Cítily jste po revizi fyzickou úlevu?

ivanka2
18. únor 2009

Ahoj holky, chtela bych se zeptat tech co prozili tuto velkou neprijemnost. V 11 tydnu jsem mela zamlkly potrat :(, sla jsem hned na revizi, ktera probehla udajne bez problemu. Treti den jsem mela jit na kontrolu ke svemu gyn. Ten mi diagnostikoval zanet a nasadil antibiotika doxybene na 10dni. Mela jsem krece pred stolici a citila takovou tupou bolest pri dosednuti. Spinila jsem asi 6 dni, pote ani kapka. Nyni mam antibiotika dobrana, ale stale se necitim 100%. Poboliva me bricho jako pri menstruaci. V podstate ani necekam po takovem velkem zasahu ze budu fit, ale chtela bych se zeptat Vas jak jste to prozivaly? Kdy jste pocitovaly nejakou fyzickou ulevu? Psychiku neresim, to je uplne jina stranka veci ☹ ....

len
18. únor 2009

Ivanko, já šla prakticky po týdnu od revize do práce, fyzicky jsem se cítila docela OK a potřebovala jsem vypadnout mezi lidi.
Co mě ale překvapilo, jak jsem se na to všecko snažila rychle zapomenout, tak prakticky až do konce šestinedělí mi moje tělo dávalo najevo, že zas až tak OK není. Pochopitelně jsem se snažila moc nenamáhat, ale pětikilometrová procházka mě naprosto vyřídila, při delším stání mě hrozně bolely nohy a cítila jsem velkou únavu, nic jsem nevydržela. Taky jsem měla přísný zákaz nastydnout, tak jsem chodila nabalená, ale snažila jsem se přeci jen normálně fungovat. Necelý měsíc po revizi jsme pořádali veliký vánoční večírek a ač jsem téměř nepila alkohol, po probděné noci jsem naprosto zkolabovala a prozvracela celé dopoledne. Ještě na konci šestinedělí jsem vyrazila na celkem nenáročný běžkařský výlet a nestačila jsem se divit, jak jsem totálně vypadla z kondice, byla jsem hned unavená. No a pochopitelně jak jsem se moc nehýbala, během šestinedělí jsem nabrala tři kila 😒

Takže závěrem asi - opravdu se šetři a jakékoli fyzické aktivity zaváděj pomalu. Poslouchej své tělo, když ti řekne, že tohle není dobré, radši to načas vypusť a nepřepínej se. Teď mám za sebou dva a půl měsíce a můžu říct, že většina mé kondice je zpátky, dvě z těch tří kil dole a konečně snad funguju jako dřív 🙂 A pochopitelně i hlava je na tom mnohem líp 😉 Prostě to chce čas...

ivanka2
autor
18. únor 2009

ja prave resim, jestli ty antibiotika zafungovala nebo nikoli :( Uz se valim 12 den v posteli s aktivitou posledni tri dny maximalne na 15 minut se psem pomalou chuzi. Rozhodne nebudu nekde litat a budu se setrit, minimalne to sestinedeli, ale do prace uz musim, nebo mi doma hrabne... Tam stejne jen sedim u pocitace, tak se snad nic strasnyho nestane..