Zvýšená AFP 1:200 (rozštěp). Poraďte

verculka
25. srp 2008

Holčinky kamarádce v 16tt vyšla zvýšená hodnota AFP 1:200 což by prý mohla být vada rostěpu...Volala do Gennetu kam ji pozvali na buď odběr krve nebo plod.vody může si vybrat co podstoupí.Že prý ta hodnota není tak šílená, ale....jistota je jistota.Nevím ale nikde nemohu najít přesné hodnoty. Neporadily byste prosím 😉

jenny78
16. zář 2011

@amonis
ahoj amonis, ja som mala to iste, ale plodovku som odmietla.. . strasne si ma svojim pozitivnym prispevkom potesila.

misuldd
17. srp 2012

včera jsem si byla pro výsledek , hodnotu AFP mám extrémě vysokou , (7,93) a hodnotu hCG mam taky vysokou , už několik dnů nespim , teť pujdu na genetick testy , snad to bude lepší , bojím se že mi doporučí umělé přerušení 😒 ☹

nasekuratko
29. kvě 2013

Ahoj holky, rozhodla jsem se prispet. Mozna tim pomuzu dalsim maminkam, co je potka neco podobneho jako nas. NT+ nam vysly super, tripple testy spatne a integrovany test taky spatne. Riziko rozstepu VYSSI NEZ 1 ZE 2! A zvysene HCG. Tri tydny cekani na geneticky ultrazvuk a dneska nam oznamili, ze cekame zdraveho chlapecka. Takze vy, co budete mit spatne vysledky, nezoufejte. Dokonce i integrovany test, ktery ma udajne presnost pres 90%, se muze splest a miminko muze byt zdrave!
Jeste nas v patek ceka plodovka, ale to uz si moc nepripoustim, ze by neco bylo spatne.... ultrazvuk dopadl opravdu ukazkove. Preju vsem pevne nervy a at vam to cekani utika!

martina1317
11. bře 2024

@misuldd
@nasekuratko
Ahoj holky, pokud jste tu jeste aktivni… jak vam to tedy dopadlo? Aktualne prozivam neco podobneho… diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru