Zyrtec+Pleumolysin+Dithiaden. Může to nějak ublížit?

sisip
17. únor 2012

Ahoj maminky, nveděla jsem jak jinak tuto otázku nazvat. Ráda bych se vás zeptala jak máte zkušenosti s těmito léky pohromadě? Zirtec, pleumolysin a dithiaden asi nic moc kombinace , když všecky jsou na utlumení ale naše dr. nám předepsala pleumolysin na noc a zirtec taky na noc. Ale malá kašle non stop , dusí se stále, léky nezabírali,tak jsem jí na noc musela dát ještě dithiaden aby se aspon vyspala, myslíte, že to nemůže nějak ublížit? Nemůže být nějak předávkovaná? Děkuji

jajinka27
17. únor 2012

zirtec a dithiaden je téměř to samé, asi chudík bude spát jak zabitá, když si vezmu jak účinkuje dithiaden na manžela 😅

weri1
17. únor 2012

nemyslím si že zirtec a dirhiaden je to samé....zirtec jako alergik beru v létě a dokážu normálně fungovat, když jsem si jednou vzala dithiaden-to jsem byla ještě školou povinná-vzala jsem si ho ve škole a odpadla jsem. Opravdu, normálně jsem usínala za pochodu do schodů a v lavici jsem vytuhla, nešlo to jinak, takže si myslím, že si ji nepředávkovala

nellisek
3. únor 2013

ahoj taky celou noc kašleme, začlo to 4dny teploty pak se spustila rýma, a hrozně dráždivý kašel. V noci hrůza měla v sobě sinecod, a fenistil kapky. A noc kašel a kašel tak jsem ji k tomu dala kapky pleumolysin tam je codein a zabralo to. Jsou to taky 2tlumící léky. Ale když nic nezabírá. Snad dnes to bude lepší.

ivuska027
3. únor 2013

no je to celkom brutalny trojboj 😒 Skoda, ze si nenapisala, ake velke dieta, ako dlho uz kasle, ci je to choroba, alebo alergia, a ako dlho berie tie lieky 🙄 zyrtec a dithiaden su antihistaminika, takze neviem, ci by sim davala obe. zyrtec na alrgiu a dith. na akutne podrazdenie. Pleumolysin su dost silne lieky pre dieta a ten codein.. no neviem. Asi kasle teda poriadne, ked vam to dala... ☹ Tazko sa radi, ked nevieme zakladne veci ☹
Kazdopadne sa drzte, viem, co je to, ked deti stale kaslu(mam dvoch alergikov 😢)

betys
3. únor 2013

Zyrtec a Dith.určitě nejsou to stejné.Já Zyrtec nebu na alergii,zklidňuje sliznice ale neuspává.Dithiaden ano.Ale záleží jak je dítě staré.U menší dětí Dith.tak neuspává,jen jsou děti utlumené.My jsme ho brali v 9 měsících a syn skoro nespal.Jen byl unavený,takový vlášný a protivný....hlavně něco na řešení toho kašle.Nám na dráždivý kašel pomáhá Stoptusin-pro děti se dělá jako sirup a není tak moc hnusný jako kapky.A hlavně zvednout pod hlavou...