Je to zamlklé těhotenství?

zuzlinka30
7. zář 2018

Ahoj holky , tak jsem prodelala mimodelozni těhotenství asi 30.7. Odstranovali mi levý vejcovod. ted vpondeli doktor videl v deloze vacek , rikal ue jde o zacinajici tehotenstvi o velikosti 1,1 mm hcg bylo 231 coz rikal ze je nizke ale ze to je na zacatku, vcera jsem zacala trochu spinit tak jsem k nemu zajela o mysli si ze se plod prestal vyvijet a hcg slo na 200. Ted mam cekat do 20.9. Pry jestli plod odejde nebo budu musit jit na cisteni. On zadnou sanci nevidi.co myslite vy??

kac9
7. zář 2018

Ahoj, moc mě mrzí co prožíváš, já mám za sebou ZT a taky nic příjemného. Bohužel si myslím, že pokud hcg klesá, dobré to nebude :(

zuzlinka30
autor
7. zář 2018

@kac9 dekuji. Uz je toho na me moc , asi jen tak nejak doufam v zazrak.nemam si skym o tom promluvit chlap to dusi v sobe prece uz jsme prisli o jedno a ted o druhe.Mam pocit ze uz je toho na me moc.

kac9
7. zář 2018

@zuzlinka30 Tak to tě úplně chápu :( ode mě se synem manžel málem odešel po revizi teď v červnu... nedokázal to unést, nechtěl o tom se mnou mluvit, já brečela a nevěděla komu se vypovídat... bylo to šílený, takže chápu, ale neboj, miminko určitě přijde, jen co to uzná za vhodné! Moje mamka říká "až to budete nejmíň čekat, povede se" tak tomu taky věř 🍀

zuzlinka30
autor
7. zář 2018

@kac9 dekuji moc . Mrzi me co sis prozila, asi mas pravdu pritel mi rekl neco podobneho ale vic se o tom nechce bavit, ja po nocich brecim . Nevim jak se stim vyrovnat proste 2x ?? Ptam se porad co je spatne a doktor rika ze jsem v poradku ale ja si rikam ze asi ne ze je neco spatne

kac9
7. zář 2018

@zuzlinka30 Je mi opravdu líto jak ti teď je.. och, jak to chápu :( důležité teď bude, dát se do pohody! Já teď začala brát gynex, měl by mit blahodárný účinek na ženské orgány, tak uvidíš jak to dopadne a kdyžtak to zkus taky 🙂 hodně žen po něm otěhotnělo 🙂 a jsou to jenom bylinky 🙂

zuzlinka30
autor
7. zář 2018

Doktor rikal ze problem s otehotnenim nemam za 2 mesice 2 x těhotná . Ale pred tim nam to neslo. Ja brala chytre miminko a hned tehotna ale spatne, proste to nechapu jednou je to dobre a za 3 dny spatne . I to mimodelozni muj doktor nepoznal a jeste ten den jsem skoncila ve spitale a ted kdyz cekam jestli se vycistim tak mi ukoncil neschopenku a jdu do prace ani trochu se na to necitim ale treba mi bude lip.

kac9
7. zář 2018

@zuzlinka30 to je šílený :( moc ti držím palce, ráda bych ti dala nějakou radu, ale sama dobret vím, že na tohle je každá rada kratka :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru