Jak dlouho jste byly na nemocenské po revizi?

karaj
10. únor 2013

Hezký den,
jsem týden po revizi po zamlklém těhu ve 12 týdnu. Krvácím minimálně, ale stále se mi dost točí hlava pokud déle stojím a v noci mě dost bolí břicho, přes den když se pohybuji tak ne, začíná to kolem 3 hodin v noci. Zítra ju na gyndu na kontrolu, a ráda bych doktora poprosila ještě o prodloužení PN do konce února, nechci ale vypadat jako ,,netáhlo" ale na druhou stranu se nějak do práce zatím opravdu necítím. Pracuji 12-tky (ranní, noční), většinu pracovní doby na nohou, do toho nošení těžších věcí a žádné teplíčko tam také zrovna nemáme. Jak dlouho jste byli na PN po revizi?
Děkuji

llluckaaa
10. únor 2013

@karaj Ahoj, to mě mrzí ☹ Já byla na revizi v 8 tt v pátek a v pondělí už jsem šla do práce. Ale doktorka se mě ptala, jestli chci neschopenku a já ji odmítla, radši jsem šla do práce, abych se odreagovala a nemusela na to pořád myslet 😒 Ale je pravda, že mám sedavou práci a jen 8 hodin denně, takže to není fyzicky náročné.

mufinka26
10. únor 2013

@karaj ahoj moc mě to mrzí, já sem byla po první revizi v 10tt na neschopence skoro 3 týdny, necítila sem se hlavně psychycky na to jít do práce, pracovala sem jako prodavačka kojeneckého zboží ☹ takže pohled na šťastné těhulky, co si vybírají výbavu a jim musela s úsměvem radit nebylo to pravé ořechové, pak to už bylo OK

karaj
autor
10. únor 2013

Zítra doktorovi řeknu, že se necítím, tak snad to pochopí.

llluckaaa
10. únor 2013

@karaj Určitě jo. Vždyť je to operace a jestli máš po ní bolesti a je ti špatně, tak určitě nemůžeš půlku dne postávat v práci a něco těžkého zvedat.

karaj
autor
10. únor 2013

Díky za podporu holky, máte pravdu, prdím na to co si budou myslet ostatní, prostě se necítím ani fyz. ani psych., tak se doma pořádně vyležím, jde přeci o mě a o moje budoucí mimčo.

maximka33
10. únor 2013

@karaj ahoj, moc mě to mrzí!!! mně se to stalo v 7tt a doma jsem byla 14 dní. doktorka by mě nechala i dýl. a doma mi to dost pomohlo... držím ti palce.

vojtisek2007
11. únor 2013

mě dr. nechala po revizi 6týdnů doma ☹

maylis
11. únor 2013

Po revizi v 8tt jsem si vzala týden dovolenou (a během něj jsem ještě umyla okna a jezdila na výlety 🙂 a pak šla do práce, která je celkem náročná, v terénu a žádných pouhých 8 hodin, ale neviděla jsem důvod být déle doma, i kvůli psychice ... teprve později jsem se dozvěděla, že by člověk měl více odpočívat, ale mě naopak práce a jakékoli činnosti pomáhaly se s tím srovnat.

pomyka
20. bře 2013

Ahojte holky, také jsem po revizi, dnes to jsou 3 týdny, tak už je o něco lépe. Před týdnem jsem byla na kontrole po zákroku, ale dr mi neudělal UZ, je to normální? Vám dr Uz udělal? Štve mě, že vlastně ani nevím, zda jsem v pořádku. Díky za odpověď

biedronca
13. srp 2018

Porad uvazuji, jelikoz se asi zítra dozvím, ze mě čeká revize, jestli jít po revizi na PN a nebo ne? to ze budu doma, si myslim, ze není z psychyckého hlediska pro mě to nejlepší. Naopak, potrebuju dělat ze nic, být v praci, mezi lidma, radeji,,
Ale co z hlediska zdravotního? mam sedavou práci, 8 hod denne, jen ranní. Pracuji na Rehabilitaci.

eva267
13. srp 2018

@biedronca já jsme po první i druhé revizi šla hned do práce. Také sedavých 8 hodin denně. Fyzicky jsem se cítila dobře. Po třetí revizi mě to totálně semlelo, ale spíš psychicky. Byla jsem doma dva týdny. Potřebovala jsem se srovnat sama se sebou. Ale fyzicky jsem byla také OK.

lachtanice86
13. srp 2018

@biedronca po revizi jsem byla doma 2dny. Dovolená a potom jsem šla normálně do práce

g_m
13. srp 2018

@biedronca Měla jsem volno jen v den revize a pak šla do práce. Doma by mě to zabilo a nebyl důvod si brát neschopenku.

saminomimino
13. srp 2018

Mám fyzicky náročnou práci,takže 5 dní volna plus víkend šup do práce,revize v 9tt

andelka
13. srp 2018

Holky co znám tak když nebyly komplikace šly cca po týdnu do práce. Já jsem byla na pn 6 týdnů,ale byl to porod s revizí v 18 tt, jenom 14 dní jsem se čistila,a mám fyzicky náročnou práci, zátěž na břicho a tehdy byla zima, takže jsem šla až jsem byla fyzicky i psychicky v pořádku. V nemocnici mi hned říkali,ať si jdu k Dr pro neschopenku ( ale já už na ní 14 dní byla kvůli komplikacím)