32.tt - oteklé nohy, bolest kloubů, pálení žáhy

zuzan88
20. srp 2018

Ahoj holky, jen tak ze zvědavosti... Jak se cítíte v 32. týdnu? Já poslední týden, jak přejetá parním válcem. Otíkají mi nohy, bolí mě klouby (hlavně práva kyčel a rameno),páleni žáhy... 😏 Jinak do teď by se dalo říct, že bez problémů 😉

xkalisto
20. srp 2018

Od 32 na mě padla dost únava a unavená jsem do teď :D

calvac
20. srp 2018

@zuzan88 U prvniho syna cele tehu v pohode,citila jsem se jako netehotna,u druheho syna otekle,ale fakt otekle nohy od 4. mesice,unava na pocatku a na konci tehu velka. Horsi spanek,chuze,dychani,sileny tlukot srdce. A to jsem nemela preeklampsii a ani nic podobneho.

2hanah
20. srp 2018

@zuzan88 už mám sice dvouměsíční miminko, ale ty příšerně oteklé nohy budu mít do smrti v živé paměti, někdy až po kolena, jen mám tu zkušenost, že jakmile mi otekly nohy u všech tří dětí, jela jsem už brzo rodit, tím nechci nikoho děsit, mám zdravotní problémy, jen říct, ať se šetříte.

emilkamilka
12. zář 2018

vydrž a po porodu bude líp. Uvodíš že to poleví. bereš něco na ty klouby? Nebo to necháváš tak?

zuzan88
autor
12. zář 2018

@emilkamilka nee na klouby nic. Nake doporučení?

emilkamilka
15. říj 2018

vzhledek ke stavu by to chtělo nějakou konzultaci s odborníkem. Je ale hodně produktu, které pomáhájí od bolesti kloubu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru