Jak dlouho jste špinily/krvácely po revizi?

breberuska
15. kvě 2010

Ahojte, chtěla bych se zeptat, jak dlouho jste špinily a nebo krvácely po revizi? Jsem 10 den po revizi po potratu ve 22 týdnu (mimi nemělo ledviny) a stále pšiním - včera jsem byla na kontrole, vše je prý OK, ale dneska to špinění trochu zesílilo...moc díky za zkušenosti 🙂 !

mikov82
15. kvě 2010

Ahojky, já potratila v dubnu - začala jsem ve 12. tt špinit a když jsme dorazili do nemocnice, řekl mi dr. , že jsem potratila už v 9. tt. ☹ Špinila jsem cca 3 týdny, špinění bylo celkem slabé, až na jeden den, kdy špinění bylo opravdu silné. Volala jsem dr. a ta mi doporučila sledovat to a kdyby mě začalo bolet v podbřišku nebo se mi zvedla teplota, tak okamžitě do nemocnice (bylo to v pátek odpoledne) nebo po víkendu k ní, protože by se mohlo jednat o zánět. Naštěstí špinění ale druhý den opět zesláblo. Po 4 týdnech od revize jsem pak dostala MS. Takže věřím, že když ti na KO řekli, že je to OK, opravdu to nebude nic vážného, jen tělo "poctivě" vypuzuje 🙂 Hodně štěstí 🙂

radusv
15. kvě 2010

Ahoj breberusko, je mi to moc líto ☹
znám tě ze "srpna" a bohužel taky jsem tam nepobyla dlouho....
pokud jsi rodila, tak můžeš mít očistky i několik týdnů, proto tzvn. šestinedělí - já je měla cca 3 týdny a po 4 týdnech se dostavila ms
pokud jsi měla "jen" revizi tak to nevím jak dlouho trvá špinění, ale já ho měla necelý týden, protože po týdnu jsem šla na ko a to už jsem nešpinila a ms mi dorazila opět za 4 týdny

Přeji hodně síly a opory v manželovi nebo příteli, je to šílený, bolestivý, ale čas pomůže z toho nejhoršího, i když bolest v srdci zůstane navždy 😔

breberuska
autor
15. kvě 2010

děkuju holky...já jsem rodila "normálně" (vyvolaly to 2 tabletami prostaglandinu), bylo to pro mně fakt strašně smutné, bolestivé a dlouhé...pak byla hned ta revize. V nemocnici mi daly ATB, nejprve do žíly a po propuštění za 3 dny jsem dostala ATB na týden v tabletách, tak snad to žádný zánět nebude. Po té včerejší kontrole se mi zdá, že to špinění trochu zesílilo, ale asi se moc sleduju😉, ale to asi proto, že mám strach z nějaké komlikace, která by nám mohla další otěhotnění zkomplikovat...

radusv i mikov moc vám taky přeju štěstíčko! jednou se přece musí zadařit zvládnout to všechno zdárně až dokonce...

radusv
15. kvě 2010

breberusko chápu tě, nejdřív mi bylo všechno úplně jedno a pak jsem tady nechtěla žádné komplikace
pokud jsi byla na ko a je vše v pořádku, tak by se asi o žádný zánět jednat nemělo
mě dali roztahovací tyčinky a za 21hod. jsem porodila, takže na vyvolávací tablety nedošlo, mě nasadily antibiotika v tabletách myslím hned ještě před porodem, který jsem brala týden...
doporučuji pít kontryhelový čaj, nevím jestli díky němu, ale každopádně ms mi dorazila přesně po 4 týdnech v obou případech a určitě je dobrý na celkové pročištění dělohy atd.

