Změny na prsou. Teče vám z bradavek bílá vodička?

lucka_g
28. říj 2007

Ahoj holky chtěla bych se jen zeptat jeslti je i příznakem těhotenství to když si lehce zmáčknete bradavky tak že vám z toho teče taková bílá vodička?

miquel
28. říj 2007

no nevím jestli se dá říct že je to příznak těhotenství, ale už v těhu se začíná v prsou tvořit tzv. colostrum, mě občas vytékalo při zmáčknutí prsa ale až tak v 6-7 měsíci no ale nejsem odborník tak nevím jestli se už netvoří dříve 😉

lucka_g
autor
28. říj 2007

hm tak uvidíme tak děkuju ahojky krásný chlapeček 🙂

lu777
28. říj 2007

no taky se mi chce říct hmmm 😅 já jsem v 7. měsíci a nikde nic, ono je tohle hodně individuální, někomu to může začít až po porodu..
jinak myslím, že plno těhu příznaků může být i něco jiného (ms, cysta, chřipka apod.), takže nejlepší je fakt počkat pár dní po očekávané ms a udělat test.. a pak se opatrovat 😉

kim
28. říj 2007

Tak já jsem v 8.měsíci a taky teda nic ☹ a to to po sprchování kontroluju 😀

frufrunka
28. říj 2007

Já jsem ve 22 týdnu, kolostrum mi teče od 19. týdne, ráno mám flekatou košili. Ale četla jsem i o případu, kdy se spustilo už v 7. týdnu, takže možné to asi je... 🙂

lucka_g
autor
28. říj 2007

no holky to jsme mě potěšily já se na to fakt těším ale bojím se abych to nezakřikla a ta mrcha se nedostavila ☹ ale doufám, že počkám chvilku a udělám si test no a uvidím měla jsem to dostat tento týden ale mám to dost nepravidelné ale nemám takové ty obvyklé příznaky co mívám před ms jako bolení kyčlý citlivá prasa a bolest břicha to enmám jen tohle s těma prsama jinak fakt nic a snažíme se o to už týden

lenuliatko
28. říj 2007

Ahoj Lucka,tým,čo ti napíšem ťa určite nepoteším, ale sú aj iné možnosti výtoku z pŕs ako tehotenstvo. Tiež som si pred pár mesiacmi vytlačila pár kvapiek bielej tekutiny a začala si namýšľať tehotenstvo. Lenže menzes som dostala presne načas. Šla som k Dr a tá mi povedala, že takýto výtok najčastejšie spôsobuje vysoká hladina prolaktínu, ktorá môže spôsobiť veľké problémy s otehotnením, lebo nedochádza k ovulácii. 2x mi brala krv a hodnoty som mala ok, takže môj prípad to nebol. A tú tekutinu si pri stlačení bradaviek vytlačím každý mesiac naďalej 😅 Lenže moje cykly sú dosť pravidelné, meriam BT, takže viem, že ovuláciu mám.

Neviem, aké sú tvoje cykly, či máš odsledovanú ovuláciu, ale aj takéto nepravidelné cykly môžu byť príznakom anovulačných cyklov. Držím palce, nech to nie je tvoj prípad, ale ak menzes predsa len dostaneš, určite choď k Dr nech ti vezme krv na prolaktín, prípadne komplet hormonálny profil, či ovuluješ. Lieky na to sú, takže kľud. Aj s vysokým prolaktínom sa dá otehotnieť, ale dosť ťažko, musí byť ovulácia.

lucka_g
autor
28. říj 2007

aha tak to ještě počkám a uvidím pak si dojdu k doktorovi děkuju že jsi mi to napsala uvidíme ještě radši počkám díky moc ahoj

kinsli
28. říj 2007

Ahojky holky, mám takový trapný dotaz. Asi tak na 8tt když se mi prsa zvětšovala tak se mi udělaly na dvorcích takoví jakoby bouličky, připadám si jako blbec, ale fakt nevím co to je??? 😅

monaberuska1
29. říj 2007

ahojky holky🙂chci se zeptat už od 6 měsíce mě začlo téct z prsou mlezivo a teď i něco bílýho je to normální?mám měsíc a 2 týdny do termínu a nikdo říká, že můžu rodit dřív 🙂 😉 máte stýmhle někdo zkušenosti?moji sestře prý nic neteklo z prsou až po porodu

zusma
29. říj 2007

monaberuska1 : to je normální 😉 Někdo to má aněkdo ne. A at už to máš jakkoliv,tak to prý nemá spojitost s tím,zda budeš kojit či nikoliv. Mě vyteče jen malinká kapička,když si prso zmáčknu. A někdy ani to ne.

monaberuska1
29. říj 2007

zusma
:jojo moc děkuji, mě i říkaj že m´ůžu porodit dřív🙂třeba to je blbost🙂tak jen mi to nedá se zeptat🙂ty už to máš zachvilku viď?za týden?

veruncka
30. led 2016

Ahoj Holky moc me to zajima byla bi moc rada kdy bi ste mi poradili mela jsem mensuraci 15 tento mesic a jde mi s prsou vodicka slo mi to jen jednou uz ne a delala jsem si test a visel mi pak jsem si ho udelala zas a jen jedna carka nerozumim tomu :( ☹ ☹ snazime se spritelem o miminko nemam uz silu trapi me to nevim kde je chyba

daniella1308
12. dub 2017

@zusma
Přesně tak, já nejsem těhotná a nikdy jsem ani nebyla a taky mi občas nějaká kapka vyleze. Nevšimla bych si toho kdyby na to neupozornil přítel

absintka19
12. dub 2017

@veruncka netrapte se, zajdete do CAR na vysetreni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru