Duphaston - bylo vám po něm něco?

luckamb
25. únor 2013

Ahoj holky,
už nějakou dobu se snažíme o mimi /19. pokus 😀/, ale zatím se nedaří. Teď beru první cyklus duphaston, tak se chci zeptat, zda vám po něm bylo někomu zle od žaludku? A jestli jste po něm event. některé otěhotněla i když se paředtím delší dobu nedařilo.
Díky.

lucypuky
25. únor 2013

@luckamb Ahoj ja jsem duphaston brala a byla jsem hlavne naladova 🙂 a dva cykli jsem taky špinila dlouho pred MS ..brala jsem ho 3 mesice pak jsem ho vysadila a ten mesic otehotnela tak je možne že to tomu nejak pomohlo 🙂 boohužel mimodeložne ale to s duphastonem nema nic společneho..Držim palce !! 🙂

luckamb
autor
26. únor 2013

@lucypuky já právě poprvé po x měsících nešpiním. Akorát že od soboty nemůžu cítit alkohol a jsem hrozně ochrápaná. Tak jsem chtěla vědět, jeslti to může být po tom duphastonu. Já totiž vyhodila příbalovej leták od něj :D :D

lucypuky
26. únor 2013

@luckamb muže ja jsem mnela ruzne stavy z nej 🙂

karin1234
9. srp 2013

@lucypuky ahoj, prosim ta ako na teba vplyval?

tess007
9. zář 2013

Holky, bolely vás po něm prsa? Mě první měsíc ne, tak jestli to je tím....

jennyska
6. lis 2013

@luckamb @tess007 @karin1234 @lucypuky @luckamb

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste vložit svou zkušenost s duphastonem do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama, snažilkama a těhulkama tvoříme? 🙂

Vložením své zkušenosti, příběhu, rady, tipu na https://www.modrykonik.cz/duphaston/ pomůžete ostatním maminkám a těhulkám, které si právě prochází stejným obdobím a právě v naší koníkovské knihovničce mohou najít jak základní informace o dané věci, tak také cenné zkušenosti 🙂

Děkuji Vám, že se zapojíte a že svou zkušeností, příběhem, pomůžete.
Mějte krásný den!
Janča

coccinella
21. říj 2016

Měla jste některá po duphastonu nafouklé břicho a pachuť v puse?

uzivatelkapetra
22. říj 2016

Přečtěte si příbalový leták, je tam taková hromada možných vedlejších účinků, že se divím, že mě po něm nic není.
I jsem lustrovala zdejší diskuze a uživatelky tu popisujou opravdu spoustu příznaků, které lék provázejí.

coccinella
22. říj 2016

no jo, ten jsem četla.. zajímal mně případ z praxe..

meggi13
1. črc 2017

Ahoj, ráda bych se zeptala, na zkušenosti s duphastonem. Užívám ho asi 4. cyklus, dvakrát po sobě jsem měla silnou menstruaci, minimální špinění. Minulý měsíc a tento spíše silně špiním než krvácím. Což mě štve, protože předpokládám, že pokud jen špiním bez menzesu, tak ovulovat nebudu. Duphaston užívám z důvodu nízkého progesteronu. Setkala jste se některá s podobnou zkušeností?