Chodily jste do Olomouce k Macháčovi a jste po revizi?

eliis
7. čer 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti.
29.4. jsem byla na ET 1 embrya. Test byl pozitivní. První UZ v Reprofitu v Olomouci byl 22.5. (5+6) a v děloze byl zatím gestační a žloudkový váček. Další týden jsem tam byla opět na UZ a názel stále stejny - plod ani srdíčko nebylo vidět (6+5). Objednaná na 11.6. na UZ. Jenže jsem to nevydržela a zašla si v úterý (7+6) ke své doktorce a UZ zase stejný. Dle velikosti těhotenství odpovídá 5+6. Vzala mi HCG a to je jen 3503. Proto jsem psala Macháčovi, zda má cenu v pondělí jezdit na kontrolu, když se jedná o zamlklé těhu. A že bych se se svou doktorkou hned domluvila na revizi. Chtěla bych to mít co nejdříve za sebou a hlavně už se nechci cpát hormonama. Napsal, že mám přijet a léky brát stále stejně (utrogestan 4-0-4 a prednison).
Chtěla bych se zeptat, zda je tady někdo, kdo má za sebou revizi a chodil na KO do Olomouce k Macháčovi? Nabídli vám provedení revize? Dělají to vůbec v Olomouci nebo jste musely do Brna?
Předem děkuji za vaše odpovědi.

evikj33
7. čer 2012

@eliis Ahoj,mrzí mně co se stalo.Revize v Olomouci vRF určitě nedělají,je to zákrok a na ten nejsou uzpusobení,jinak by ti to určitě udělali,ale v Brně.Tam dělají i zákroky při mimoděložním těhotenství po IVF.Vím že nějak spolupracují s fakultkou v Ol.ale nevím zda by to šlo u tohoto zákroku.Určitě se dá nějak domluvit.Hodně štěstí

jitulik24
7. čer 2012

@eliis Eli to mě mrzí, že to nakonec nedopadlo 😔 ☹ . No já osobně si myslím, že v RF v Brně tento zákrok dělají a tady v RF v Olomouci by tě asi Machač poslal do FN. Já jsem měla zamlklé těhu ještě ve Fertimedu a tam mi ten zákrok udělali. Za 3 měsíce jsem se mohla snažit znovu.