Kam na kyretáž v Praze?

inkajohanka
1. led 2017

Ahojky holky,
jsem v 10 tt. Bohužel je to zamlklé těhotenství, dozvěděla jsem se to po konzultaci s jinou lékařkou. Zítra jdu na kontrolu ke své doktorce. Nevím jak to s tou kyretáží přesně chodí, ale chci se vás, kdo s revizí již máte zkušenost zeptat, kam nejlépe v Praze zajít? Co se týče porodů, tak jsem slyšela samou chválu na Apolináře. Ale co se týče kyretáží nevím, možná Motol? Mockrát Vám všem děkuji za odpovědi.

cell
1. led 2017

Byla jsem u Apolináře, byli výborní. Kyretáž proběhla mezi prvním a druhým porodem, také tam. Otěhotněla jsem za 2m po kyretáži

mihy
2. led 2017

@inkajohanka moc mě mrzi, co se Ti přihodilo☹ já byla na revizi v září 2016 a moje doktorka mě poslala k Apolináři. Šla jsem tam rovnou z ordinace, kde jsem si měla vyzvednou těhotenský průkaz, ale bohužel mimi už nezilo. Byla jsem naštěstí nalačno, takže mě vzali ten den. Neměla jsem sebou žádné věci, ale sestřičky ochotně půjčily košilku i pantofle. Jsou tam na to zvyklí, je to tam jak na bězcim páse, ale jinak jsme byla moc spokojená se zákrokem, protože po 3 měsících jsem zase těhu, takže svou práci odvedli dobře a to je nejdůležitějsí. Každopadně jestli ti jde o luxus prostředí, tak to u Apolináře nenajdeš🙂

inkajohanka
autor
2. led 2017

Jde mi hlavně o zdraví. Chci aby všechno proběhlo v pořádku, bez komplikací a pokud možno bez jakýchkoliv potencionálních problémů s těhu do budoucna. 🙂 Děkuji, asi se tedy zkusím dostat k tomu Apolinářovi.

cell
2. led 2017

neměla jsem s tím problém. Můj gyndr je navázán na Thomayerovu nemocnici, posílal mě tam, tam jsem nechtěla. Měla jsem doporučení, vyrazila jsem k Apolináři. Ten den měli plno, ale byli milí, pozvali si mě druhý den ráno, bylo nás celkem 9, odpoledne domů. Prostředí bylo v pohodě, půlku pobytu jsem prospala, zbytek jsem byla ráda, že je to za mnou. Ale nejvíc si cením přístupu - vlastně mi to celé došlo až u nich, kdy jsem tam moc brečela. Lékař i sestřička mě utěšovali, ale hezky, žádné fráze, moc mě to povzbudilo. Pan doktor mi říkal, že se brzy potkáme na porodním sále - a taky že jo 🙂

sss0408
3. led 2017

Rozhodně bych NEŠLA znovu do Thomayerky!!

inkajohanka
autor
3. led 2017

Holky tak nakonec jsme byly od včerejška 2.1. domluvené s mou doktorkou, že mi operaci provede ona sama ve čtvrtek 5.1. V Thomayerově nemocnici. Nakonec mě ještě tentýž večer přepadli silné bolesti a začala jsem krvácet. Rozhodla jsem se jet na pohotovost hned. Když jsem volala do Motola tak se mnou pěkně vypekli, že když jsem domluvená se svojí do Thomayerovky tak ať si tam taky jedu když to nastalo dřív. U Apolinare naopak byla moc milá sestra a vzali by mě, ale bohužel mají omezený provoz a neměli místo :'( jinak by mě vzali. No nakonec jsem jela do té Thomayerovi a holky zatím jsem spokojená naprosto se vším. Moc mile se tu ke mně chovají, pokoj je krásný, nový. Vlastně celé to oddělení. Revizi mám za sebou po dnešku 3.1. Tak teď už se s tím vyrovnávám hlavně po té psychické stránce.

sss0408
3. led 2017

Ja tam nebyla spokojena hlavne kvuli informovanosti. Jinak sestry moc mile a prostredi pekne. Muzu se zeptat, za jak dlouho ti doporucuji dalsi snazeni?? Ja to mam za sebou mesic ☹

mihy
3. led 2017

@sss0408 já byla na revizi 26.9. a se souhlasem doktorky jsme se začali snažit po 1. porevizní MS. Dostala jsem ještě 2. a 3. už ne🙂 Teď jsem v 6. tt a v pátek jdu na první ultrazvuk. Tak mi držte palce🙂

sss0408
3. led 2017

Budu držet! Mně rekla mudr 2-3 ms. Nevim, bojim se po te druhe a treti se mi zda daleko. Ale ja byla na kyretazi a revizi a v pokrocilem stadiu tehu. Tak radeji pockam.

inkajohanka
autor
3. led 2017

@sss0408
Také mně tam sestra řekla ať radši dodržím ty 3 měs. Aby se to potom všechno hezky udrželo.

moncicakhj
12. říj 2017

Já byla včera 11.10. v Motole a zas spokojenost. Je to vždy jen o lidech na koho se narazí. V PO jsem tam byla, že jsem špinila a lehce pobolívalo břicho jako při menstruaci a hned na ST mě objednali na revizi dělohy. Vše snad proběhlo v pořádku a všichni milý. Já nemůžu nic vytknout. I na sále než jsem upadla do mdlob byli hezký doktoři 🙂 Uvidíme až se mi zahojí a zkusíme znovu!