3 dny po revizi krvácím. Bolí mě 1 strana podbřišku

kalop
5. kvě 2011

mám 3 dny po své první revizi a od té doby krvácím a bolí mě jen na jedné straně v podbřišku,ale dost,patří to k tomu, a jak dlouho jste krvácely? moc děkuju

svoba
5. kvě 2011

já krvácela asi dva dny. pak spíš jen špinění-pár kapek. podbřišek mě bolel. ale já jen ležela a občas si vzala prášek. hodně odpočívej! když to bude trvat týden, jdi k lékaři. asi taky záleží na tom, jak dlouho jsi byla těhotná. a pak pij kontryhel. pomáhá obnovit děložní sliznici.
držim palce, at to příště vyjde!

miska73
6. kvě 2011

já spíš jen špinila a jen tak dva, tři dny. Myslím, že to je u každé trochu jinak. Pokud bys krvácela hodně, tak zavolej dr. To máš nejjistější.

romana29
6. kvě 2011

To jsi byla po těhotenství?
Já totiž byla dvakrát kvůli nadměrnému krvácení a polypům-podruhé cystě na vaječníku a krvácela jsem a taky mě bolel podbřišek, ale to jsem vlastně přišla s extrémním krvácením, takže tam se dalo čekat, že budu cca 4-5 dní ještě krvácet.

kikina9
6. kvě 2011

Ahoj, tak mě revizi dělali včera, to jsem teda krvácela dost a i břicho mě bolelo docela dost. Dneska jsem 2. den po revizi, a břicho mě jenom trošku pobolívá, a už téměř nekrvácím. Doktorka mi řekla, že můžu ještě několik dnů krvácet, ale intenzita by se měla snižovat, a kdybych začala krvácet víc, nebo mě nějak víc bolelo břicho, tak mám raději přijít na kontrolu do nemocnice.

verrona
31. říj 2013

Ahoj, já po revizi krvácela 2 dny, 3 den v poho a 4 den jsem začala znova a začalo mě bolet břicho,ani sednout jsem si nemohla, jak mě píchlo v podbřišku, takže jsem jela do nemocnice a tam udělali ultrazvuk a zjistili, že ještě mám něco v děloze.Takže jsem po 6 dnech šla opět na revizi. Prostě jestli máš pochybnosti, určitě si dojdi na gyn.