Změna pohlaví. Stalo se někomu? Co si teď mám myslet?

karolina226
29. dub 2022

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli se někomu stalo, že ve 21tt vám doktorka řekla že to bude holka a ve 28tt mi můj doktor řekl, že to je kluk😂 jsem z toho celá hotová a nevím co si Teda mám myslet🤔
Děkuji všem😊

lenka27
29. dub 2022

tak mojí kamarádce prve zase řekli kluka a pak holku a druhá kamarádka šla rodit kluka a nakonec z toho byly holka 😀

tasimia
29. dub 2022

@karolina226 kamarádce ještě týden před porodem potvrdili doktoři kluka. Po porodu slyšela gratulaci ke zdravé, krásné holčičce. Misto Dominika je Dominička. Po její zkusenosti jsem vše kupovala neutrální🤣.

karolina226
autor
29. dub 2022

@tasimia také už nakupuji neutrální, protože člověk nikdy neví 😂

l01991
29. dub 2022

Jak se řika,100% jistota je až po porodu🤣🤣😅

janule0123
29. dub 2022

@karolina226 me řekli na scrennu druhým .. je blbě otočený … ale vypadá to spis na kluka … protože byl někde problém a bylo co nemělo byt .. tak jsme šli po měsíci znovu na druhy screening a už to byla jasná holka 😂

aselluska
29. dub 2022

@karolina226 stává se to docela často. Jistota je až porod

mishulka26
29. dub 2022

@karolina226 ano ve 21 tt holka a ve 25 tt kluk a narodil se kluk 😀

hanka_12345
29. dub 2022

jeste se to nikdy nikomu nestalo

nazka
29. dub 2022

@karolina226 nám se tohle stalo v 25tt. Nejdřív to měl být kluk a máme holku

izz76
30. dub 2022

U nás to bylo opačně a dřív, když to opravdu není jisté.. Ve 12tt kluk, v 16tt holčička a to už se nezměnilo. Jinak tedy v mém okolí neznám případy, že by se doktoři pletli.

badyr
30. dub 2022

Nám celou dobu tvrdili holku, ve 30. týdnu změna na kluka, rodila jsem 33.týden a byl to kluk. Tak tak jsme stihli vyměnit oblečení a vymyslet jméno 😁

andelicka
30. dub 2022

Mě řekli dvakrát holčičku a byly to dvě dcerky,takže podobnou zkušenost neznám,ani v okolí jsem od nikoho neslyšela,že se spletli. Ale možné to asi bude, podle toho,co tu čtu.

aspie83
1. kvě 2022

@karolina226 řekli mi u obou kluky a jsou to kluci 😁 ale my byli i na 4D ultrazvuku a opravdu to kolikrát nebylo možné to přehlédnout 😄

kleinecka
3. kvě 2022

@karolina226 Ahoj, já mám podobnou zkušenost 😁.. V 16+6 tt má dr. řekla, že to bude holčička a já samou radostí objednala na holčičku oblečení cca za 900. Druhý den v Podolí jedna dr., že to vypadá na holku a doktor, že vidí pindíka ukázal mi monitor, já v šoku co s tím oblečením na cestě? 🙈... Ale tohle pokud by měl být pindík, chlapeček by byl chudinka s tou "nevelikostí, .. Za týden kontrola.. Doktorka v Podolí, že vidí styd. pysky.. Doktor vedle ní odsouhlasil a pak mi pohnul utz na břiše a říká.. No a teď vidím varlata.. O 3 týdny později ve 20+6 tt opět u mé dr. potvrzená holčička, na fotce je krásně pipinka. Dvě stehýnka a kávové zrno... Ještě se na UTZ vyčůrala, tak bylo vidět, jak jdou "bublinky" (ty jsou i vidět na té fotce, takové perličky) a žádná močová trubice vidět nebyla. 😊

janule0123
3. kvě 2022

@karolina226 zjistila jsem ze neutrální neexistuje😂tzn nakupujes na kluka nemodrý oblečení 😂 když furt nebyla hvězda dobře natočena .. nevydržela jsem a pokoupila jsem total neutrál.. Chvalila jsme se kamosce s prvním nákupem a ta jeeee tak kluk to bude 😂😂😂jinak jsem zvolila strategii ze k modrýmu bodynu to zachrání růžový leginky případně 😂ale naopak to nefunguje …

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru