Biochemické těhu (zamlklý potrat), máte čerstvě po?

radka78
25. říj 2013

ahojky děvčata,máte někdo čerstvě po biochem.těhu?já ano,tak se někdo přidejte a podělte se o své zkušenosti,budu ráda...děkuji 🙂
Nějak v tom nechci být sama,ikdyž to samozřejmě nikomu nepřeju ☹

dkozakovad
25. říj 2013

já jsem si to táké jednou prošla 😢 , podruhé už to vyšlo. Brala jsem podruhé pravidelně vit. C se zinkem, prý to má dlahodárný účinek na strukturu sliznic. Nevim? Můžeš to zkusit.

amabilis
25. říj 2013

@radka78 Nejdřív napíšu nějaké to povzbuzení - drž se, musí to být hodně těžké, zvlášť v případě, kdy to nejde přirozenou cestou. Tak a teď dotaz - dělali vám imunologické vyšetření? Já jen, že bych si vyžádala veškerá vyšetření, takže kromě toho na choroby a mutace, ještě imunologické vyšetření třeba v Praze v Podolí a dřív bych do dalšího IVF nešla ani náhodou. Může být problém ve specifické buněčné imunitě a pokud si tvoje tělo vytváří proti plodu protilátky, pak je umělko akorát vyhozenými penězi, protože tvoje imunita ten plod prostě zabije.

amabilis
25. říj 2013

@radka78 Jinak žádanku na imunologii ti vypíše normálně tvůj gynekolog. Takové ty testy na mutace apod. ti může nechat udělat sám.

radka78
autor
25. říj 2013

@amabilis nee nedělali nám imuno....určitě se ted na všechno zeptám u gynekologa co a jak...a opravdu tam s čistým štítem nepůjdu a vyhazovat peníze z okna...a už mě to mohlo napadnout dřív...ani jsem se na to v Caru neptala,jelikož chodíme na soukromou kliniku a to bych se asi nedoplatila za to veškeré vyšetření....ale děkuji

radka78
autor
25. říj 2013

@dkozakovad děkuju,určitě si ted udělám co nejvíce těch testů,abych věděla,kde je problém...a pak začít něco dělat 😉

radka78
autor
25. říj 2013

@amabilis jj tak to je dobře...to jsem ráda🙂

martinakl
25. říj 2013

Ahoj, moc mě mrzí, čím si procházíš.. Já jsem přišla o mimi dvakrát a teď už máme ročního Kubína. Ale je fakt, že jsme neměli problém s početím, tak to pak je hned snazší. Nesla jsem to taky dost blbě, vlastně doteď na to občas myslím. Hlavně na druhý potrat, který byl v 16t. Nejvíc pomohly holky tady z jedné diskuze. Jsou super a nejlepší je popovídat s někým, kdo zažil něco podobného. Tak kdyžtak mrkni i tam 😉 Posílám hodně sil...
https://www.modrykonik.cz/forum/jdeme-na-to/potrat-jak-nastartovat-a-zacit-znovu/

baraoui
29. led 2015

Ahoj holky, mám na Vás dotaz. mám pravidelný cyklus. Po 7letech jsem vysadila HA protože bychom si moc přáli miminko. První měsic vše přesně i s ovu a tento měsíc se už MS nedostavila, udělala jsem si hned test a byl jasně pozitivní a o 3dny později jsem šla na krev a tam bylo pouze 7HCG a od další 3dny později jsem začala krvácet, jedná se nejspíše o biochemické těhotenství je to tak? Co dělat aby k tomu příště nedošlo, máte nějakou radu prosím? Děkuji moc

lenjii
22. zář 2015

Ahoj, v červnu jsem byla hospitalizovaná. Z krve mi zjistili zvýšené hcg. Ja měla teprve den MS, takže jsem to ani sama nemohla vědět. Jenže paty den MS a vajíčko se neuchytilo. Kdybych nebyla v nemocnici ani bych to nevěděla ☹ Tak se snažíme dál a dnes? To samé. V pátek 18.9. měla dojít MS a nic. Měla jsem zvláštní pocit už od ovulace. Dneska jsem si dělala Digitální test a pozitivní 1-2tpo. papírkovej byl slabý dušík. No a samozřejmě už se spouští MS. Co to způspbuje? Už mě to unavuje. Super, že se můžeme snažit hned znovu,... ale čím to vajíčko udřžím? Jsem smutná. Snažíme se od března. Do toho mi diagnostikovali nemoc.... ☹

padly_andel
14. říj 2015

Ahoj, tak mám taky čerstvou zkušenost s biochemickým těhu testovala sem před MS 😒 Od 10 do 13dpo mi testy krásně sílili a včera a dneska zase slábnou, MS měla přijít včera nebo dneska a zatím nic ale tak sílit čárky už těžko. Takže biochemické ☹

padly_andel
19. říj 2015

Holky prosím jak moc ste krváceli po biochem.? Ze mě padaj šílený kusy nechci to popisovat, ale mylím že sem viděla i plod nebo jak se tomu takle brzo říká ☹ Na kusy sem zvyklá i jindy ale toto je fakt masakr i se bojím ☹

lenjii
19. říj 2015

@padly_andel no po bioch docela hustá MS. Neboj se. Prostě se musíš vyčistit 😉

padly_andel
19. říj 2015

@lenjii Děkuju sem z toho vyplašená

petull77
13. pro 2015

@padly_andel ahoj me se stalo to same... A ta bolest... 4.11.jsem měla posledni ms, další měla prijit 2.12., cítila jsem se šle jinak, tak jsem si udělala test a byl pozitivní, bohuzel za 3 dny prislo krvácení, tak silné a bolestivé jsem nikdy nezažila, většinou to mam 4 dny a slabé. Ted uz to mam 6. Den a porad ze me padají kusy, boli me podbrisek a jsem unavená. Na kontrolu hcg a UZ jdu zitra, ve stredu jsem měla hcg uz jen 6,7 takze skoro nic. Pry se to neuchytilo. Stává se to pry hodne bežně. Az z 50%. A Dr říkala ze mam hodne vysokou sliznici a ze to krvácení bude trvat dlouho a muze to bolet - pry je to tim jak se deloha stahuje a vypuzuje to ven. Nicméně je to dobre, lepsi přirozené nez revize. Držím palce!! A šetři se... Hodne odpočívej a neboj, to bude dobre

padly_andel
19. pro 2015

@petull77 Ahoj a děkuji, tobě taky, ať to brzy přebolí a zadaří se! Příště úspěšně až do konce 🙂

bulma
21. pro 2015

Ahojky holky, já jsem dneska zjistila, že mám zamlklé těhotenstív a zítra mě čeká rovnou revize. Cítim se fakt hrozně. Mám pocit,že už se o žádné další ani nechci pokoušet. Prosím jak něco takového zvládáte ☹

padly_andel
22. pro 2015

@bulma Ahoj to mně moc mrzí ☹ Já mněla jen potitivní test ani jsem nestihla k dr, tak sem to zvládla, bylo mi to líto už sme se těšily, ale ty to máš horší. Je tu i přímo diskuze o tom tak skus tam, já ti neumím poradit jak to překonat, moc mě to mrzí ☹

bulma
23. pro 2015

Děkuji, už jsem jí našla, včera jsem bylá na revizi tak snad už to bude ok a za pár měsíců to zkusíme znovu...