Jak dostat sperma dovnitř?

romaneckaabc
26. dub 2015

Ahoj, no nevedela jsem jak napsat tema k diskuzi, tak snad to pochopite 🙂 Snazime se o mimco uz dva roky. Chyba je ve mne, nemam mentstruaci, takze asi ani neovuluju. Uz dva roky chodim kazdy cyklus na Agolutin. Priteluv spermiogram je v celku v norme. Ted piju Nosifol a modlim se, at je tam alespon ta menstruace. Chci se zeptat, kdyz se milujem s pritelem, nekdy spontalne a bezhlave a on se mi udela treba na prsa, je mozne si pak jeste sperma zavest nejak necim do pochvy? I kdyz se snazime, tak nekdy se to proste nestihne. Zkouseli jste? Treba se snazime zbytecne, kdyz mam anovulacni cykly, ale treba mam sanci. Verim v to, jako vsichni 🙂

lin18
26. dub 2015

@romaneckaabc moc nechápu proč neejakuluje do pochvy když se snažíte o mimčo...to je snad schopnej si ohlídat, ne?

veronicka89
26. dub 2015

Nez nejak slozite komplikovat , tak at to dela proste do tebe ne?

Mi to tak pripada jako by o tom ani nevedel 😀 ze se ma s jeho spermatemm neco dit 😀

Na vzduchu stejne sperma rychle hyne...Takze skoda kazde co jde vedle...

romaneckaabc
autor
26. dub 2015

Ale tak to nemyslim holky. On se do me udela, ale ja ho vzdy rychle odstrcim. Posledni mesic, jak to do me strikne, me to desne pali. Dr rikal, ze mozna alergie na sperma,ale moc tomu neverim, tak z niceho nic, protoze jsem zkousela sperma jen tak zasunout rukou a nepalilo to. Pali to jak cert. ☹

martinabe
26. dub 2015

Tak viděla jsem tady už hodně zajímavých témat, ale tohle je už moc 😀 😀

ilonkaseda
27. dub 2015

a inseminaci vám nenabídli?

lucinka58
27. dub 2015

Tak tahle otázka mě fakt dorazila 😀 Hele - pokud budou na vzduchu a ty je je tam budeš chtít šoupnout třeba prstem, tak to na úspěch moc nevidím..... Určitě je lepší ejakulovat do tebe - tím pádem nějakou šanci na tvé otěhotnění mít budete 🙂 Další možností je samozřejmě umělé oplodnění 🙂

naomi6
27. dub 2015

@romaneckaabc Já bych prvně řešila teda tu ovulaci, protože bez ní těžko otěhotníš. Pak teprve bych řešila další věci. To pálení fakt nevím, ale pokud se snažím o mimi, tak bych to vydržela. Já brala na anovulační cyklus clostilbegyt a utrogestan. Pomohlo mi to hned napoprvé a otěhotněla jsem. Držím palce 😉

ladyhacek
27. dub 2015

Pálí? a zkoušeli jste lubrikační gel? popř. jinou značku. Jinak doporučuji pít kontryhelový čaj je na srovnání cyklu. Nevím zda pomohl skutečně on, ale za vyzkoušení nic nedáš 😉

mandarinkka
27. dub 2015

Jestli tě to pálí až po kontaktu se spermatem, tak by to mohla být kvasinková infekce, teda alespoň tak jsem to měla já. Zkus se na to zeptat u gynekologa, jestli to bude ono, pak by stačilo, abyste to oba přeléčili a nebudeš to muset řešit🙂

lusiana125
27. dub 2015

@romaneckaabc mě to pálilo když jsem měla kvasinkový zánět...dostala jsem vkládací globule a mastičku a po 10 dnech bylo po problémech

brouzdalka
27. dub 2015

Taky myslím, žes to vzala za špatnej konec. Neřeš sperma, řeš nejdřív svoje cykly. Chodit každý měsíc na agolutin je k ničemu, jako na co ti je, že odkrvácíš, když ale nefunguješ, se divím, že teda doktor to nijak neřeší. Dělal ti aspoň hormonální profil? A s tím pálením aspoň nějaký stěr kvůli infekci? Protože to je častější než alergie na sperma, to je hned. Nosifol je fajn, ale jsou to jen vitamíny. Doporučila bych ti aspoň 3 měsíce kůru z nějakého komplexního bylinného přípravku jako je Femigard (na ten nedám dopustit já) nebo Gynex. Případně na úpravu cyklu je výborné i cvičení podle Mojžíšové, ale je to trochu na dýl. Ale vedle těch bylinek bych to určitě zkusila.

