Antikoncepce Yadine. Po vysazení můžu otěhotnět hned?

f.miracle
1. zář 2007

Předně všechny zdravím. Dva a půl roku užívám hormonální antikoncepci Yadine. Teď bychom s manželem rádi miminko. Máte někdo s touto antikoncepcí a následným vysazením a otěhotněním zkušenost? Za jak dlouho po vysazení antikoncepce se vám podařilo otěhotnět? A poslední dotaz - je nutné po vysazení antikoncepce udělat "pauzu" a v případě že ano, jak dlouhou, nebo je možné otěhotnět hned? Četla jsem na tohle téma spoustu názorů, někdo tvrdí, že je lépe dva, tři měsíce počkat, někdo tvrdí zase opak... Mám obavu, abych okamžitým těhotenstvím miminku právě vlivem dobrané antikoncepce nějak neublížila...

krista
7. pro 2008

dalliah • snž • 1. prosinec 2008 v 10:50
Hellou girls, tak, kedze riesim tieto mesiace dilemu, dovolila som si tvorit tuto temicku, na podobnu temu tu uz jedna je, tu uz mam komplet nastudavanu, len mi to akosi nestaci.. takze co vy na to - otehotniet po vysadeni yadine, da sa? moze sa?

dalliah • snž • 1. prosinec 2008 ve 12:11
no baby halo.. podte sem 🙂

zuzu_z • 1d, 9tt • 1. prosinec 2008 ve 12:13
dalli: dá se - brala jsem Yadine a kdybych byla gynekologicky zdravá, netrvalo by mi to u první dva roky, ale hlavní je, že se povedlo.

dalliah • snž • 1. prosinec 2008 ve 12:15
tak super..som mesiac po vysaedni cez plodne dni sme sa snazili..mal som ich lebo plodny hlien bol.. no a vcera som mala dostat a zatial nic..lenze aj predtym ako som brala anti som mala nepravidelny MS tak to asi tym..ale keby... hmm

zuzu_z • 1d, 9tt • 1. prosinec 2008 ve 12:59
dalliah: pokud patříš k těm šťastným, které otěhotní hned po vysazení, tak to gratuluji. Počítej ale raději s tím, že po vyszaení antikoncepce se cyklus protahuje a blbne. Yadine to teoreticky měla srovnat...

delfi • 10tt • 1. prosinec 2008 ve 13:04
daliah: já brala yadine a otěhotněla jsem hned druhý měsíc po vysazení 😉

zuzu_z • 1d, 9tt • 1. prosinec 2008 ve 13:07
delfi koukám že máme skoro stejný TP 😉

sstefi • 1. prosinec 2008 ve 13:09
ja som mala pauzu 3mes. a potom sme sa začali snž a na prvý krát to vyšlo

dalliah • snž • 1. prosinec 2008 ve 13:18
no ja som pred tym ako som zacala brat yadine maval hrozen cykly aj mesiac mi meskal MS tak mi gyn dal yadine 4roky som ho brala MS uplne ukazkovy 28 dnovy no a minuly mesiac som ho dobrala dostala MS a cez plosdne dni na 14 den zacali boli - ten hlien bol jasny, sme sa snazili no a teraz mi den meska, testy mam negativne.. 🙂 takze presa len dorazi mrcha jedna 😀

dalliah • snž • 1. prosinec 2008 ve 13:21
sstefi a merala si teplotu ci ako? ako s ato podarilo?