Bříška v posledním měsíci těhotenství

aneta49
2. zář 2017

Pojďte se pochlubit vašimi poklady 🙂 my končíme 8.mesic ❤nahoře už asi 15 kg,ale hlavně ze jsme zdravi💕

ronja55
2. zář 2017

Teda vy máte mini bříško 🙂, co bych za to dala 🙂 já jsem dnes 35+2, 9 měsíc začínám v úterý. Nahoře mám 4 kg.

mamiiinnaa
2. zář 2017

@ronja55 4kg?????😲 nějaký recept? 😇

sobist
2. zář 2017

14kg nahoře, cca tři týdny do termínu :D závidím všem, co mají malé břicho, občas mi to připadá neuvěřitelné

aneta49
autor
2. zář 2017

Krásne pupiky,holky 🙂 jak vidíte,musím už nosit na spaní manzelovo trenky,břicho mám trochu menší,ale všechno mi šlo do zadku a stehen ☹ 4kg závidím! Vlastně i těch 14 😁

penelope87
2. zář 2017

Já mám taky jen 4kg nahoře, ale břicho velké.

pucka123
2. zář 2017

Ahojky holky tak ja začátek 38 tt 🙂 trocha okurkové kůůůůry ala indian 😀 😀😀

ronja55
3. zář 2017

@mamiiinnaa, recept nemám 🙂. Sama se divím že jsem přibrala takhle málo. Začínala jsem na trochu vyšší váze (79 kg) tak možná i proto si malej spíš bere že mě. Jedinou změnu co jsem udělala, že jim více zdravě.

katana87
3. zář 2017

Ahoj, takto to u nás vypadalo před 2 týdny 🙂 Teď už to bude tak o kilíčko a půl víc, mám klidový režim, bez pohybu ☹

mamiiinnaa
3. zář 2017

@ronja55 vyšší váha, taky zalezi jaka je vyska 😉 ale gratuluji, to je muj sen, ale uprimne pochybuji 🙄 a muzu kdy doslo k pribrani?

vladienka
3. zář 2017

Tu som mala 3 dni do terminu.. brucho som teda mala sialena a 21 kg nahoru.. 😀 ale bola som cela napuchnuta takze po mesiaci som mala 14 kg dole 🙂

ronja55
3. zář 2017

@mamiiinnaa, měřím 170 cm, tak že takový průměr. Přibírat jsem začala až kolem 30 týdne. Do 20 týdne jsem bylo ještě o 3 kg lehčí než před otehotnenim, dost jsem že začátku zvracela. Ke konci to pak jde celkem rychle. Miminko by mělo přivítat 200g týdně....

tina2628
3. zář 2017

My sme dnes v 36+2 pribrala som 13kg ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru