Jdu na potrat. Dá se s tím pocitem vyrovnat?

didinem
10. únor 2010

Maminky, dobrý den. Je mi 27 let, mám dvě malé děti, chtěné a milované, poslední z května 2009, obě sekcí. Antikoncepce pro kojící matky je pro mě nevhodná, neustále po ní krvacím, takže je celkem zbytečná, tak jsme s manželem používali kondom, jen jednou..... a jak to tak bývá stalo se a "jsem v tom", Po dvou SC a ještě tak brzy by to bylo velmi rizikové těhotenství, mohla bych několik měsíců ležet v nemocnici, což prostě prakticky nejde, malému jsou 4roky, dceři 9 měsíců, manžel nejspíš za prací odejde do jiného města a babičky mám pracující o penězích ani nemluvím, nejsme zrovna bohatí, spíše naopak. Dlouho jsme o tom přemýšleli,manžel ani já nejsme zastánci potratů, ale nejspíš to tak dopadne. Myslíte, že se dá vyrovnat s pocitem, že někoho připravím o život? Navíc má maminka mi velmi tvrdě sdělila, že nechápe, jak jsem to ohla dopustit (jako kdyby mě to samotné nemrzelo) a že by s tím nikdy nemohla žít, ou ou, to byla podpora.

maximka33
8. dub 2012

@didinem ahoj, jak jsi na tom dnes? taky mám za sebou potrat - z důvodu vývojových vad plodu. bylo to moc těžké rozhodování. stalo se to skoro před dvěma lety. a teprve teď jsem zase znova otěhotněla - ale bohužel potratila jsem spontánně - začala jsem krvácet. Nemůžu říct, že si vyčítám ten první potrat, jen si říkám, čím vším si ještě musíme projít, co zlého nás ještě čeká, než přijde druhé miminko... je mi to jen strašně líto a jsem moc smutná...

danusenka
7. pro 2014

Ahoj holky.... mozna jsem ve spatny skupine, tak me kdyztak poslete jinam..... chtela bych se zeptat: na konci rijna jsem byla na preruseni. po 30 dnech jsem zacala krvacet, ikdyz doktorka rikala, ze mam dalsi menstruaci ocekavat az mezi 40-50 dnem. to by me jeste tolik neprekvapilo, ale krvacela jsem 3 dny, pak jsem mela tri dny pokoj a dneska jsem zacala znova krvacet, je to normalni nebo se mam bat???