Jak dlouho jste špinily po přerušení těhotenství?

berunkab
25. led 2014

Prosím, ve čtvrtek jsem ve 12+3 musela podstoupit ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka. Krvácela jsem po zákroku, tj běžné. Ale od čtvrtečního večera nic, jen 3x trošku na taoletním papíru, ale jinak nic. Mám strach aby bylo vše v pořádku a MS pak dorazila. KO u dr mám za 3 týdny, ale asi mu v týdnu zavolám 😒

bambulal1
25. led 2014

Ahoj po ukončení tehu. máš 6nedelí takže podle mne je vše OK

tenees
25. led 2014

Já si taky myslím, že je vše ok. Buď ráda, někteří krvácí skoro celé šesinedělko 😀

berunkab
autor
25. led 2014

díky, tak doufám že MS dorazí v pořádku a brzo. Rádi bychom se začali snažit znovu o miminko.

nessik
25. led 2014

@berunkab neboj se, je to v pořádku. Ono třeba za pár dní zase můžeš začít špinit nebo lehounce krvácet. Nesmíš hodně krvácet, mít teplotu nebo velké bolesti. Já krvácela jen v den revize, pak pár dní nic, pak zase lehoučké krvácení a špinění, celé to trvalo cca 10-12 dní, pak už nic. V loňském roce jsem měla 2 revize, menstruace mi přišla jednou po 36 dnech od zákroku, podruhé po 40 dnech. Bude to v pořádku, vůbec se neboj a zbytečně nenervuj, menstruace určitě dojde, ale může to být až 8 týdnů. V létě budeš mít určitě už pupek, neboj se a držím pěsti.

berunkab
autor
25. led 2014

@nessik moc děkuji za podporu, I tobě přeji ať se miminko podaří a vše je v pořádku!!

cibka
26. led 2014

ahoj, já měla ve středu spontální potrat 6+3 hned mi udelali revizi a zatím špiním pořad ale jak písí holky más na to pravo po celou dobu šestinedelí takze nekdy muzes víc nekdy vubec. docela me to zasahlo ikdyz to nebylo tak dlouho ale podarilo se mi otěhotnět spontálne a to jsem byli 3x na IVF takže zazrak a ted tohle ☹

luckag2
26. led 2014

Já jsem krvácela jen v den revize, a pak necelé dva týdny slabší špínění.. Ms dorazila za 5 týdnu od zákroku.