Ještě 10 dní po interupci špiním a bodá mě v podbřišku

bbbarbbora
14. čer 2012

Ahoj holky potřebovala bych poradit, prodělala jsem interupci po zamlklém těhotenství v 11tt dnes je to 10dní. Špinila jsem dost asi první 4 dni a pak skoro vůbec a teď už zas 4dni dost špinim a při sednutí mě vždy bodne v podbříšku. Myslíte,že je to normální, že ještě 10 dní po zákroku špiním?Teplotu ani jiné problémy nemám. Děkuji za každý názor.

stazina
14. čer 2012

Ahoj , myslím, že to je jako šestinedělí,t akže špinit můžeš třeba ještě měsíc..

bbbarbbora
autor
14. čer 2012

Opravdu s tím nikdo nemáte někdo zkušenost, má doktorka má zrovna dovču......

terinda
14. čer 2012

@bbbarbbora stazina dí pravdu
Špinění 10.den po není nic zvláštního, máš teď šestinedělí.

lanka
14. čer 2012

Zamlklé těhotenství to spíš bylo čištění (výškrab) než interupce.
Když mi ho dělali, při propouštění z nemocnice je zajímalo jestli ještě špiním a kolik. A podle mého názoru - když to tam všechno strhnou kyretama (jestli je to ten správný název nástroje) taky by v podstatě neměl být důvod nadále špinit.
Myslím si - pokud to není moc - v klidu vyčkat na vlastního lékaře a pro jistotu se nechat zkontrolovat (hádám utz) i mistr tesař se utne..... 😔

mediterranean
20. čer 2012

ahoj, já první 4 dny vůbec nešpinila a pak začala asi skoro dva týdny špinit, bodalo mě v podbřišku nejenom při sednutí a všechno bylo pak na vyšetření u mé gynekoložky v pořádku 😉

kixi
21. čer 2012

jj, ja spinila dlouho...nicmene me revizi neudelali poradne a to byly bolesti na umreni a teploty a musela jsem jit hned znova...takze pokud te jen popichuje a jsi bez teplot tak asi ok...ale kontrolou urcite nic nezkazis...

hnus
30. kvě 2014

ahojky, ja jsem tak samo po intrupci teď 11 den v 10tt, a není to nic zvláštního, taky špiním, první den jsem krvácela hodně a na druhy den, tak jak do teďka, byla jsem na kontrole a vše je v pořádku. Břicho mě bolí i když jdu na velkou. Můžeš špinit i do první MS. Tak bud v klidu. Přeji hodně štěstí a brzké uzdravení.