Kdy přijde další MS po samovolném potratu v 5. týdnu?

daisii
13. říj 2011

Zajímalo by mě jestli dostanu další MS již za 28 dní nebo to může trvat déle. A myslíte, že na další pokus bych měla čekat až za tři měsíce nebo můžem zkoušet hned?

elephant
14. říj 2011

Po samovoľnom potrate (zamlklé tehotenstvo v 7tt - šla som potom na kyretáž), som dostala MS presne za 28 dní (ale samozrejme že to môže trvať i dlhšie). Na nič sme nečakali, otehotnela som hneď pri nasledujúcej ovulácii. 🙂

svoba
19. říj 2011

já potratila v 10tt a po revizi jsem dostala menses přesně za měsíc - 30dní. my čekali 3měsíce. já hlavně pátrala proč jsem potratila. díky mé neodbytnosti jsem se dopátrala... já bych radši počkala, ale to je jen můj názor. 😉 člověk se taky musí psychicky zotavit. mně to trvalo měsíc, dva. první dítě, čekali jsme dlouho ... tak asi proto.

barra20
25. srp 2016

dobry den byla sem 5 tyden tehotna pred tydnem mi zjistili male hcg nasli mi to mimodelozne vcera sem oto prisla vypadlo to ze mne volala sem doktorce a udelala mi ultrazvuk dnes a neni tam uz nic nemusela do nemocnice mnela sem hcg 98 rikala mi ze je to vzacny ze muzu mit dvojcata dvojvajecny ze muzu mit este nekde vyvinout,ale neverim v to pritom mam porad na testu dve carky mate nekdo skusenost krvacim 5 dni a chce dal pokracovat zitra hcg a utery sono opet dekuju za odpovedi Bara 😢

lorakv
11. zář 2016

Ahoj, ja jsem dnes 23.-24. den po samovolnem potratu v 7tt. Vetsinou holky resi, ze se MS nedostavila. U me dorazila jiz dnes rano. Neni to brzy?? Dalsi tehotenstvi chceme co nejdrive, tak se bojim, aby bylo vse v poradku. Od potratu pouze piju kontryhelovy caj. Moc dekuji za rady.

lorakv
11. zář 2016

@barra20 mrzi me co se ti stalo. Nevim jak ti poradit. Ja chodila na odbery Hcg po tydnu. Az druhy tyden jsem mela 99. Pry to klesa nekdy pomalu. Drz se.

barra20
11. zář 2016

je to hrozny prisla sem nakonec i o to druhy nemusela sem na revizi nastesti ani u jednouho byla sem na kontrole a sem v poradku je to tyden co ani uz nekrvacim prejeme si mit este miinko a dcera sourozene proto se ptam a pisu protoze ctu ruzne nekdo zacina hned a nekdo ceka nevim ale kdyz sem nemnela revizi tak bych nemusela cekat nevim uz,a to sem krvacela co sem zacala potracet a zhruba prez dva tydny ruzne slabe silne a ted mam klid tyen uz a rekla mi doktorka ze az za 4 tydny maximalne 5 tydnu to dostat to mne mrzi taky u tebe