Bolesti - samovolný potrat. Je to normální? Máte takovou zkušenost?

malyskrivan
10. únor 2022

Dobrý den.

Byla jsem v 6tt když jsem začala krvácet. Doktor potvrdil samovolný potrat. Je to čtvrtý den a já mám stále silné bolesti podbřišku. Nechci k lékaři protože bych musela při odchodu opět prožívat stejný pocit jako před pár dny..

Je to normální? Jak dlouho jste měli bolesti po SP. A kdy jste se dali dohromady psychicky..

Děkuju za všechny odpovědi.

ivya
10. únor 2022

SP v 7tt, bylo to jako silná menstruace. Nejhorší bolesti byly těsně před samotným potratem, ale klasické silné MS bolesti pak pár dní ještě trvaly. V úterý SP, do pátku tak bolesti a krvácení, víkend špinění. Dopovala jsem se ibalginem, protože jsem neměla na to se kromě psychiky deptat i fyzicky... Jakmile MS skončila, byla jsem na tom psychicky skvěle, klidně bych se hned pokoušela znovu, ale lékařka i manžel trvali na měsíční pauze. Další měsíc se hned zdařilo znovu 😉

klokanka31
10. únor 2022

@malyskrivan U mě byly fakt silný bolesti asi 2-3 dny. Psychicky jsem se dala dohromady téměř hned, sice mě to mrzelo,ale byla jsem ráda že to odešlo samo a nebylo to další mimoděložní. Navíc mě manžel vzal na výlet, abych na to nemyslela, a měsíc po potratu jsem našla znova dvě čárky na testu,a z toho mám krásnou holčičku. Tak neztrácej naději 🍀

jjasmina
10. únor 2022

@malyskrivan pár dní bolesti, hodně silna ms a psychicky dlouho

malyskrivan
autor
11. únor 2022

Děkuju vám 🙂