Znamená stejné těhotenství stejné pohlaví miminka?

piskac
26. bře 2013

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, máme jedno dítě chlapčka, teď čekáme druhý, kde těhotenství je úplně stejný, jaká je pravděpodobnost, že budeme mít zase chlapečka? Myslíte si, že stejné tehotenství znamená i stejné pohlaví? 😵

hav81
26. bře 2013

Každé těhotenství je 50 na 50 🙂

sabuse1
26. bře 2013

je to asi fakt individuální, moje kamarádka měla u obou dětí úplně stejný průběh, stejné chutě a má páreček, já měla u dcery chuť na sladké, u syna jsem ujížděla na rajčatech🙂 včera porodila moje neteř holčičku a taky jedla sladké takže těžko říct u mě se chutě lišily, ale spíš to bude dané hormonama bych řekla

januzza80
26. bře 2013

@piskac Ahojky,ja mela stejne tehotenstvi u dcery a druheho syna.To ze je podobne neznamena,ze to bude zase chlapecek.Nejlepsi mas pockat na ultrazvuk ve 20.tydnu.Jinak co tu holky zkouseji je test se sodou.2lzicky sody a moc nejlepe rano a pokud bude sumet,tak pry kluk a kdyz ne,tak holka.Ale jsou to vsechno jen babske povery.

ia.
26. bře 2013

@pissskotka hm tak to bych měla mít doma 2 holky a mám to naopak 😀

@piskac já měla každé těhotenství jiné, a mám dva kluky....

zuzik24
26. bře 2013

@piskac U nás to tak bylo 🙂 U dcerky jsem neměla žádné nevolnosti, taky jsem těhotenství zjistila až ve 12tt 😀 A u syna to bylo ze začátku dobrý, ale mezi 7tt a 9tt jsem nemohla jídlo ani vidět, nejhorší bylo, když jsem snědla ovoce. Nezvracela jsem, ale žaludek jsem měla pořád jak na vodě, nízkej tlak, točila se mi hlava. Každé těhotenství je jiné 🙂

hav81
26. bře 2013

Možná by se to opravdu dalo poznat podle chutí 🙂 Já měla taky u holky chutě na sladké a u syna jsem jedla furt kyselé a vypozorovala jsem to u hodně kamarádek.
Stejně dokuď miminko není na světě nemá člověk nikdy jistotu co to bude 😀
Jsou to ale krásné starosti,že? 😉 🙂

hrusti
26. bře 2013

Já jsem měla každé těhu jiné. Když jsem čekala syna, tak jsem měla hrozné nevolnosti, neustále na zvracení a žaludek jako na vodě. U dcery mi bylo od začátku dobře, nectítila jsem se vůbec jako těhu 😉

veruska007
26. bře 2013

První dvě těhotenství jsem měla podobná, nevolnosti minimální, chutě na zeleninu a sladkosti, byli to kluci.
Teď jsem měla nevolnosti do 20.tt, od 3.tt nemůžu kolem sladkého ani projít, natož něco sladkého sníst... a dnes jdu na velký utz., ale minule to vypadalo na holčičku 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru