Jak dlouho trvalo, než jste otěhotněly po ztrátě dítěte?

martafon
20. čer 2013

Ahoj všichni,
přišla jsem o miminko den před termínem porodu, celé těhu jsem měla vše v pořádku a bylo nám moc fajn. Moc jsme se na naší malinkou těšili a moc nám tu chybí. Byla jsem ve 39 týdnu a dostala jsem infarty na placentě. Byli celkem tři a to se prý nedá nijak zjistit ani tomu zabránit. Musela jsem mojí maličkou porodit normální cestou, bylo to moc těžké nedostat jí po porodu do ruky a smířit se stím že jí už nikdy neuvidím. Už je to sedm měsíců a už pět se snažíme znovu otěhotnět a zatím se nedaří. Moc mě to trápí. Máte někdo také takovou zkušenost.

backstreet
20. čer 2013

Ahoj.Je mi moc líto co se ti stalo. Mám podobnou zkušenost. Přišla jsem o malinkého v šestém měsíci těhu. Tadeášek měl těžkou vývojovou vadu srdce a nepřežil by. Vím jak je to teď zlé, ale bude líp. Sice to nikdy nepřebolí, ale bude to lepší. Teď by měl Tádík 4 roky a pořád mi tu chybí, každý den ho v duchu objímám a dávám mu dobrou noc. Občas si i popláču a je to lepší. Nicméně se mi podařilo otěhotnět až po roce a půl. Moooooc držím palečky a moc na tebe budu myslet ať se to co nejdříve podaří

speedygon
20. čer 2013

Ahoj, já přišla o první mimi ve 29.tt(uškrtil se na pupeční šňůře)...ale jelikož jsem byla ještě hooodně mladá, další mimi jsem neřešila...navíc už vůbec ne s dotyčným, který byl..no, jak to slušně nazvat??? Bohužel to nejde....A další mimi přišlo po cca 10ti letech 🙂 Jinak to nevzdávejte, 5 měsíců je ještě krátká doba a nové miminko se určitě podaří a alespoň částečně vaši bolístku zhojí 🙂

veruska007
20. čer 2013

Já jsem přišla o miminka dříve, než Ty, ale vždycky se dostaly na svět přirozeně.. poprvé jsem otěhotněla po 3 měsících, podruhé skoro hned 😉

ined77
20. čer 2013

ahoj, je mi to moc líto, tohle se stávat nemá ☹ .
já mám zkušenost stejnou, taky jsme přišli o chlapečka v 39tt, přesně týden před prvním termínem. u nás byl údajný důvod úmrtí strangulace pupečníkem.
otěhotněla jsem znovu po 5 měsících a narodil se nám krásný zdravý chlapeček 😵 .
přeji ať se vám brzy podaří otěhotnět a bolest se zmírní!!
posílám mnoho sil!!

miky
20. čer 2013

po tom co nám zemřela holčička, tak jsem otěhotněla za čtyři měsíce, ale těhotenství bohužel nedopadlo dobře a já musela na kyretáž. Po kyretáži jsem měla problém s ovulací a otěhotněla jsem až 9 měsíců po. Dle mého lékaře byl problém s ovulací způsoben rozhozenou psychikou

ch_ika
6. črc 2013

Je neskutečný, kolik je maminek co přicházejí o své děti. Ale jsem enskutečně šťastná, že se tu objevují i maminky, kterým se to nakonec podařilo. Já jsem v listopadu také přišla o svou holčičku a před týdnem jsem zjistila, že jsem znovu těhotná! Miminko chceme, je vytoužený a vymodlený, jen jsme se báli, že je na to všechno moc brzo. Musela jsem porodit císařským řezem, ale doktor nám vše povolil, tak doufám, že na tom budu stejně jako maminky, co nakonec to svoje štěstíčko chovají v náruči!