Jsou dny, kdy je hodně těžký brát sílu zvládnout to, ale určitě se jednou dočkáme krásných zdravých miminek - věřím tomu na 100% 😉

breberuska
autor
15. kvě 2010

radusv, úplně mi mluvíš z duše, taky mi bylo ze začátku všechno úplně jedno...v pátek na kontrole mi pan doktor řekl, že po 3 MS můžu znovu bez starosti otěhotnět a to mi začíná dodávat navou sílu. Takže si teď ze všeho nejvíce přeju, ať je všechno OK. Kontryhel piju a koupila jsem si i Femigard, tak uvidíme. Před tím jsem z cyklem nikdy problémy neměla, snad to tak bude i teď. Nejhorší je, že fyzickou bolest člověk rychle zapomene a zůstane jen ten šrám na duši. Máš pravdu, někdy je to těžké a jsem ráda, že je mi manžel velkou oporou a začínám se těšit na to, že se jednou toho našeho štěstí dočkáme🙂!!!

radusv
15. kvě 2010

nikdy tě nikdo nepochopí a nedokáže si představit co je to za bolest a stavy tak jako ženská, která si tím samým prošla, pokud to zvládneš koukni do tohoto tématu - je nejsmutnější z celého koníka, ale mě fakt hodně pomohlo přečíst si pár příběhů a vypsat se z bolesti
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zemrelo-...

můj dr. mi taky doporučuje 3 měsíce pauzu, ale v listopadu se nám to podařilo úplným nedopatřením a hned jsem otěhu a teď už je to 4 měsíc a zatím nic, ale nepropadám panice, říkám, že raději si nějaký ten měsíc počkám, hlavně ať se dočkáme konečně zdravého miminka v náruči...
Nás to s přítelem tak moc spojilo, že máme za pár měsíců svatbu 😉 byl taky moc silný a byl tady pro mě v těch nejhorších dnech, nyní už se o tom moc bavit nechce a proto mám od toho tady holky, který jsou zlatíčka...

breberuska
autor
15. kvě 2010

toto téma jsem viděla, ale zatím jsem na něj neměla moc sil, ale chystám si ho pročíst...koník mi pomáhá, ještě že je 😉

asi hodně dělá psychika, taky se trochu bojím, že jakmile se na to začnu pak soustředit, nepůjde to, ale snad se zadaří, ať si příroda dá klidně načas, jen ať je mimi zdravé a už tohle nemusím podruhé zažít ☹

gratuluju k svatbě 😉 !!
myslím, že chlap se s tím vyrovnává obecně rychleji, ale zase je to dobře, aspoň je nám pak můžou být lepší oporou🙂

radusv
15. kvě 2010

jasně chápu, taky jsem tam zabrousila až když jsem si na to troufla... ze začátku jsem myslela, že už na koníka celkově chodit nebudu, ale to se nedalo 😉
děkuju za gratulaci 🙂
jojo ve většině případů si taky myslím, že chlapy se z toho dostanou rychleji, ale i když to nedávají znám, mého to bolí ještě dnes...
a sotva o něm napíšu, tak se mi právě vrací z práce, takže se loučím pa

breberuska
autor
15. kvě 2010

pa a děkuju...

naty2017
16. led 2017

Ahoj mám dotaz budu ráda když mi poradíte ve čtvrtek mi končí šestinedělí po porodu potratu ve 21.tt a byla i revize dělohy první menstruace už také proběhla přesně po 4 týdnech silně sem krvacela Teda trvala 5dni ale obden slabé spinim není to furt jen třeba dvakrát za den pak nic pak třeba den v pořádku a pak zase spinim žádné bolesti nic takového sem neměla na kontrole sem Byla minulý čtvrtek a vše prý je v pořádku akorát mi doktor tedy nedělal ultrazvuk jestli sem vycistena nevím asi ví co dělá ale mám takový pocit divný jestli je vše jak má být měli sme s přítelem už sex v sobotu jestli třeba z toho spinim máte někdo zkušenosti prosím o radu děkuji chceme se hned snažit o miminko tak jestli je to normální děkuji předem

snehurka22
26. led 2017

Ahoj, mě taky pak nikdo už ultrazvuk nedělal. Možná špiníš kvůli tomu styku, těžko říct. Jestli to není nic velkýho, tak bych to neřešila. Ráda bych ti doporučila kontryhelový čaj. Mě velice pomohl na zhojení i srovnání cyklu. Měla jsem pokaždé velmi silnou menstruaci a bolestivou ovulaci a čajík mi moc pomohl.