Interrupce. Uklidníte mě, prosím?

adelkahook
12. pro 2022

Ahoj zítra mě čeká interupce jsem vv9tt hrozně se bojim mohl by mi někdo napsat něco uklidňující

eviicka
12. pro 2022

@adelkahook mám za sebou tři revize u zamlklých těhotenství a po fyzické stránce to nic hrozného nebylo. Zákrok je v narkóze a ani po té si nevybavuji žádné velké bolesti, jen pobolívání a únavu. Spíš ta psychika, no.

adelkahook
autor
12. pro 2022

@eviicka já se hrozně bojím , no třeba trombózy i embolie a tak nějak celkově se hrozně desim přeci jen jsem v 9tt no

levandule_k
12. pro 2022

Nejsi v lehké situaci, ale zvládneš to.

dejvitka
12. pro 2022

@adelkahook mam za sebou taky revizi, coz je totez ve zpusobu zakroku. Pred zakrokem davaji lek na uklidneni, to te zklidni. Komplikace jsem si nepripoustela.

chances
12. pro 2022

@adelkahook a miminko je v pořádku? Tluče mu srdíčko? Pokud ano, do poslední chvíle můžeš změnit názor a miminko si nechat. Na Slovensku působí poradna Alexis pro maminky v nesnázích, určitě by ti poradili, kde hledat pomoc tady v ČR.

merope
12. pro 2022

@adelkahook Většinou bývá větším problémem psychika než nějaké fyzické problémy. Holky, co byly na revizi po ZT, tam nejvíce pomáhalo co nejrychleji zase otěhotnět a novou radostí "zapomenout". Pokud bylo dítě zdravé, tam to typicky bylo mnohem složitější.