď po nich není ani památky 🙂 Jen doufám,že se mi to po porodu zase nevrátí zpátky.

apollo11
19. čer 2011

jj, zlepšila, i po celou dobu kojení - po ukončení se zase zhoršila (no možná je to i tím, že si zas můžu dovolit jíst sem tam nezdravé či kořeněné věci, ale z větší části je to určitě hormonama)

romana29
19. čer 2011

Ano, u Danečka krásná pleť, přitom předtím občas dost problém ... U Gábinky (holky prý ubírají mamince krásu 😀 ) jsem občas nějaký pupen na bradě měla.

barbarik
19. čer 2011

Taky mám mnohem lepší pleť. A čekáme PRÝ chlapečka.

boobinka
19. čer 2011

S klukem jsem mela behem tehu krasnou plet, po porodu hruza.... ted s druhym tehu mam plet mastnou a sem tam pupinek... a cekame holcicku 🙂

kjajule
19. čer 2011

V těhotenství jsem měla pěknou plet, vlasy i nehty, zhruba 3 měsíce po porodu se to obrátilo. Vypadala mi půlka vlasů, nehty se ztenčily úplně neskutečně a plet hrúza...☹ Mám chlapečka, po cca roce se vše vrátilo do normálu jako před těhu, ale jako v těhu už to není...☹

usounek25
19. čer 2011

ahoj, tak já měla v těhu taky pěknou pleť i vlasy a nehty. Po porodu se mi ještě v porodnici udělal beďar 😒 jako zeměkoule a celkově mám teď pleť zase horší. Taky mi po porodu docela dost padaly vlasy, ale to je prý docela normální - změna hormonů apod. Nehty jsou pořád o.k. A mám chlapečka.

aknel2002
19. čer 2011

obě těhotenství lepší pleť i vlasy a jednou to byl chlapeček a teď holčička 😉 u mě není rozdíl, obě těhotenství jsou zatím úplně stejné

kalo
19. čer 2011

U holky pleť horší, zato vlasy krásné...teď u kluka přesně naopak- pleť pěkná (jen hodně suchá), vlasy hrůza...

coxa
19. čer 2011

U prvního kluka v těhu moc pěkná pleť, pak se vrátila do normálu, u druhého pleť šílená a naštěstí se pak taky vrátila do normálu. 😀

martaska78
19. čer 2011

Jj, u mě to platilo. 😀 U malé jsem byla jako puberťačka, ale vše se vrátilo do normálu po šestinedělí, když se trošku uklidnily hormony. Jinak jestli máš problém, mě hodně pomohl gel na obličej s tea tree olejíčkem. 😅

klarka1
19. čer 2011

rozhodně ano a taky vlasy, po porodu se to bohužel vrátilo do starých kolejí 😖 😠

berynka
19. čer 2011

Zlepšení pleti přišlo s druhým trimestrem a celkem to vydrželo 😉 .

ashlee
19. čer 2011

@hojda plet jsem mela krasnou v tehotenství,mam kluka

margeta
19. čer 2011

Já jsem teda zlepšení a naštěstí ani zhoršení nepozorovala.

lena27
19. čer 2011

u mě se pleť jen trošku zhoršila - mám 2 kluky.
kamarádka má 2 holčičky a takovou krásnou pleť jako v těhotenství nikdy neměla

pajuska87
19. čer 2011

No tak já měla asi do 5 měsíce docela strašnou a máme holčičku. Ale pak se mi výrazně zlepšila

dlabinecka
19. čer 2011

Mě se plet v těhu hoooodně zlepšila. Zlepšily se mi i vlasy a především nehty - všechno zustalo, hlavně ty nehty jsem měla dřív strašný. Jsem těhotná podruhé a dobrý stav u všeho trvá - doma mám holčičku a v bříšku druhou 🙂

petule246
19. čer 2011

v obou těhu se mi pleť zlepšila a pokaždé to byl kluk

helcenka
20. čer 2011

Já mám pleť teda skoro bezproblémovou, jen vždycky při MS se mi objevil nějaký ten pupínek.
Při prvním těhu (chlapeček) jsem neměla žádné pupínky, pleť bez problémů. Dokonce mi začaly o hodně rychleji růst vlasy a měla jsem pěkné nehty. Při druhém těhu (holčička) jsem měla pleť celkově o něco horší - po celé těhu se mi začaly dělat více pupínky, začaly se mi hodně mastit vlasy. Ale na druhou stranu mi začaly krásně růst nehty a byly pevnější.

sandynka
20. čer 2011

Občas mi vyskočí nějaký pupínek 🙂 Ale zajímavé je, že mi po třech letech zmizela vyrážka na rukou, se kterou mi žádný lékař za tu dobu nepomohl 😎 Tak snad to vydrží, ale co čekáme za pohlaví, to nevím 😉

lusi80
20. čer 2011

tak já mám dva kluky,u obou byla pleť nic moc,někdy hrozná teda ☹ ☹ ☹ u mě to pravidlo teda nebylo,hezká pleť-kluk,hrozná-holka,a mám ji do teď nic moc teda,beru na to i několik let anitkoncepci a výsledek žádnej,po porodu nic moc,po druhym my hodně začaly padat vlasy,trvalo to docela dlouho teda než se to spravilo,nehty mám jednou hezky že mi vydrží nelámat se,další měsíc hrůza,vlasy už tak moc nepadají,a to jsem skoro 4 roky po druhém porodě 😒 😒 Sestra má taky dva kluky,pusu měla a má jak miminko,nechápu,ale já měla s pletí problémy od puberty,ona ne 😢 😢 prostě to záleží na každym,na stravě a jak se každej s těhu vyrovná,hlavně hormony,já jich měla prej dost,těch mužských 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru