1. menstruace po revizi ano nebo ne?

verous91
1. pro 2017

ahoj holky chci se zeptat 30.10. sem byl na revizi v 8tt měla jsem v děloze i sraženou krev takže jsem byla za necely tyden po revizi u dr ktery mi řekl že pak ještě něco zbylo že mam přijit za tyden takže za tyden dalši kontrola a sraženina byla skoro pryč (něco malinko ještě zbylo) ale udělala se mi cysta u vaječniku no dr řekl že jestli do konce prosince nedostau ms že mam přijit v lednu na kontrolu. V neděli 26.11. sem asi dostala ms dva dny byla hodně silna pak den nic a další den zase silny a pak zase nic a dneska zase krvacim tak nevim jestli už je to ta prvni ms nebo co se děje muže to byt i tim že mam obracenou dělohu? že sem měla pravě problem i s tou sraženou krvi že mě dr řekl že se mi to tam jakože uzavře a nejde to ven ( doporučil mi spat na břiše a nebo bivat v poloze kočka ) tak tedka nevim nic jineho mě netrapi jen to že je to tak přerušovane. Měla jste to taky některa tak? Díky za odpovědi

markyzzaa
1. pro 2017

Ahoj, se sraženinou jsem problém neměla ale co se týká cysty tak pokud ti ted neodesla s MS tak si pak kup Thiamin(cysty po něm mizí- je to jen vitamin B) cystu jsem též po revizi měla. Ale datumově by to odpovídalo MS. Já ji dostala přesně měsíc a den po revizi. Podle mě může být MS to totálně rozhazená a jiná než jindy. U mě trvala jen tři dny což jsem nikdy neměla. Ale jestli z toho máš špatný pocit zkusila bych si aspoň zavolat na gyndu a zeptat se jestli to takhle může probíhat 🙂

verous91
autor
1. pro 2017

@markyzzaa a neviš jak se to pozna jestli ta cysta odešla? vim asi blbej dotaz ale nikdy sem nic takovyho neměla tak nevim a ten vitamin si určitě koupim 🙂

markyzzaa
1. pro 2017

No já jsem měla jeden den na papíru po vyčůrání trošku krve takže si myslím že praskla a pokud to nebylo ono tak s MS odešla stoprocentně. Nevím jestli tě díky ní bolí břicho ale já jsem trpěla jako zvíře . Měla jsem ji blízko měchýře takže jakmile se naplnil tak mě bolel každý krok a o čůrání ani nemluvím 😀

moxha
1. pro 2017

Verous může to být taky odchod zbytku krevní sraženiny,ale i ta ms.Většinou ms dorazí po 6 týdnech.Jinak odchod cysty se pozná zase jen na UZ,ale ve většině případů odezní spolu s ms.

verous91
autor
1. pro 2017

@markyzzaa no ja sem před tou jednou kontrolou než mi dr řekl že tam ta cysta je měla pobolivani v tom mistě kde pak byla ale tedka už žadny bolesti nemam tak možna že třeba odešla no uvidime co bude dal kdyby to přes vikend nějak nepřestalo tak skusim v ponděli zavolat na gyndu diky 🙂
@moxha no snad to ms byla uvidime kdy přijde přiště 🙂