vendyska1
8. srp 2013

Taky vím jak vám je :( čekala sem miminko když mi bylo 21 let :( vše bylo v pořádku než sem šla na 3 D dlouho mě prohlíželi a pak mě poslali do čekárny bylo to divné už tu chvíli sen cítila že je něco špatně :( po 10 min mě zavolali zpátky a řekli mi že musím hned na genetiku brečela sem celou dobu než na nás přišla řada , tam bylo povídaní a povídaní :( a pak mě posílali na vyšetření a na konec to bylo opravdu špatné , a tak náš poklad ve 22 tt musel odejít , smířila sem se tím , ale nikdy nezapomenu :( Nechtěla sem pak o dítěti asi slyšet , ani vidět , a uběhly 3 roky a přítel řekl že by chtěl miminko , a tak jsme na tom pracovali a po 2 měs se nám to povedlo ted jsem 17 tt ale strach tam je že se to zase pokazí , máme problém v rodině a tak je tam riziko že se zase muže něco stát 😒 nemyslím na to říkám si bud a nebo , ☹ snad už to štěstí příjde 😵 jinak vám přeji hodně štěstí a hodně sil 😉

bibi_du
14. srp 2013

Ahoj, já tě znám z Andílků...🙂 Nám se podařilo otěhotnět takřka hned, ale je pravda, že jsme na tom makali. Sice to s nějakou vášní nemělo co dělat, ale po smrti dítěte asi my ženy nemáme moc chutě...:( Samozřejmě, jsem se tím dost trápila, ale pak jsem si řekla, že pokud budu mít ten psychickej blok, tak budu sama proti sobě a prostě vínko a tak a vyšlo to...Nicméně to, jak jsem teď psychicky na dně ze všech vyšetření a vzpomínek asi nemusím rozepisovat...:( Přeju hodně sil a štěstí...

spepanka
4. říj 2013

Já taky musela na umělé přerušení těhotenství, čekala jsem dvojčátka, vše bylo v pořádku a pak najednou, že mi musí moje miminka vzít, ze dne na den, bylo to hrozné a ještě pořád mám problém se s tím vyrovnat, ještě pořád brečím když někde vidím fotky dvojčátek a tak podobně... Miminko si s přítelem moc přejeme, ale mám strach, po šestinedělí jsem sice periodu měla, ale další měsíc nic, doufám, že bude všechno v pořádku a že se nám brzy zadaří

neominka
4. říj 2013

Jsem 4 tydny po vyvolanem porodu v 16tt. nase holcicka mela Downuv syndrom+ falotovu tetralogii(srdecni vada). Vcera jsem dostala MS a uz jsem si vypocitala i plodne dny, vychazi mi posledni mozny den v den nase svazby🙂. Ztrata nas oba hrozne boli, ale nehroutim se-nic si nepomuzu a cas zpet nevratim. Myslim na budoucnost.
Otehotnela jsem napoprve, tak doufam, ze i ted se nam to povede. myslim, jen na to az uvidim na testu //carky🙂
Hodne stesti preji.-)

veri2424
15. říj 2013

Ahoj, jsem smutná z toho, kolik nás je, také jsem přišla o miminko, rodila jsem v 36 týdnu císařským řezem, malý bohužel čtrnáct dni po porodu zemřel na infekci. Bylo to moc těžké, ale také jsem ve snažila nehroutit, abych byla v pohodě na příští těhu a přesně za půl roku jsem byla zase těhotna. A mam holčičku, uvidíš, že se brzy zadaří. Budu strašně moc držet palce! 🙂

maudn
15. říj 2013

nenazvala bych to uplně ztrátou, ale bylo to mimoděložní v září a za rok v září už jsem byla těhotná,ale moc mi pomohly františkový lázně

micici
7. led 2014

Ahoj, jmy se s manželem snažíme o miminko už dva roky a moc po něm toužíme. Poprvé jsem otěhotněla minulé jaro a v červnu jsem měla zmlklé těhotenství v 11tt (měla jsem revizi děložní dutiny). Moc to bolelo, ale snažila jsem se rozptýlit a moc na to nemyslet. Snažit jsme se začali po druhém cyklu a otěhotnět se nám podařilo po třetím cyklu. Byli jsme šťastní, všechno bylo v pořádku, ale na ultrazvuku nám zjistili, že naše holčička má vážnou vývojovou vadu ručiček a těsně před Vánocemi mě odeslali na umělé přerušení těhotenství v 15tt. Je to hrozný, už to nechci zažít. Po šestinedělí se chceme začít znovu snažit a doufám, že se nám podaří otěhotnět stejně rychle jako minule a že na konci těhotenství budeme držet v náručí své zdravé dítě. Přeju To i Vám všem!