romaneckaabc
autor
27. dub 2015

Ano dela mi hormonalni profil mam zvyseny testosteron a na ten mi doporucil Nosifol. Jinak me to pali ihned po kontaktu se spermatem a nuti na malou. Opravdu posledni mesic, predtim v pohode. Jinak se snazime kazdy cyklus po Agolutinu neni anovulacni. Mam si zacit merit BT.

brouzdalka
27. dub 2015

@romaneckaabc Jak to myslis, ze po agolutinu neni anovulacni? Agolutin je obycejny progesteron, docasne ti zvedne jeho hladinu a pak krvacis ze spadu hormonu, kdyz to vyprcha, rozhodne nevyvolava ovulaci. A folikulometrii ti dela, ze vis, ze ovulujes?
A k tomu testosteronu, mas nejake dalsi potize? PCO, nadvahu?

romaneckaabc
autor
27. dub 2015

Byla jsem i na klinice reprodukcni mediciny a delali mi detekci ovu ve 2 pripadech ze 4 ovu byla. A to opravdu po Agolutinu.PCO nemam, nadvaha je tak 3 kg. Potize jinak zadne jeste uzivam Euthyrox asi 10 let,ale dle testu stitna zlaza v poradku.

brouzdalka
27. dub 2015

@romaneckaabc Tak zkus ty bylinky na úpravu cyklu.

cepanka
27. dub 2015

Take Agolutin jako reseni nevidim... Pokud jsou cykly anovulacni, tak se to resi zprvu zaklady, jako folikulometrie, Clostylbegit, Utrogestan ci Duphaston na cykly....kazdopadne vetsi sance, nez chodit kazdy mesic na vyvolavacku... Uplne nejdrive bych ale vse vysadila a pockala, protoze muzes mit jen delsi cykly, jako ja...taky je treba telo nechat vycistit od vsech takovych chemii...a pokud nic nezabere, tak zkusit CAR....
Kazdopadne nejdrive si vyres problem a pak res otehotneni...pokud nejsi v poradku ty, neni spravny cas...

Druha varianta, ke ktere bych se po nasich 4letych zkusenostech priklonila - nic neresit, nic nebrat, nechat telo ,, dychat"...ono to prijde...a ze sme si prosli fakt vsim...

g_m
29. dub 2015

@romaneckaabc A jsi si jistá, že přítel mimišo chce? Protože ve chvíli, kdy si páry stanoví, že otěhotní, tak mi přijde jako základ udělat se do tebe. Náhanět to pak po hrudníku nemá cenu :( A pokud by chlap nechtěl, tak tohle mi přijde jako cesta, s tím, že to sveze na to, že si to neuvědomil...
A rozhodně bych změnila doktora... Chodit si dva roky nechat píchat něco hormony je totálně z cesty.

ghanaianprincess
21. kvě 2015

Me to prijde tedy dost divny 🙂 pritel je bud naivni a nebo mimco nechce.
Ty investujes do agolutinu, behas po doktorech, kupujes Nosifol (protoze podle toho co vim je to drahe jako cert) a pritel se pak vystrika na prsa.
:D tomu se rika nahoda :D

shine2015
21. kvě 2015

@romaneckaabc ja bych tolik nekritizovala.....si myslím, že u vas je to tak, že přítel se do tebe udela ale nekdy holt to vyjde i jinak...a pořád lepší než sex za každou cenu a pořád stejne...
určitě bych se ale poohlídla po jinem lekaři.
a on problem, pokud tě doe sperma pálí může být i kvasinkový zanet....chce to zalečit oba a pak podle mě i otehotníš...protože pokud máš kvasinky a partner tím pádem taky, je jasné, že Ti je jakoby předává a jak tam je problem, je problem i otehonet.
hodne štěstí a at se brzy zadaří