Jít na revizi nebo ne?

jenny1999
31. říj 2022

Dobrý den,
Dneska jsem byla v nemocnici a mé těhotenství bylo neprosperujici hodnota HCG klesla od včerejška z 1284 na 1210. Krvácím asi na 2 vložky za den. Bolesti břicha mam, že chvili je to v pohodě a chvilemi se to nedá vydržet. Mám jít na revizi nebo ne? Já sama nevím nechci nic podcenit, ale taky nechci aby mi zbytečně zasahovali do dělohy. Co by jste mi poradili? Děkuji moc

lencaa11
31. říj 2022

@jenny1999 nechala bych to na přírodě a tělu ať si poradi ...☘️☘️

nita1984
31. říj 2022

Psala jsem ti k minule diskuzi. Byla jsem na revizi a už bych nesla. Čištění pomůže kontryhel

jenny1999
autor
31. říj 2022

A ten kontryhel je na předpis nebo si ho můžu koupit samovolně?

similenka
31. říj 2022

@jenny1999 Já jsem asi starý blbec, vždy poslechnu doktora. Mě to potkalo dvakrát, vždy jsem šla na revizi, vše bylo naprosto bez problémů, pak jsem hned otěhotněla a taky vše v pořádku. Ale spoustu žen na revizi nejde a asi taky dobré. Možná záleží, jak jsme kdo nastavený. 🤷‍♀️

lencaa11
31. říj 2022

@jenny1999 ten je prodejny ženský čaj - kontryhel

jenny1999
autor
31. říj 2022

Uvidím poradim se zítra se svým gynekologem v nemocnici jsem to odmítla, ale ještě si o tom poradím

lenatko91
31. říj 2022

Nechat odkrvácet a jít na kontrolní utz. Tak jsem to udělala na jaře já, revizi jsem nechtěla a nakonec nebyla nutná

jjasmina
31. říj 2022

@jenny1999 dle mých zkušeností To odchází samo a na revizi bych nešla, po skončení krvácení bych šla na kontrolní ultrazvuk

monika3456
31. říj 2022

@jenny1999 šla bych na revizi, byla jsem 2x během roku a teď jsem v 18.tydnu. Lepší než se trápit.

jjasmina
31. říj 2022

@monika3456 vždy je lepší, když to odejde s ms než revize i pro snazší početí

cuuza
31. říj 2022

Dala bych tomu čas do konce týdne

nazka
31. říj 2022

@jenny1999 když jsem začala krvácet, byla jsem na utz na své gynde a řekl mi, že je tam velký chomel čehosi, že to by nejspíš neodeslo. Že bych krvacela třeba týden, 14 dní a stejně bych pak na revizi skončila. Tak jsem na ni šla hned ten den a vše v pořádku. Po ní jsem krvacela 2,3 dny a jako velký zásah do těla mi to nepřišlo.
Jsou ale případy, kdy i po revizi je nutná revize. Tohle je prostě situace "babo raď". Dej na svůj vnitřní instinkt, co rika?

rnika
31. říj 2022

@jenny1999 Dvakrát jsem to zvládla sama, jednou jsem musela na revizi (bolesti do břicha, ale nic neslo ven....bylo to moc přichycení na sliznici)....to bych sama nedala. Pokud je stále posun, zkusila bych to doma, když by se ti něco nezdálo, tak jed na kontrolu.

journals
31. říj 2022

Na revizi jsem nebyla, telo si poradilo samo. Jednou v 10.tt, podruhe ve 12.tt

eviicka
31. říj 2022

Já na revizi šla, krvácení teprve začínalo, ale už to byl 11tt. Rozhodovala jsem se ale i podle toho, že doma jsem měla dvouleté dítě a manžela v práci, navíc nejbližší nemocnice je 25 km. Kdybych bydlela k nemocnici blíž a měla doma někoho kdo se případně postará (o mě, o dítě), tak bych váhala.

Podruhé jsem na revizi nechtěla, ale až do 12tt ani náznak, že se něco chystá, takže nakonec také.

Další těhotenství bylo bezproblémové.

nazka
18. lis 2022

@jenny1999 jak jsi dopadla?

mastnajana
3. srp 2023

@lenatko91 Ahoj holky.. Mam dotaz.. 20.7. 2023 jsem mela zamlkle tehotenstvi.. Melo byt 8+6, ale pry utz odpovidalo 6+2.Dostala jsem tablety Mispregnolu.. Zacalo čištění. Dnes 3.8.jsem mela kontrolu a utz čistý.. Jsem kompletne vycistena.. Chci se zeptat, zda muzeme mit s partnerem sex.. Díky za info... A všechny se držme..

lenulen
3. srp 2023

@jenny1999 nechala bych to na prirode. Kontryhel urcite super, nezapomente na zelezo. Repu, repovy dzus..

mimi1004
3. srp 2023

@lenulen Diskuze 10 měsíců stará.

lencaa11
4. srp 2023

@mastnajana asi bych počkala jednu Ms a sex ještě skrz záněty atd ...počkala jen přece má teď vše čerstvé

rnika
4. srp 2023

@mastnajana po revizi se doporucuje dodrzet sestinedeli. Kazdopadne minimalne mesic bych pockala.

lennus
7. srp 2023

@jenny1999 Ahoj, byla jsem kdysi na revizi, tak nějak automaticky, až pak jsem si četla, jaká hrozí rizika, že v jiných zemích se to více necháva na přírodě, je to šetrnější. Existuje i tableta, která by potrat měla rozjet, ale právě i bylinky a nějaké babske rady. Při revizi může dojít k poškození dělohy. Každopádně je třeba si to ohlídat, nebýt sama, kdyby to nešlo dobrým směrem. Načti si, na co si dát pozor. Zkus mrknout sem:
https://strom-zivota.net/prirozeny-potrat-prakt...