Zvracím, mám pupínky, nesnesu maso. Bude to kluk/holka?

tehulka2008
9. čer 2012

ahojky,chtela bych se zeptat na nazor,jsem pomalu v 5 měsíci,od zacatku jen zvracím,je mi špatne,take mam víc pupínku než předtím,mastní se mi vlasy,vypadavají,proste hrůza.take sním spís ovoce,občas sladky,a stava se ze mne vegetarian,nesnašim maso,težce a malo sním kuřecí!zatím nevíme co to bude,takže mě docela zajímají vaše nazory.jinak mame doma 3 leteho kluka a tehotenství bylo da se říct ok.to druhe teh.je uplny opak...tak se teším na vaše nazory..

luciebx
9. čer 2012

tak asi holka.. ale tezko rict. kamaradka zvracela jako blazen.. plet hrozna.. a nakonec kluk 😅

vafle
9. čer 2012

kamarádka měla kluka těhu v pohodě ....pak druhé a třetí těhu strašné a byly to dvě holky.... a teď čtvrté těhu v pohodě...a ejhle další holka....nechte si to prozradit pokud tě to zajímá a pokud ne...tak se netrap 🙂

cervena_vila
9. čer 2012

Je to padesát na padesát 😀 😀 😀

blondynka400
9. čer 2012

A není lepší počkat na určení dle UTZ než se takhle "blbě" ptát? . Podle toho co člověk jí a jak vypadá někdo těžko určí pohlaví, možná tak nějaký věštěc 😀

palomitacheca
9. čer 2012

Mam to podobny. U syna jsem nemela nevolnosti, plet super, nemela jsem chut na sladky... Ted nevolnosti hned od zacatku, pupinky na obliceji, chut na sladky a ovoce, maso porad moc nemusim... I brisko mi prijde trochu jiny nez poprve. Ale nenechala jsem si rict, co cekame, tak to bude v srpnu prekvapeni 🙂 nekdo me tipuje na holku i podle obrazku z ultrazvuku, jini zase na kluka... 🙂 osobne doufam v holcicku, tak snad to vyjde 🙂

crca
9. čer 2012

Já nepozřela maso do 17tt,pleť krásná,vlasy o.k,živa jsem byla jen na broskvovém kompotu a zle mě taky bylo a mám oboje 😀

stellamax
9. čer 2012

To se asi nedá odhadnout. Zvracela jsem 4 měsíce, začala jsem mít akné, které jsem neměla nikdy, ani v pubertě a vlasy mi strašně padaly, takže jsem šla z blond na černou, aby to nebylo tak vidět. Sladkosti jsem do 7. měsíce nemohla ani cítit, teď je to pomalu jediné jídlo po kterém mi není špatně. Každý včetně doktorek mi tipoval kluka a když mě někdo vidí poprvé, taky mi kluka tipuje. Podle ultrazvuku to ale bude holčička 😉

nikollita
9. čer 2012

Já to mám taky úplně naopak...bohužel nemůžu prozradit 😀 pohlaví miminka tajím před manželem... 😀

mrsblack
11. čer 2012

Taky jsem se na půl roku stala vegetariánkou a nemohla jsem maso ani vidět, ani cítit. A máme kluka 😉 Ale jestli to má spojitost, to teda netuším.

oli26
11. čer 2012

miluju maso, nenavidim sladkosti a cekam holku 😀 u kazdeho je to jine, take bych pockala na UTZ 😉

dlabinecka
11. čer 2012

Já měla dvě těhu prakticky totožná, jedla jsem všechno, zle mi nebylo, břicho stejné -prostě, jak přes kopírák a mám děvčátko a chlapečka 😅

pavlanatlinka
11. čer 2012

měla jsem něco podobného myslím že to tak na 80% bude holka 🙂

zdezli
11. čer 2012

Mela jsem to stejne u holcicky. U chlapecka jsem mela jine chute 😉

lolli007
14. čer 2012

Jsem čekala první a byla to holčička-zvracela jsem témer všechno co jsem pozřela jen ovoce se ve me trochu udrzelo....takto jsem to měla celé těhotensrví...vážně jsem byla skoro na umření.... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru