Jdu na interrupci, bohužel

kedlubca
17. črc 2014

Tak už jsem na gyndě,kde se dozvím konečný verdikt ☹ rozum ríká : Udělej to,bude to lepší,ale srdce pláče.... ☹ snažila jsem se včera ještě promluvit s přítelem,nechce o tom vůbec mluvit,je v tohle bezcitný....tohle je hrozné,budu si to do smrti vyčítat ☹ ☹

kedlubca
autor
17. črc 2014

@hancazivocich nemám co dodat!! 😉 ☹

berenika39
17. črc 2014

@kedlubca je brzo. oni přece nevědí přesně, jak staré těhu to je v tomto stadiu, , opravdu věř tomu, že ze strany lékařů to není, a umím pochopit, i když ne úplně, že prostě sama se rozhodneš jít na interrupci. stává se to a nemá cenu před tím zavírat oči. ale to, že musíš na revizi - to tak není. stačí říct ne, nejdu a je to. každopádně držím palce, at nemáš žádné další zdravotní následky a vyřeší se to nějak v mezích možností.

janinek
17. črc 2014

@lu777 ja o tom Jeste neslysela, pokud nebylo mimodelozni. Necham se poucit.

Na me to proste pusobi zmatene, ze si i protireci, proto neudveryhodne. Na druhou stranu to muze byt stresem z cele te situace. Z popisu mi prijde, ze neni problem to nahodne otehotneni, ale spis cely partner a asi jejich vztah, rodina. A s tim my asi tezko pomuzeme.

lu777
17. črc 2014

@janinek jo to jo, to tak zní.... že problém je celý vztah a tím otěhotněním se to jen vyostřilo...

ad revize příliš brzo: je to i tady v diskusích... někteří doktoři prostě soudí příliš brzy, mají pocit, že na utz vše vidí detailně, ale popravdě já když viděla jednou opravdu pořádný utz (v Motole kde kontrolovali dopodrobna srdíčko protože se jim něco nezdálo), tak to je jiná káva... tam věřím, že by viděli vše i v tom 5. týdnu 😉
ale na normálním utz plus ne každý gynekolog je tak zkušený zrovna v práci s utz, tam se může stát leccos když má mimi pár milimetrů.... já osobně bych tak brzo na revizi nešla pokud bych si mimi chtěla nechat...

ale jak tu padlo pokud se někdo na dítě necítí a na partnera není spoleh, tak nejsem za každou cenu zastáncem nechat si dítě (bohužel 😔 ).... protože realita je taková, že na světě je nás miliardy, dětské domovy jsou plné a dětí, které vyrůstají v mizerných podmínkách je taky dost....zrovna včera jsem četla jeden článek a to se nedá u toho nebrečet, když je dítě zanedbávané nebo bité, v životě nemá žádnou perspektivu a končí v péči psychologů a pak jeho děti kolikrát taky 😔 je pak na zvážení, které řešení je v té konkrétní situaci "méně kruté" 😖 😔

janinek
17. črc 2014

@lu777 Souhlasim.

Jen si myslim, ze jestli si ted pisatelka nalhava, ze jde na revizi, na kterou vlastne nejde, tak ze to pak pro ni bude hrozne tezke. Pokud to neni mimodelozni, tak nevidim zadny duvod ke spechu. Krome obavy, ze za sva tydny bude srdicko a nebude si mit co namlouvat.

A ty nemocnicni scany se nedaji srovnat fakt s vetsinou toho bezneho. Ale zase obyc gynekologovi ty levnejsi staci.

lu777
17. črc 2014

@janinek podle mě lepší počkat v každém případě, jak píšeš, pokud není mimoděložní tak nic neuteče.... aby aspoň s jistotou věděla mezi čím se rozhoduje...
ono jedna věc je třeba rychlé rozhodnutí v emocích (ať tak či tak) a druhá věc je pak jak to člověk vidí s odstupem, když je starší....